** שרשור לילה 2 היום ה90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
הגענו למצב שיש פרומו בריכה
צפה בקובץ המצורף 16448
זה היה ההיילייט של הפרק אתמול.
לעשות מהמעבר לבריכה אילוץ חד פעמי כי קרה משהו חמור
ולא שכל העונה היו ריכולים וסתם דיבורים שצונזרו, אולי מנסיון נואש בעונה הזאת שלא יהיו סרטונים מופצים מהלייב
שמראה שמה שעורכים בפרק מבולשט ושההפקה מתערבת מדי בעלילה או מסתירה איומים ואלימויות.

פרקים כסת"ח. יהודה טועה בענק שנלחם בתוכנית, כי זה רק יגרום להם לחשוף אותו ולהצדיק את עצמם.
איזה שחקן? אין לו שליטה עצמית. כל המחשבה שהוא שולט בכל תזוזה של עצמו. שחקנים טובים לא חושפים את המחשבות שלהם
ואת זה שהם אסטרטגיים בקול.

באסה ההרסנות שבו

צופהבאחהגדול

Well-known member
רואה בדיליי. לגבי קארין לא מצחיק שיהודה ניכס לעצמו את הקשר והלכלוכים של קארין אליו? היא מלכתחילה לא הייתה בקשר חברי איתו יותר מידי . ג'וזי היה לצידה במשך חודש רק מרים לה ולו היא הפנתה גב והלכה בבת אחת לצד השני ורק חיפשה סיבה לעשות זאת שהגיעה שבוע אחרי רכבה על זה והתמסכנה. איך מזה שג'וזי הוא זה שסלח יהודה מכניס את עצמו ומנכס דברים אליו. הם לא היו בסטיז והיא לכלכה. עם ג'וזי שם היה הקטע הבעייתי. אבל לא אכפת לי כל עוד הוא בחוץ כבר לא עהיה מי שיעוות מציאויות וינכס דברים אליו.

לגבי גל היא רואה את המצב באור ורוד מידי לגבי תום הוא לכלכך ואם ראית על קארין לא עידכנו אותך שתום כן לכלכך והיה אסטרטג במיוחד נפל כל הזמן על ג'וזי? בפרק הזה היא עשתה לג'וזי מה שעשתה גם בבית שהוא זה שלא מבין והוא זה שקרא לא נכון כשקרא הכל בול נכון במיוחד לגביו. והאח נתן לזה גם להראות כך. כנראה רוצה את תום גם בחמישיה.

ואם קארין נדלקה על תום מה גל רצתה וידוי ממנה בזמן שהייתה עם תום? אני לא מאוהבי קארין לדעתי היה פלרטוט עדין אבל גל נפלה עליה סתם בקשר לזה. יותר הגיוני שאיתה היו צריכים לפתור דברים בחוץ על זה שביטלה את הדברים שאמרה כל פעם או הקטינה.
אבל זו הייתה הרמה לקארין והיה ברור אולי הן באמת חברות אם הקפיצו אותה קצת למעלה בדירוג חח כי זה מה שנעשה בסוף

fairytalee

Well-known member
רואה בדיליי. לגבי קארין לא מצחיק שיהודה ניכס לעצמו את הקשר והלכלוכים של קארין אליו? היא מלכתחילה לא הייתה בקשר חברי איתו יותר מידי . ג'וזי היה לצידה במשך חודש רק מרים לה ולו היא הפנתה גב והלכה בבת אחת לצד השני ורק חיפשה סיבה לעשות זאת שהגיעה שבוע אחרי רכבה על זה והתמסכנה. איך מזה שג'וזי הוא זה שסלח יהודה מכניס את עצמו ומנכס דברים אליו. הם לא היו בסטיז והיא לכלכה. עם ג'וזי שם היה הקטע הבעייתי. אבל לא אכפת לי כל עוד הוא בחוץ כבר לא עהיה מי שיעוות מציאויות וינכס דברים אליו.

לגבי גל היא רואה את המצב באור ורוד מידי לגבי תום הוא לכלכך ואם ראית על קארין לא עידכנו אותך שתום כן לכלכך והיה אסטרטג במיוחד נפל כל הזמן על ג'וזי? בפרק הזה היא עשתה לג'וזי מה שעשתה גם בבית שהוא זה שלא מבין והוא זה שקרא לא נכון כשקרא הכל בול נכון במיוחד לגביו. והאח נתן לזה גם להראות כך. כנראה רוצה את תום גם בחמישיה.

