תודה לכל הכותבים והרי התשובה

פורום נוסף - למה???

שלום, לפעמים צריכים לעצור ולחשוב רגע, מתנהל לו מזה תקופה ארוכה פורום רפואה משלימה בתפוז, פורום פעיל, פורום עם מנהלת מקסימה, מנהלת שגורמת לכל מטפל לעצור לרגע ולחשוב, מנהלת שנותנת מקום לכולם... הפורום פתוח למטופלים שרוצים לשאול מצד אחד ומהצד השני החלפת ידע, ניסיון ואינפורמציה מקצועית בין טובי המטפלים בדציפלינות השונות. אז היה לנו הריון, ונולד לנו פורום מדהים שיש לו אימא, יש לו הרבה דודים אוהבים, מקום שהוא בית, מקום שמהווה אכסניה מקצועית מדהימה, אז למה לכל הרוחות צריכים עוד אחד?????? למה לפצל כוחות, הרי פורום רפואה משלימה נותן בדיוק את אותו המענה ואפילו הרבה מעבר. מה אנחנו מפספסים פה. גולשים יקרים, מטפלים ומטופלים..... יש לנו אפשרות לשנות ולהביע דעה אז בבקשה... לא רק לשרשר אלא לפנות למעלה, לשאול שאלות ולנסות ולקבל תשובות. אני חושב, סליחה אני יודע כי פורום רפואה משלימה של יעל קליימן נותן מענה מקצועי ורציני לכל מטפל, בכל שיטה כמעט 24 שעות ביממה. אין צורך בפיצול, לא צריך פורום בשרי ופורום חלבי. מקווה לשמוע תגובות בכבוד רב, שלומי זילברמן הומאופתיה קלאסית.

naturopathy

New member
שאלה למחשבה

אז האם גם פורום תזונה מיותר וחופף ? פורום קריסטלים מיותר וחופף ? ורייקי? ומדיטציה ? ודמיון מודרך ? ומודעות פנימית ? והפורום הרוחני ? הרי כל אלו עוסקים ברפואה הוליסטית . חברים יקרים תנשמו עמוק . יש כאן מקום בעולם לכוווולם . ויש מקום לכל אחד לתרום את תרומתו הייחודית. בברכה רחל

naturopathy

New member
תודה לכל הכותבים והרי התשובה

תודה לכל הכותבים ולהלן תשובתי כשנולד ילד חדש ונחמד זה איננו אומר שאחיו שנולד קודם לכן אינו מוצלח . פורום הוא מקום להתרחשות, להבעת דעות, ללימוד ולעוד הרבה דברים טובים ויפים . השתתפות בפורום להזכירכם היא על בסיס של רצון חופשי ואינה חובה. כך כפי שבקניון יש הרבה חנויות וכל אחד יכול לבחור לאן להיכנס ומה מתאים לו וכפי שבחנות ספרים יש מבחר רב של ספרים הכותבים על נושאים דומים או זהים אך מזוויות שונות כך גם בפורומים . מאחר ומדובר בפעילות של הנאה צמיחה ולמידה קשה לי קצת להתחבר למושגים כמו פיצול כוחות . איזה כוחות ? ולמה דרוש כוח? מטפלים שירגישו שפורום זה תורם להם וודאי יתמידו ויבקרו בו . אחרים יבקרו וישתתפו בפורומים אחרים וזה כמובן נפלא . קהילות תומכות ויוצרות קשר הנן עוד חוליה באפשרויות הצמיחה הנפלאות שמזמנת הרשת הוירטואלית . תודה לכל אחד ואחד מכם על השמעת דעתו אני מקווה שנמשיך ונפגש גם בפורום זה ותמצאו כי ביכולתכם לתרום ולהיתרם .

naturopaty2

New member
../images/Emo57.gifלשלומי היקר

אני פונה אליך כמטפלת אל מטפל, שמחתי על כניסתך לפורום ותודה על הברכות, כידוע אתה עצמך מנהל פורום ב- WALLA, אז כאן נשאלת השאלה מדוע אתה מנסה לקלקל רעיון נפלא כמו הפורום שלנו, בוא נשתמש כולנו בידע הרחב שלנו וביכולות שלנו כדי לעזור אחד לשני ולא כדי להרוס אחד לשני ולשלישי, לתחרותיות קנטרנות וקטנוניות אין מקום ברפואה הטבעית, לאור אהבה וניסים יש תמיד מקום

naturopathy

New member
הודעות שנמחקות ../images/Emo23.gif

משתתפים נכבדים פורום זה נועד לתקשורת מקצועית בלבד . זוהי קבוצת למידה והתפתחות מקצועית בנושאי רפואה משלימה טבעית הוליסטית וכל שם אחר שמתאים לנושא . הודעות אשר יעסקו ברכילות, או "בפוליטיקה " של פורומים ימחקו מאחר ואינן קשורות לתכני הפורום ולמטרותיו . הפורום הוא מסגרת לאנשי מקצוע בנושאים מקצועיים בלבד אני מבינה שלחלק מכם יש רצון להביע דיעה בנושאים רבים ומגוונים אני בטוחה שתוכלו למצוא את המסגרות המתאימות לכך . בתקווה שתיקחו חלק פעיל בהתמקצעותו של פורום חשוב זה רחל אשכנזי וורד רוזנבליט

יש חוקי מדינה לגבי פורומים..

אנא למדו את הנושא כי אני לא הולך לוותר. יש חוקים מה מותר לומר, איך לומר, ואין בלעדיות על נושאים לדיון אלא אם כן הכניסה היא רק בתשלום. הפורום הוא פתוח... שבו ולמדו את החוקים. שלומי.

naturopathy

New member
../images/Emo23.gifאנו מודים לך

אנו מודים לך על המידע החשוב אור ואהבה

למעלה