**שרשור ערב - היום ה90 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ornas2

Well-known member
נכון יהודה היה חבר של ג'וזי כל העונה❓
המעריצים שלו, למי יצביעו?

(אלמוג לא נחשבת, סתם נדבקה אליו).

haya sol

Well-known member
ביבי לא האמין למראה ההפגנות שלו מול אלו של יהודה בבית האח הגדול. 🤣 אפילו לפיד רצה לבוא לתת עוד יד.

ראיתי את הסירטון צעקו שרמי וליאור ילכו ולפחות השקיעו בשלט אחד.
ועוד אחד קרא להם "ימח שמכם". אין מה לעשות, כפני יהודה פני המעריצים. 🤦🏻‍♀️

מיק83

Well-known member
אני חושב שהמחמאות שמרעיפים עליו אחרי כל פעם שהוא מכין אוכל עושה לו פשוט טוב אז הוא ממשיך עם זה
לי זה נראה כמו סוג של תרפיה .. הוא מוציא את הרגשות שם... אני רואה שהוא מבשל גם במצב באסה וגם אחלה. מצא שזה מעין מפלט.

ariela1612

Well-known member
חוסר אמון במערכת, תחושה שיביא אותו אל הבאר.. מקווה שאני טועה
העריכה לג'וזי בפרקים היא פשוט ביזיון ולא פיירית, ג'וזי יהיה בגמר כי הוא רכש תומכים מהלייב, אני לא רואה מישהו אחר מלבד ג'וזי יושב שם ליד זהבה בסוף ולדעתי היא גם תיקח

ראש גזר 6789809896

Well-known member
העריכה לג'וזי בפרקים היא פשוט ביזיון ולא פיירית, ג'וזי יהיה בגמר כי הוא רכש תומכים מהלייב, אני לא רואה מי יושב שם ליד זהבה בסוף ולדעתי היא גם תיקח
אם יפסיד אז זה מה שצריך לקרות לפחות הוא לא ניסה להתחבר לאנשים רק בשביל שקבוצות שלהם יצביעו לו בגמר במקרה והם יודחו

מיק83

Well-known member
העריכה לג'וזי בפרקים היא פשוט ביזיון ולא פיירית, ג'וזי יהיה בגמר כי הוא רכש תומכים מהלייב, אני לא רואה מישהו אחר מלבד ג'וזי יושב שם ליד זהבה בסוף ולדעתי היא גם תיקח
אני מאמינה שאם אתה אמור לזכות - אתה תזכה. לא משנה מה.

כולם צריכים לעשות את המאמץ הראוי כדי להגיע לכך. הקהל להמשיך להצביע כאילו הכל תלוי רק בו ויש סיכוי להכל. בסוף יקרה מה שאמור לקרות.

כמו שרצה הגורל או אדון x שחלק מהדיירים לא יגיעו לשלב הסופי.

את תתני את כולך. אני אתן את כולי. אחרים יתנו את ליבם. ויהיה מה שיהיה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה