** שרשור תוכנית - גל ולינור בבית**

מצב
הנושא נעול.

uchiha_sasuke

Well-known member
לצערי יש ויש שנאת חינם ואפילו אגדיל ואומר שכל שנאה היא שנאת חינם למה לשנוא?
שחררווווו
ראינו מה קרה בתוכנית ואת האמת אפשר לפרש בהרבה דרכים
שהורים יתערבו זה כבר חוצפה!
מלבים שנאה!
למה????
ואמא של יהודה שתובעת את גל זה גם מטומטם אבל מובן גל לא מפסיקה ללכלך על יהודה

צופהבאחהגדול

Well-known member
שחררווווו
מלבים שנאה!
למה????
היחידה שסבלה ממנו המון זו היא. אז גם להדיד שסבלה בגללו אסור? וזה שליאור ראה את ההתנהגות שלו כמניפולציה טהורה לחיול גם זה אסור? אז מה כן? להעלים עין להטרלות שלו? אני הופתעתי למה גל לא זועקת בתוך האח שזו אלימות ריגשית . היא רצתה לא להתעמת איתו בלי הפסקה כי הוא לא הניח לה . חיפש אותה בכל שיחה שבכלל לא שלו גיחך עליה ירד עליה חיפש שתטעה במשפט שתסתור את עצמה והיה בזצן שהיא לא מדברת איתו הוא מוכיח אותה ובא קרוב ונכנס למרחב האישי. גל סבלה נקודה ואם מישהו עוד מעז להגיד לה חא להביע את מה שחוותה ממנו זה ההשתקה . גל צריכה לזעוק את מה שעברה שם.

uchiha_sasuke

Well-known member
היחידה שסבלה ממנו המון זו היא. אז גם להדיד שסבלה בגללו אסור? וזה שליאור ראה את ההתנהגות שלו כמניפולציה טהורה לחיול גם זה אסור? אז מה כן? להעלים עין להטרלות שלו? אני הופתעתי למה גל לא זועקת בתוך האח שזו אלימות ריגשית . היא רצתה לא להתעמת איתו בלי הפסקה כי הוא לא הניח לה . חיפש אותה בכל שיחה שבכלל לא שלו גיחך עליה ירד עליה חיפש שתטעה במשפט שתסתור את עצמה והיה בזצן שהיא לא מדברת איתו הוא מוכיח אותה ובא קרוב ונכנס למרחב האישי. גל סבלה נקודה ואם מישהו עוד מעז להגיד לה חא להביע את מה שחוותה ממנו זה ההשתקה . גל צריכה לזעוק את מה שעברה שם.
מעניין שרוב הזמן הם היו בסדר היא לא חוותה דבר קשה ממנו מאז שחברה תום ורמי האבא השפיעו עליה החלה להבין שהוא מאיים על הזכייה שלה בתוכנית והחלה לחוות "אלימות רגשית" אז אני רוצה להגיד לך שגם אני צופה בלייב ולא ראיתי דבר כזה להיפך אלימות מילולית ורגשית היתה כלפי יהודה מגל שלא רצתה אפילו שישב איתם לאכול מתום ומרמי
אז כמו שאת חושבת שגל צודקת אני חושב שיהודה צודק
בסופו של דבר זו תוכנית טלוויזיה והדברים אומרים להישאר שם ולא לצאת מפרופוציות

פייר לה קרדן

Well-known member
הזיה, כנראה לא ראינו אותה תכנית. לפי התיאורים של גל אפשר לחשוב שיהודה היה סביבה 24/7. היא כל היום היתה דבוקה לתום. ובשעה 22.00 כבר היו פורשים לישון.

סתם המצאות ודמיונות שנובעים מקנאה נטו. ילדה קטנה היתה ותשאר.

אופה קטנטנה

Well-known member
הזיה, כנראה לא ראינו אותה תכנית. לפי התיאורים של גל אפשר לחשוב שיהודה היה סביבה 24/7. היא כל היום היתה דבוקה לתום. ובשעה 22.00 כבר היו פורשים לישון.
סתם המצאות ודמיונות שנובעים מקנאה נטו. ילדה קטנה היתה ותשאר.
כולם ממציאים, כולם בודים, כולם מקנאים.
נשמע כמו תסמונת ביבוש.

Moiya_1

Well-known member

כולם ממציאים, כולם בודים, כולם מקנאים.
נשמע כמו תסמונת ביבוש.
אשכרה תסמונת ביבוש

גל ידעה יפה מאוד לצעוק גם כשהיתה בבית.
אלא שבבית היא לא הרגישה כך.
כשיצאה, נאמר לה שככה היתה צריכה להרגיש.
וגל תמיד עושה מה שהיא חושבת ש"נראה טוב".
אז היא לפתע "מרגישה".

