** שרשור לילה היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
- זוג האחיות הרעות של סינדרלה, אתן שתי נעליים שנשכחו על מדרגות הנשף, מקווה שאתן חולקות מיטה גם בבית וצופות בטיפשות שלכן על המסך. לא צריך להיות גאון טלויזיה כדי להבין שהענקתם לעוז את מעטפת הזהב שבתוכה שם את הכרטיס של קארין לגמר.

- לא התגעגעתי ליהודה פיג'מה אפורה שהיה הראשון לעוט על הדמעות הראשונות של קארין כדי להיכנס לפרק אחרי שחזר 10 פעמים על המשפט "אני לא אשאיר אותה לבד אני לא כמוהם". על מי אתה עובד? מתי היית שם בשביל קארין 3 חודשים? מי שהרים אותה בעונה הזאת ובמיוחד כל אותו יום היה ג'וזי, עם שיחות וסבלנות של שעות שנשארו על רצפת העריכה.

- אז אחרי שעוז הפר את חוק הפורמט הכי משמעותי בשביל תום והחזיר לו את בת הזוג שהודחה פלוס מידע מבחוץ כי הרומן שלו עם השייקר של החלבון לא יביא אותו לגמר, עוז לא עוצר שם וממשיך להוציא את תום טוב על חשבון ג'וזי. כי למה להראות את הריב שתום פתח על ג'וזי אם אפשר להראות רק את התגובה הפגועה של ג'וזי והיתממות של תום? איףף.
לפחות רואים את תום מתנצל וכדומה

אופה קטנטנה

Well-known member
- זוג האחיות הרעות של סינדרלה, אתן שתי נעליים שנשכחו על מדרגות הנשף, מקווה שאתן חולקות מיטה גם בבית וצופות בטיפשות שלכן על המסך. לא צריך להיות גאון טלויזיה כדי להבין שבמו ידכן הענקתם לעוז את מעטפת הזהב שבתוכה שם את הכרטיס של קארין לגמר.

- לא התגעגעתי ליהודה פיג'מה אפורה שהיה הראשון לעוט על הדמעות של קארין כדי להיכנס לפרק, אחרי שחזר 10 פעמים על המשפט "אני לא אשאיר אותה לבד אני לא כמוהם". על מי אתה עובד? מתי היית שם בשביל קארין 3 חודשים? מי שהרים אותה בעונה הזאת ובמיוחד כל אותו יום היה ג'וזי, עם שיחות וסבלנות של שעות שנשארו על רצפת העריכה.

- אז אחרי שעוז הפר את חוק הפורמט הכי משמעותי בשביל תום והחזיר לו את בת הזוג שהודחה פלוס מידע מבחוץ כי הרומן שלו עם השייקר של החלבון לא יביא אותו לגמר, עוז לא עוצר שם וממשיך להוציא את תום טוב על חשבון ג'וזי. כי למה להראות את הריב שתום פתח על ג'וזי אם אפשר להראות רק את התגובה הפגועה של ג'וזי והיתממות של תום? איףף.
הכל נכון, מלבד העובדה שקאריני לא סינדרלה. היא יותר בגדר הנעל של העונה.
והעריכה הנסיכתית שקבלה לא משכיחה את העובדה שמדובר בכלבה.
ושעוז כמו את יהודה, עשה לה מטרמורפוזה במטרה מכוונת להגיע לגמר.

josh08

Well-known member
ושעוז כמו את יהודה, עשה לה מטרמורפוזה במטרה מכוונת להגיע לגמר.
קארין בעצמה העידה על עצמה שהיא ביץ בתעודת זהות בתחילת העונה.
(עוז אם תשימו לב יודע לפרגן (בעריכה) לדיירים שמקיימים את שהבטיחו בעצמם או שהבטיחו בשמם בתעודת הזהות...).
אבל גילוי נאות - אני די מסמפט אותה לאורך כל הדרך.

אופה קטנטנה

Well-known member
קארין בעצמה העידה על עצמה שהיא ביץ בתעודת זהות בתחילת העונה.
(עוז אם תשימו לב יודע כן לפרגן לדיירים שמקיימים את שהבטיחו בעצמם או שהביטחו בשמם בתעודת הזהות...).
אבל גילוי נאות - אני די מסמפט אותה לאורך כל הדרך.
לי קרה ההיפך, חבבתיה, ומשגיליתי את פרצופה, נגעלתי ומאסתי בה. :)

בסדר555

Well-known member
בן אדם שמגיע למצב כזה רק כי מישהו ביקש ממנו להנמיך את הטון בחדר השינה, זה בן אדם אלים מאוד מאוד!!!
אבל כולנו יודעים שזה לא רק בגלל זה

רמי עצמו אמר אני אעשה הכל כדי להוציא אותו מפה
אתמול בערב בסביבות 8 הוא שוב היה עצבני על יהודה וקרא לו זבלעם ליאור

dorya

Well-known member
אבל כולנו יודעים שזה לא רק בגלל זה

רמי עצמו אמר אני אעשה הכל כדי להוציא אותו מפה
אתמול בערב בסביבות 8 הוא שוב היה עצבני על יהודה וקרא לו זבלעם ליאור
אתמול לפני הצינזור רמי היה גמור מעייפות לאחר יומיים של ישן, לא חושבת שהיה בראש מעיינו באותו הרגע להוציא את יהודה מהכלים..

בסדר555

Well-known member
אתמול לפני הצינזור רמי היה גמור מעייפות לאחר יומיים של ישן, לא חושבת שהיה בראש מעיינו באותו הרגע להוציא את יהודה מהכלים..
דווקא נראה שזה מה שמעניין אותו באותו רגע
דיבר על זה עם תום ודיבר על עם ליאור, ברמה ששוב חזר לו הכעס על לינור

serena111

Well-known member
ושעת כמו את יהודה, עשה לה מטרמורפוזה במטרה מכוונת להגיע לגמר.
ובכל זאת
שוב סבא רמי היה עייף בתשע בערב,
שרף לו שיהודה ואלמוג מדברים במיטה.
ומי יודע כמה רמי עוד עקץ שלא הראו לנו עם כל הצינזורים

אופה קטנטנה

Well-known member
ובכל זאת

ומי יודע כמה רמי עוד עקץ שלא הראו לנו עם כל הצינזורים
רמי האחרון שייחשב צדיק העונה,
ועדיין הוא לא ירק על אימו, לא דחף נשים באמצע ריב,
ולא איים על ההפקה, או על אשה צעירה ממנו בעשור להוריד לה סטירה.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
פעם ראשונה שבאמת היה נעים לי לראות את גל המסך, וחשבתי ככה עוד בקטע שלה עם תום וג'וזי. היה יפה לראות שהיא לא לוקחת את הצד של תום באופן אבסולוטי.

קארין לא מרגשת אותי בשיט, לא מרחם עליה לשנייה, היא לא יכולה לרכל על כל העולם ולרכב על כולם ואז לבכות כמו ילדה בת שנתיים כשעולים עליה, היא תהיה בגמר לצערי בגלל עזיבת יהודה.

חמישיית הגמר שאני מהמר עלייה כרגע היא ג'וזי,זהבה,תום,אורן וקארין. כאשר הסדר הזה תואם למקומות בגמר.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
פעם ראשונה שבאמת היה נעים לי לראות את גל המסך, וחשבתי ככה עוד בקטע שלה עם תום וג'וזי. היה יפה לראות שהיא לא לוקחת את הצד של תום באופן אבסולוטי.

קארין לא מרגשת אותי בשיט, לא מרחם עליה לשנייה, היא לא יכולה לרכל על כל העולם ולרכב על כולם ואז לבכות כמו ילדה בת שנתיים כשעולים עליה, היא תהיה בגמר לצערי בגלל עזיבת יהודה.

חמישיית הגמר שאני מהמר עלייה כרגע היא ג'וזי,זהבה,תום,אורן וקארין. כאשר הסדר הזה תואם למקומות בגמר.
מה חשבת על זה שגוזי עודד את נחש קארין

מצב
הנושא נעול.
למעלה