** שרשור בוקר היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
לא יצא לי האוויר כי גל הודחה
יצא לי האוויר כי ראיתי שהקהל קונה את השקרים של עוז...
ברגע שהבנתי שמה זעוז ממציא הופך למציאות של הקהל הבנתי שאין דרך להנות מהחוויה חוץ מלהפוך לזומבי שרואה רק את הפרקים ואומר אמן על העריכה
אז וויתרתי
האמת מבינה ,צודק
לי עוד יש פייבוריט שם אז אני בהייפ שזה התמריץ היחיד שלי בבדיה הזאת של עוז

מה שלא יהיה נחמד שקפצת לביקור ...

ק ו ל י ת

Well-known member
הייתי חופר אבל אין לי על מה
אין לי מושג מי נגד מי בבית האח
כלום לא השתנה. רק דרור עזב מרצונו לצערי. נכנסה אלמוג שהצליחה חהרגיע את יהודה לשבועיים הם התנשקו בעיניים🐵 וזהו . שמחה שחזרת אוהבת לקרוא אותך.

הצודקת11

Well-known member
היה הכי צפוי שהאלים יודח על אלימות
הוא יכול להחליף דמויות כמה שהוא רוצה אבל בסוף האישיות האמיתית יוצאת... ומספיק פעמים שהוא יראה מי הוא באמת והוא נזרק מהבית
מסכן עוז... איבד את שחשקה נפשו
מגיע לעוז
לא מרחמת עליו לשנייה
אני מאושרת ולא רוצה להסתיר את זה
עונה הזויה בדיוק כמו עוז.
אוהבת אותך.

מיק83

Well-known member
מתארת לעצמי שיהודה מבחירה לא נפרד מהדיירים.

svtar25

Well-known member
מתארת לעצמי שיהודה מבחירה לא נפרד מהדיירים.
אתם זוכרים את החלום של זהבה : "יהודה רב עם תום וגל, מורחק מהבית ואז חוזר לנקום, ביחד עם ימית עם עגלה, עם אנשים על מנת לרצוח את תום וגל". אז גל כבר לא בבית , אבל אח של יהודה מארגן הפגנה היום בשעה 15:00 בנווה אילן. אז אולי הם באמת ינסו לפרוץ לבית ..מעניין האם גל צריכה לקחת מאבטח?

מרגוליקו

Well-known member
אתם זוכרים את החלום של זהבה : "יהודה רב עם תום וגל, מורחק מהבית ואז חוזר לנקום, ביחד עם ימית עם עגלה, עם אנשים על מנת לרצוח את תום וגל". אז גל כבר לא בבית , אבל אח של יהודה מארגן הפגנה היום בשעה 15:00 בנווה אילן. אז אולי הם באמת ינסו לפרוץ לבית ..מעניין האם גל צריכה לקחת מאבטח?
את רצינית לגבי ההפגנה?

ariela1612

Well-known member
אוי נו לארגן הפגנה איזה טימטום

svtar25

Well-known member
אני דוגלת בעקרונות מתוך ספר של דון מיגל רויס "ארבע הסכמות" שטוען : "אין אדם שפוגע בנו יותר מאשר אנו פוגעים בעצמנו"
ארבע הסכמות:
1. מילה טוב
מהסכם הראשון נובעים שאר ההסכים
2. לא לקחת ללב- מה ששלך שלך, מעשה של אדם אחר זה שלו.
3. לא להניח הנחות
4. לעשות כמיטב יכולתך.
הדבר הזה נכון לגבי כולם, כל הדיירים וכל האנשים בכלל!
גל הייתה במצב כל כך רע אנרגטית מריב עם לינור, שהיא רצתה לצאת החוצה, כלל באח הגדול - כמעט כל מי שהעמיד את עצמו להדחה הודח בסופו של דבר ( יש יוצאים מן הכלל אבל לרוב זה מה שקורה - כל המשימה הזאת זה הזיה אחת גדולה - כל מי שיצא לחצר פעל לא חכם.)
גם במקרה של יהודה זה הרס עצמי מתמשך.

ornas2

Well-known member
אז למי הראו את הדלת החוצה באישון לילה?
לזה שהתפלספף מידי, שבחן את הסובבים בשאלות טריוויה,
שבכל שיחה של אחרים, נכנס והשתלט על השיחה,
הידען הגדול שהיה גם חפרן לא קטן.
דבר אחד חקוק בזיכרוני, בריב הגדול עם רמי, תוך כדי ההתלהמות
וניפנופי הידיים, צעק לעברו של רמי, איך הוצאתי אותך מהאיזון, הא? בקלות.
וכמו כל בלון סופו להתפוצץ. מה שיזכרו לו, את זה שנבעט החוצה באישון לילה. גמר מזהיר עבורו.