2086Dvash

Well-known member
אני לא מבין את משפחתו של יהודה,הדברים החמורים גם של גל וגם של אימא שלה זה עילה לתביעת דיבה פרופר. תגובה קלאסית של גיטילינה. לא ירדה נמוך כמו האם גברעם.
אם להזכיר לאישה שחלתה ועברה גיהנום, את דבר מחלתה ולסלף דוגמא שנתנה הבת שלה ולהפוך אותה לעובדה זה רמה גבוהה בעיניך, אז סורי, אני מרימה ידיים
לא מצדיקה ריב חתולות ואמא של גל לא היתה צריכה לכתוב מלכתחילה, אבל גיטלינה ירדה נמוך נמוך לביוב עם התגובה הגועלית שלה
פשוט יהודה לא מלכלך על גל אף פעם, ושומר על פיו זך ונקי מהמילה גל, ולא, אני לא מקבלת את הטענה שהוא לא יכול להגיב לגל, כי גם היא לא יכולה להגיב לו, בטח לא כשעומדת מולה תביעה מדומינת וחסרת שחר

פייר לה קרדן

Well-known member
אם להזכיר לאישה שחלתה ועברה גיהנום, את דבר מחלתה ולסלף דוגמא שנתנה הבת שלה ולהפוך אותה לעובדה זה רמה גבוהה בעיניך, אז סורי, אני מרימה ידיים
לא מצדיקה ריב חתולות ואמא של גל לא היתה צריכה לכתוב מלכתחילה, אבל גיטלינה ירדה נמוך נמוך לביוב עם התגובה הגועלית שלה

פשוט יהודה לא מלכלך על גל אף פעם, ושומר על פיו זך ונקי מהמילה גל, ולא, אני לא מקבלת את הטענה שהוא לא יכול להגיב לגל, כי גם היא לא יכולה להגיב לו, בטח לא כשעומדת מולה תביעה מדומינת וחסרת שחר
מלכלך? מדבר על מה שאמרה כלפיו עוד בבית. היא לא מפסיקה,גם שהיא בחוץ זה עוד יותר פתטי. ורק מראה כמה קנאה יש בה. המצחיק שבמשימה האחרונה לפני שהודחה דווקא ליקקה לו יפה.

מה שהאם עושה אין לו שום הצדקה בעליל,היא לא היתה בתכנית ולא מכירה את יהודה אישית. אבל לך תחנך עץ עקום שהוא מבוגר.

2086Dvash

Well-known member
מלכלך? מדבר על מה שאמרה כלפיו עוד בבית. היא לא מפסיקה,גם שהיא בחוץ זה עוד יותר פתטי. ורק מראה כמה קנאה יש בה. המצחיק שבמשימה האחרונה לפני שהודחה דווקא ליקקה לו יפה.

מה שהאם עושה אין לו שום הצדקה בעליל,היא לא היתה בתכנית ולא מכירה את יהודה אישית. אבל לך תחנך עץ עקום שהוא מבוגר.
הוא מדבר על התנהלות שלה, בדיוק כשם שהיא מדברת על ההתנהלות שלו
היא ממש ממש לא ליקקה לו אלא התעלתה מעל עצמה ודיברה איתו כרגיל
פשוט אמא של יהודה כן היתה בתוכנית, מצטערת אבל החינוך שלה לא מרשים אותי בלשון המעטה, אם משהיא עץ עקום זו היא

פייר לה קרדן

Well-known member
הוא מדבר על התנהלות שלה, בדיוק כשם שהיא מדברת על ההתנהלות שלו
היא ממש ממש לא ליקקה לו אלא התעלתה מעל עצמה ודיברה איתו כרגיל
פשוט אמא של יהודה כן היתה בתוכנית, מצטערת אבל החינוך שלה לא מרשים אותי בלשון המעטה, אם משהיא עץ עקום זו היא
היא לא מדברת על ההתנהלות שלו,היא כבר מריצה קמפיין אנטי יהודה למיליון. וכדי להצדיק את הקמפיין היא ממציאה המצאות של התעללות רגשית,של לשים אותו מאחורי סורג ובריח,ולאחל לו שאם חלילה יזכה שהכסף כולו ילך לו לתרופות. וזה בדיוק מה שגיטילינה רשמה לאימא שלה. שעצוב שהיא בתור אחת שסבלה כל כך מבריאות (מאחל לה בריאות איתנה). לא מבינה את החומרה במה שהבת שלה איחלה.

ודרך אגב גם אימא של גל היתה בתכנית. ולגבי התעללות רגשית אז איך היא הסתדרה איתו מצוייןבמשימת הנעלמים? מי שחווה התעללות רגשית לא מסתחבקת עם התוקף שלה אלא אם כן הכל הצגה.
תסלחי לי או סלח לי גל חצתה את הקו האדום ממזמן מאז שהודחה וכל זה נטו מקנאה. עצוב שאין אף אחד שיחנך אותה טוב יותר.

נערך לאחרונה ב:

אופה קטנטנה

Well-known member
שחררווווו
מלבים שנאה!
למה????
אין שנאת חינם. שנאה ואהבה זה רגש. לכל רגש יש סיבות ומניעים.
כך שאין חיה כזו, ססמא ריקה.

שחררווווו
מלבים שנאה!
למה????
על מה מדובר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה