** שרשור בוקר היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אני שוקוו

Well-known member
בוקר טובבבבב כולםםם, כן אני מתעדכנת רק מכאן
את הערוץ סגרתי מזמןןןןן !!!
קראתי שיהודה עף , ובא לציון גואל, לא שממש הזיז לי כי מהרגע שגל יצאה, הסתיימה עבורי העונה !!
עונה ככ ירודה, עלובה, פשוט בושה לליהוק ובושה יותר גדולה לעורך !! אכזבה גדולה !
אבל, זה היה קדימון, מריייי אהובה !!
אני ככ יודעת על מה את מדברת ומה מרגישה
גמני נפרדתי מכלב אהוב מאוד לפניי 7 שנים,
כלב שהיה מרכז חיינו !!
ליבי איתך, חיזקי ואימצי, הכי חשוב שסאני לא סובלת יותר...כך ניחמתי את עצמי בפרידה שהיתה לי... |לב| שולחת לך חיבוקים של חוזק !!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טובבבבב כולםםם, כן אני מתעדכנת רק מכאן
את הערוץ סגרתי מזמןןןןן !!!
קראתי שיהודה עף , ובא לציון גואל, לא שממש הזיז לי כי מהרגע שגל יצאה, הסתיימה עבורי העונה !!
עונה ככ ירודה, עלובה, פשוט בושה לליהוק ובושה יותר גדולה לעורך !! אכזבה גדולה !
אבל, זה היה קדימון, מריייי אהובה !!
אני ככ יודעת על מה את מדברת ומה מרגישה
גמני נפרדתי מכלב אהוב מאוד לפניי 7 שנים,
כלב שהיה מרכז חיינו !!
ליבי איתך, חיזקי ואימצי, הכי חשוב שסאני לא סובלת יותר...כך ניחמתי את עצמי בפרידה שהיתה לי... |לב| שולחת לך חיבוקים של חוזק !!
ת ו ד ה !

אני קצת בהלם מכמות האהבה והחום...
אין מספיק מילים שאוכל להגיד כמה זה אפילו במעט - מחזק...

2086Dvash

Well-known member
יש בי שמחה מסוימת, לא אשקר, אבל חיבוק לכל אוהבי יהודה, מבינה את הרגשתכם, חוויתי אותה במוצ"ש לפני כמעט שלושה שבועות:(:(:(
דבר אחר בכל זאת משמח אותי ממש,
בתוכנית ריאליטי במדינת ישראל - לא ינצח אדם אלים, ולא משנה אם מדובר באלימות רגשית מילולית או פיזית, יהודה היה אדם אלים, נקודה סוף פסוק.
אני חיבבתי אותו לפעמים, וראיתי בו צדדים יפים, למרות ועל אף, ממש פיללתי שלא הוא שיזכה, כי לא מגיע לבנ"א כזה מליון בשום אופן, לא אמרתי שהוא רע, לא אמרתי שהוא לא יכול לטפל בעצמו ולהשתנות, אבל במצבו הנוכחי- מליון לא הגיע לו!
במילים אחרות כמו שאומרת ג. גברעם "הטוב תמיד ינצח בסוף"
בהצלחה ענקית לג'וזי וזהבה - מגיע לכם ממש!

(אני רואה גם ברמי אדם אלים - ולכן שמחה שגם הוא לא יזכה)

הצודקת11

Well-known member
יש בי שמחה מסוימת, לא אשקר, אבל חיבוק לכל אוהבי יהודה, מבינה את הרגשתכם, חוויתי אותה במוצ"ש לפני כמעט שלושה שבועות:(:(:(
דבר אחר בכל זאת משמח אותי ממש,
בתוכנית ריאליטי במדינת ישראל - לא ינצח אדם אלים, ולא משנה אם מדובר באלימות רגשית מילולית או פיזית, יהודה היה אדם אלים, נקודה סוף פסוק.
אני חיבבתי אותו לפעמים, וראיתי בו צדדים יפים, למרות ועל אף, ממש פיללתי שלא הוא שיזכה, כי לא מגיע לבנ"א כזה מליון בשום אופן, לא אמרתי שהוא רע, לא אמרתי שהוא לא יכול לטפל בעצמו ולהשתנות, אבל במצבו הנוכחי- מליון לא הגיע לו!
במילים אחרות כמו שאומרת ג. גברעם "הטוב תמיד ינצח בסוף"
בהצלחה ענקית לג'וזי וזהבה - מגיע לכם ממש!

(אני רואה גם ברמי אדם אלים - ולכן שמחה שגם הוא לא יזכה)
רמי ניצח הלילה
זהבה למיליון.

shouldistay

Active member
משהו צורם פה. צורם מאד אפילו.
אני לא מאוהבי יהודה, גם לא מאוהבי רמי. (שניהם לדעתי על הקצה מדי, לא הסגנון שלי).
אבל הלהשתמש והלזרוק שמאפיין תוכניות ריאליטי צורם מאד.
רגע אחד יהודה דמות שמביאה להם רייטינג ורגע אחד עף הביתה. הרי ליהקתם אותו כי הוא כזה....
זה עוד מימי קשת המוצלחים.
ניצול צורם של אנשים על הקצה. היה צריך להזהיר שוב כנראה, אבל להעיף צריך להיות צעד אחרון.

2086Dvash

Well-known member
אני לא מאוהבי יהודה, גם לא מאוהבי רמי. (שניהם לדעתי על הקצה מדי, לא הסגנון שלי).
רגע אחד יהודה שחקן ורגע אחד אף הביתה. הרי ליהקתם אותו כי הוא כזה....
ניצול צורם של אנשים על הקצה. היה צריך להזהיר שוב כנראה, אבל להעיף צריך להיות צעד אחרון.
מהיכן את יודעת שזה לא הגיע למקום של הצעד האחרון?
העונה הזאת מצונזרת 50%

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
רגע אחד יהודה דמות שמביאה להם רייטינג ורגע אחד עף הביתה. הרי ליהקתם אותו כי הוא כזה....
ברגע שלא ניתן לדעת מה בדיוק קרה ואנשים רק מנחשים...לא ניתן להגיד כלום
אני אישית מאוד מקווה שזה לא הגיע לאלימות פיזית.

בכל מקרה,העונה הזאת הייתה גמורה מהרגע שהתחילה
זה רק עוד מסמר בארון הקבורה של הפורמט שעוז הרס בידיו.

shiri1429

Well-known member
זאת מהות תוכניות הריאליטי, האנשים הם רק בובות על חוט ומטרת העל של כל ההפקה היא כסף. והם יעשו הכל בשביל זה.

די מסכימה איתך, אבל השאלה מה קרה שם. אולי זה היה עד כדי כך חמור, שלא היה מנוס מהוצאה מהתכנית

nicknick

Well-known member
אנחנו לא באמת יודעים מה היה כי מסתירים ומצנזרים הכל.
ולמען האמת, אולי פה אני דווקא כן בעד ההסתרה, אחד האקטים הבודדים שכן מגנים על הדיירים.
זאת תוכנית טלוויזיה, לא בית משפט, יש דברים שנאמרים בלהט העניינים ואומנם ראויים להדחה על פי חוקי הפורמט,
אך זה לא אומר שצריך לכתוש ולהפיל בן אדם בחוץ על סמך סיטואציות שקרו בזמן שהות בריאליטי אינטנסיבי ומניפולטיבי כמו האח.

אבל מעבר לזה..אכן מסכימה שריאליטי לא זוהר כמו שזה נראה.ואני בעיקר מרחמת עליהם כשהם יוצאים.
נכון שהדיירים מבינים את מהות הפורמט ולאן נכנסים, אבל יש הבנות שאפשר להבין באמת רק כשאתה שם בעומק הסיטואציה חווה את זה.

anatdav

Well-known member
בוקר טוב , לא הייתי בעד יהודה בכלל, אבל כואב לי שעזב ככה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
מעניין מה היה. מה שכן ידוע שליאור אמר לדניאל פעם שליהודה ורמי אסור להתקרב אחד לשני ואסור לדבר על זה.
אז שרמי אמר לדניאל שילך עכי הוא צריך להיות עם לינור אחרי זה יהודה בחדר האח קיבל הוראה לא לדבר על מה שקרה עם רמי. (אולי כדי לא להגיע למצב שיסלים מולו לטובתו)
בקיצור יש שמירה על רמי אין ספק . אבל יש המון דברים שלא ראינו ולא נדע.
מה שכן יהודה ניסה כל הזמן להוציא מאיזון את רמי.
המניפולציות שלו היו בלתי נסבלות גם עצם הקרבה ללינור כמו ההשכמה שלה וכו' במסווה של מחווה טובה נועדה להטריף. השיחות עם לינור כשרמי שם נועדה להטריף. הוא לחץ על כפתורים כמה שאפשר להוציא אנשים מאיזון.
שמחה שיצא.

dotan282872

Well-known member
מרגע שהיה ברור שרמי לא זוכה, כתבתי שהמטרה היחידה שלו בבית היא לגרום לזה שיהודה לא יזכה.
הצליח מעל למצופה מסתבר

Goneril 4444

Well-known member
מרגע שהיה ברור שרמי לא זוכה, כתבתי שהמטרה היחידה שלו בבית היא לגרום לזה שיהודה לא יזכה.
הצליח מעל למצופה מסתבר
בתקווה שנראה את כל מה שקרה
אדם אחראי על מעשיו
אני לא שמחה על עזיבתו של יהודה בכלל אבל זה שלו ולא של רמי או מישהו אחר

מצב
הנושא נעול.
למעלה