הצודקת11

Well-known member
אז למי הראו את הדלת החוצה באישון לילה?
לזה שהתפלספף מידי, שבחן את הסובבים בשאלות טריוויה,
שבכל שיחה של אחרים, נכנס והשתלט על השיחה,
הידען הגדול שהיה גם חפרן לא קטן.
דבר אחד חקוק בזיכרוני, בריב הגדול עם רמי, תוך כדי ההתלהמות
וניפנופי הידיים, צעק לעברו של רמי, איך הוצאתי אותך מהאיזון, הא? בקלות.
וכמו כל בלון סופו להתפוצץ. מה שיזכרו לו, את זה שנבעט החוצה באישון לילה. גמר מזהיר עבורו.
בול

mariamma 86

Well-known member
טוב. נפרדת היום מהתכנית. אולי אם ארצה אחזור לראות את הגמר. זה בין זהבה וגיוזי. אשמח בשביל שניהם. בלי יהודה אין לי טעם לראות. גם לכתוב ולהגיב. היה נחמד וטוב שהיה. מתאים לי להתפנות עכשיו לחיים הרגילים. גם פסח בפתח. הפורום הזה מקסים. אהבתי את כולכם. נפגש בעונה הבאה.

לאה133

Well-known member
ברור שאם יהודה לא יצא מרצונו אלא סלק הוא יוצא בלי להפרד והדיירים רק מקבלים הודעה על הפרת חוקי הבית על ידי יהודה והוצאתו מהבית. כל כך הוקל לי, ההפקה הביאה אותנו לא לסבול את יהודה, כל היום המצלמה על יהודה, כמה אפשר, הם יתמקדו והריצו אותו לגמר, וזה מה שקיבלו. ההפקה חשבה שאלימות מביאה ריטינג וזה טוב להם. אלימות היא אלימות היא אלימות. אסור שאדם כזה יראה כגיבור והילדים ירצו לחקות אותו

Aye123

Well-known member
אח של יהודה:
״מחר ב-15:00 נגיע לנווה אילן להפגין נגד ההחלטה של האח הגדול ולכל היושבי מי ומי בכיסא למעלה שגרמו אבל לסביבה גדולה!״

מזעזע בעיניי

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אח של יהודה:
״מחר ב-15:00 נגיע לנווה אילן להפגין נגד ההחלטה של האח הגדול ולכל היושבי מי ומי בכיסא למעלה שגרמו אבל לסביבה גדולה!״

מזעזע בעיניי
אוי ואבוי

אני באמת משתדלת לא לכתוב על משפחות...אבל אין לי מנוס
זה כל כך מעורר רחמים עליהם...הפגנה ?!
שילכו למצוא מטפל טוב ליהודה עדיף.

כל כך מביך.

סטילהוק1

Well-known member
אוי ואבוי

אני באמת משתדלת לא לכתוב על משפחות...אבל אין לי מנוס
זה כל כך מעורר רחמים עליהם...הפגנה ?!
שילכו למצוא מטפל טוב ליהודה עדיף.

כל כך מביך.
לדעתי שוטרים עם אלות צריכים לחכות לעריות יהודה האלימים על גבעת הצעקות ולטפל בחוליגנים האלה, שלא נקבל סיום עונה כמו של עונה 7 אול אובר אגן.

Vache

Well-known member
אח של יהודה:
כן. כי אין בעיות אמיתיות במציאות שלנו.

אֵבֶל, עלאק. משהו בסט הערכים שלו דפוק לגמרי

מצב
הנושא נעול.
למעלה