**שרשור ביניים**

מצב
הנושא נעול.

fairytalee

Well-known member
אתגר להעברת הזמן עד תחילת התוכנית
מצאו בעמוד האינסטרגם של שמועה בידור
פוסט אחד לא מפרגן ליהודה
פוסט אחד חיובי על ג'וזי או גל

יסמין 💙

Well-known member
אמממ בספק עם קארין אבל נגיד שכן. נחמד המצב כרגע ולקארין מחמיא לרדוף אחרי ג'וזי ולעזור לו, עושה תיקון רושם לכל העונה
בינתיים הוא זה שיותר מחפש אותה ורוצה לתת לה חיבוקים וגם היא אוהבת להיות איתו אז החברות עושה טוב לשניהם.. הכי נחמד לראות את שניהם ביחד על המסך, קטעים הכי חמודים במהלך היום

קליאו22

Well-known member
אין מה לכרוך את יהודה בג׳וסף, יהודה הוא אבן ריחיים על צווארו.
בגלל זה עדיף אולי להשאיר את אלמוג כמה שאפשר שימשיכו לגלם את הזוג המאוהב והאיכותי עם השיחות המרנינות - לכי יא דפוקה/ תעשה לי קפה אבל שיהיה טעים לא כמו קודם / מה את אומרת כפרה?! ודחיפה מהמיטה / תני כבר פלוץ רוצה להריח אותו. היא בתגובה בעיניים זורחות - אתה המתנה שלי פה (אני רק נבוכה מלתת נשיקה גם מתחת לשמיכה שאף אחד לא רואה כי אני לא באמת נמשכת אבל תשתף פעולה) ושבה למיטה לחבק אותו. וואוו - מפה לרבנות לעוד משפחה לתפארת מדינת ישראל

אופה קטנטנה

Well-known member
בגלל זה עדיף אולי להשאיר את אלמוג כמה שאפשר שימשיכו לגלם את הזוג המאוהב והאיכותי עם השיחות המרנינות - לכי יא דפוקה/ תעשה לי קפה אבל שיהיה טעים לא כמו קודם / מה את אומרת כפרה?! ודחיפה מהמיטה / תני כבר פלוץ רוצה להריח אותו. היא בתגובה בעיניים זורחות - אתה המתנה שלי פה (אני רק נבוכה מלתת נשיקה גם מתחת לשמיכה שאף אחד לא רואה כי אני לא באמת נמשכת אבל תשתף פעולה) ושבה למיטה לחבק אותו. וואוו - מפה לרבנות לעוד משפחה לתפארת מדינת ישראל
תמיד אמרתי, השארותה של שונמית זה טוב ליהודים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה