** שרשור צהריים 2 - היום ה90 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

valkyrie2021

Well-known member
טוב אז מישהו שאני מכירה מסר לי איזשהו מידע.
קרובת משפחה שלו מנישואים היא בת דודה של הטרול והיא מספרת (כנראה מה שיהודה חירטט להם) שהוא "שמע את רמי מרכל ומקלל אותו ויהודה נכנס לאח לדבר איתו על זה והאח לא אהב איזשהו משפט שהוא אמר אז הוא סילק אותו" זה ציטוט. שומעים את החירטוט עד לפה.

למרות שאני בטוחה שרמי לא חף אבל אנחנו יודעים שיהודה גם מחפש, משקר ומחרטט.

yoni564712

Well-known member
קרובת משפחה שלו מנישואים היא בת דודה של הטרול והיא מספרת (כנראה מה שיהודה חירטט להם) שהוא "שמע את רמי מרכל ומקלל אותו ויהודה נכנס לאח לדבר איתו על זה והאח לא אהב איזשהו משפט שהוא אמר אז הוא סילק אותו" זה ציטוט. שומעים את החירטוט עד לפה.

רק מתגובות הדיירים מבינים שזה שקר.
ליאור אמר היום שהוא רב עם יהודה,
דניאל אמר לפני כמה דקות שהסילוק של יהודה זה מסר חיובי לילדים שצופים - מה שמעיד שהיה משהו.

נמרה דרקונית

Well-known member

כמובן שקר!! שהמתבכיין הסדרתי והשקרן הפתולוגי יוכל שוב לבכות ללא דמעות כדי שירחמו עליו..מזל שהכל מצולם ..והוא לא סולק,הוא נבעט חחח;)

בוייאקה מאן

Well-known member
אז רגע חוץ מההצגות של אלמוג על געגוע לטרול עוד מישהו בבית מתעסק בהדחה שלו או שכבר לא מזיז להם שהוא עף על טיל?

ariela1612

Well-known member
אני לא צופה בגלל זה אני שואל אם הסיפור עדין נושא שיחה או שהם כבר התקדמו למקומות טובים יותר
לא ראיתי הרבה אבל מה שראיתי ג'וזי מכונס בעצמו

וחבל אתה מפספס את קארין היא בשיא שלה - באמת לא צחוק הרבה יותר פתוחה

בוייאקה מאן

Well-known member
לא ראיתי הרבה אבל מה שראיתי ג'וזי מכונס בעצמו

וחבל אתה מפספס את קארין היא בשיא שלה - באמת לא צחוק הרבה יותר פתוחה
כן הבנתי שהיא זורחת יותר מאז שהיא הפסיקה לחשבן (או נשארה הבחורה היפה היחידה בבית)

מיק83

Well-known member
למה סגרו חצי בית?

יהודה בא לאסוף דברים?

GalK22

Well-known member
תגידו עליו מה שתגידו עריכה לטובתו, שחקן בסופו של דבר הוא עשה את העונה הזאת. הוא היה הכי דומיננטי, השיח היה בעיקר עליו גם ברשת וגם פה.
הוא היה צריך להיות בגמר
כמה טיפשי מצידו להרוס את זה דקה לפני, פשוט הרס עצמי כמה חבל

מצב
הנושא נעול.
למעלה