ואם קארין נדלקה על תום מה גל רצתה וידוי ממנה בזמן שהייתה עם תום? אני לא מאוהבי קארין לדעתי היה פלרטוט עדין אבל גל נפלה עליה סתם בקשר לזה. יותר הגיוני שאיתה היו צריכים לפתור דברים בחוץ על זה שביטלה את הדברים שאמרה כל פעם או הקטינה.
אבל זו הייתה הרמה לקארין והיה ברור אולי הן באמת חברות אם הקפיצו אותה קצת למעלה בדירוג חח כי זה מה שנעשה בסוף

לגמרי
מאז שקארין התאהבה בו יהודה טוען שהוא מאוד דואג לה שלא תיפגע ממנו ומאלמוג ושלא תהיה לבד כי "אנחנו לא הם".
אבל בפועל,
כשאלמוג בקריזה הוא משתמש בקארין כדי לעשות שיחות סיכום עונה בהן הוא רק מרים לעצמו ויוצא הקורבן המוחרם,
ממזמז לאלמוג את הצוואר ושוכב עליה על ספסל העישון כשקארין בוהה בהם,
וכשקארין נשארה בלי זוג לפני הפתיחה של עוגיית המזל זה לא ממש הזיז לו.
בכל הרגעים המתים, בכל שיחות ההרמה הלא טלויזיוניות ללא דמעות שלא נכנסו לפרק וברגעים שהייתה צריכה באמת - ג'וזי היה שם.
כי הרצון שלו להרים אותה הוא אמיתי, לא כדי לצאת "מוסרי" או להיכנס לאיזה פריים חשוב.

נערך לאחרונה ב:

בלנקה המקורית

Well-known member
אז כמה מילים על אתמול.
הבנתי שיהודה הועזב, בבחינת אינף איז אינף. הבריון הצעיר והעצבני שהטיל את חתיתו על הבית, סוף סוף קיבל את הכרטיס האדום והוצא מהמשחק.
יהודה לקח על עצמו יותר מדי תפקידים. הוא החליט שהוא תואם אלירז, תואם שי חי, תואם קוטי ותואם כל מנצח שיצא מבית האח הגדול. הוא גיגל על כל דייר ודייר טרם נכנס לבית האח הגדול. עשה על כולם דוקטורט כדי להיות מוכן לכל מצב ולכל סצנריו שעלול להתרחש.
אני לא זוכרת איך היו הימים הראשונים של יהודה בבית. לא עקבתי כי היו שם יותר מדי אנשים. קשה לי להתרכז בפרטים כשיש כל כך הרבה. אבל על ההתחלה שמתי לב לשתלטנות שלו בכל שיחה ושיחה ולא חשוב עם מי. הרמת קול, שטף דיבור בלתי ניתן לעצירה ונפנופי ידיים בטווח מסוכן.
לצערי, אני לא זוכרת רגע אחד של חסד עם יהודה. לא היה שום קטע, שורה, או תמונה שבה הוא חדר אצלי ללב או אפילו לגרון בניסיון לבלוע את הרגע. לא הצלחתי להאמין לו ולו לרגע אחד קטן. מבלי להיכנס לפילוח ואבחנה של מצבו הנפשי, הדבר הראשון שחשבתי עליו זאת העובדה שהוא חייב לראות מטפל או מטפלת שתיגע בפצעים החשופים שלו. אני כצופה לא חייבת לראות אותו או לשמוע אותו. הוא עורר בי אי נוחות.
הטעות הקריטית של יהודה שהוא נטפל אל האיש הלא נכון.
רמי הוא לא איזה דייר מבוגר ומשועמם שהגיע לבית האח הגדול למצוא את עצמו בטרם זיקנה. רמי הוא אקטיביסט. אדם שחי את העכשיו למען העתיד. הוא למוד מלחמות ואכזבות והוא עצמו עבר ילדות לא מפוארת ולא קלה בכלל. יש לו ילד עם צרכים מיוחדים וכולנו יודעים כמה כוחות נפשיים זה מצריך. והוא נותן, והוא משקיע. את רמי למדתי להכיר מהפוסטים שלו בטוויטר שהיו מגיעים לפייסבוק ואין פוסט שלו שלא הייתי עושה לו לייק, כי תמיד הזדהיתי עם מה שכתב, ויותר מכך הערצתי את האומץ שלו לשים ז*ן על כולם ולהגיד את מה שהוא חושב על המצב ועל ראש הממשלה.
יהודה הבין שיש מולו שור קשיש. התחיל לנפנף מולו עם סדין אדום. הוא לא ידע ששור פצוע הוא מסוכן כפליים. הוא החל להילחם עם השור הלא נכון.
המאטדור חסר הניסיון הועף מהזירה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה