שרשור פתיחה - שקשוקה

Roei152

Well-known member
מנהל
מה יהיה :סדרת ילדים חדשה בהשראת ספריה של גליה עוז ( הבת של עמוס שעלתה לכותרות בעקבות חיבור ספר על משפחתה , אבל שקשוקה לא קשורה) הסדרה מספרת על דברים שמעסיקים ילדים בגיל 7-11.. היחסים עם ההורים , המורים ובית הספר.. ילדים אמיתיים , בלי רומנטיקה ושטויות , פשוט להיות ילד ..
מי יהיה : יש קאסט שלם של ילדים אנונימים ששהם הראשיים: דני דרימר , גור עדן , מיכאלה רון , יולי יוסף, את המבוגרים מגלמים כמובן שחקנים מוכרים : מיה דגן , חנה לסלאו , עמי סמולרציק, עדי חבשוש , ידידיה ויטל..
דעת הצופה אחרי הצפייה טוב סדרה חמודה , מה יש לומר .. הילדים חמודים , המבוגרים קורעים כרגיל ..

YossihNew

Well-known member
אפי מוזרה וחמודה. אבל מה ראמזי עבד ראמזי עושה כמורה לספורט? אגב, מייקי אמנם נולד בשקשוקה, אבל הסיפור שלו ושל קשת בכלל בא מספר אחר של גליה.

כפרפרה שלי… למרות שמוזר לי לראות את עדי בתפקיד מאופק יותר. אוקיי, אולי לא הכי מאופק. אבל יותר רגוע. לפעמים אתה שואל מי מלהק אנשים לתפקידים. חבשוש המורה המחנכת?! אני צריך לבדוק את הספרים בספרייה ולראות כמה זה תואם לספרים.

כן, דותן, לך יש צל בעצמך. איכס, בן אדם, מה יש לך? אוי, חבשוש המסכנה. בלע את זה, זה שלו מלכתחילה. מסכנה, הארוחת צהריים…

ואל תשכחו שיש גם לווייתן זועם. ומירב שירום, איפשהו. וחכו ותראו מי האבא של דותן. מסתבר שהוא צאצא של שני רעים של מיכל. אח, חנה לסלאו… מצד שני, אני מסכים עם אימא של דותן על הכדורגלנים של היום. אבל מסכנה אילנה. סמוחטה ב…

מיקמיק…? רגע, המנהלת יודעת שזאת אימא של יולי?

אביב מאוד מגזימן. שני המאבטחת. איזה יופי. הרסה לו את הקריירה (אני זורם עם ההד). היי, הפסיכולוג לא מזכיר קצת את המנהלת? אלפקה יורקת. וגם למה. למה ירקה עליך למה?! קונדיטוריה!

נחמד הקולר ביצה. מה קרה למיה דגן? ממצחיקה היא הפכה למיושבת.

הוא מופרע. אבא של אפי! מי זה הבחור הסקסי הזה?! מי זה הבחור הסקסי הזה?! סליחה, בעצם, אולי עדיף… מצאנו את הנצר…? והאבא המאוד מוכר השני...

כן, שקשוקה. בסדר, כמעט מתה. חסרת אחריות לא משנה כמה היא אומרת שהיא השתנתה!

רבקה מיכאלי… קורעת שכמוה, לא משנה כמה זמן עובר. איך אתה מדבר אליה? בטח לא דותן.

הנה, אמרתי לכם שדותן הוא בן לשני רעים של מיכל! הנה מנהיג האיגניסים, שמסתבר שהוא נשוי לאופנוענית (למרות שיש מלא אופנועניות). לא, לא כריך. למה זרקת אבן?

לא יעזור לכם לשנות את השם שלה כל פעם שאתם קוראים בשמה. מגדל פיצה זה נחמד. שאגב, זה בדיוק אותו הדבר, משם בא המאכל… מי זה יעקב? בוא'נה, יולי נשמעת בלתי נסבלת. קצת.

יש כאן יותר מדי אנשים מיותר מדי סדרות ואני יכול לעשות מלא בדיחות. מה יקרה כשעמי סמולרצ'יק יפגוש את מיכה של אפי, מה יקרה כשענת ותכלת ייפגשו, ומצד שני ורד פלדמן, שהיא אימא של אביב, מה יקרה כשהיא תפגוש את אבא של דותן? יותר מדי בדיחות. מיה דגן באמת הזדקנה. היא כבר לא מדברת בקצב שיא אלא מדברת לאט.

אז יש לה חברים. הפוך, אפי. איפה דותן?

יש לו שם חוץ מ"אבא של דותן"? אגב, הם עצמם פסיכולוגים ויהיו להם סצנות מטרחנות. רעים של מיכל רבים. הכי כואב.

מה שהכי חבל לי- שמבנה הפרקים הוא בטח לא מפרק לפרק. כל סיפור מסתיים באותו הפרק. ועם מוסר השכל כמובן.​

YossihNew

Well-known member
אגב- בדקתי בספרייה (איזה כיף לי), ומסתבר שבסיפור המקורי, לאחר ששקשוקה הלכה לאיבוד, אביב מצא אותה, חשב שהיא כלב וטיפל בה...

Roei152

Well-known member
מנהל
שירוש , אל תשכחיי שבתור מנהל יש לי צפייה בהודעות שאנשים אחרים מחקו ,
תני לי להרגיע , ולהגיד שזו רק בכורה לפי הישימון , כמו בכורה בVOD .. ת מוזמנת לצפות מתי שבא לך , ולהצטרף..
אנחנו נפתח שרשורי פרקים .. ( אתם בכללל רוצים?) בששידור בערוץ וביוטיוב...

שיר m

Well-known member
יודעת, יודעת... פשוט שמת קישור וחשבתי שכבר העלו ליוטיוב... אצפה כשיעלה |טמבל|

שיר m

Well-known member
כולם חמודים! הילדים ההורים ושקשוקה |טמבל|
פרק ראשון נחמד מאוד

למעלה