תיסכול

תיסכול

אני לא רוצה לצאת עם בחורות בגילי - אני בן 18 ונמשך יותר למבוגרות יותר או צעירות יותר. הבעייה שלי היא שזה לא מצליח . צעירות יותר חושבות שאני רוצה לנצל אותן , ומבוגרות יותר - רוצות להתחתן או לבלות עם אנשים מבוגרים מהן . למישהו יש עצה?

אולי זה משהו שאתה מקרין?

אתה כותב שצעירות יותר חושבות שאתה רוצה לנצל אותן. חשבת איי פעם איך הן הגיעו למסקנה הזאת? לגביי המבוגרות יותר, אולי פשוט לא ניתקלת במישהי שאוהבת לבלות עם צעירים ממנה?, בכל מצב, בחן עם עצמך מה גורם לך להמשך לצעירות ממך, או למבוגרות ממך, ואז כבר תדע איך להתנהג, מה להבליט באישיותך, מה לשנות עם כל אחת ואחת מהן. סה"כ אתה נוגע בשני קצוות קיצוניות. אני חושבת שאתה צריך לשאול את עצמך למה אתה חש ככה, רק כשתדע את התשובה, תוכל להתמקד באחת שאותה אתה מחפש. ומהו גיל בכלל? נטליה.

לא. זה לא זה

דווקא שהן מכירות אותי , הן (המבוגרות יותר) אומרות שהן היו שמחות לבלות איתי אבל יש להן תוכניות להתחתן או לצאת עם מישהו שיכול לתת להם יותר ממה שהן חושבות שאני יכול לתת להן. לגביי הקטנות - אולי בגלל שאני פונה אליהן כבר מבשר את העובדה שאני לא רוצה להיות איתן ואני רוצה משהו יותר , אבל האמת היא בדיוק ההפך

ליאן.

New member
לא כולן לחוצות על חתונה. ../images/Emo55.gif

אבל אם זו הבעיה, למה שלא תפנה לאוכלוסיית הגרושות ? הן בוודאי לא תרצנה להתחתן בשנית כל כך מהר..

:) מיצאי אותי עכשיו .....

מצטער שדווקא אני מבשר את זה מול כולם ...... אבל זה יגביר את האקרובטיקה סביב הענין - אני טוען שליאן חמודה !

ronen1981

New member
לא נסחפנו?.????

"צעירות יותר חושבות שאני רוצה לנ צל אותן" ולל זה אומר שני דברים האחד או שאתה לא טורח דיו להעמיד אותן על טעותן או שזו האמת לאמיתה. לגבי בנות מבוגרות יותר צר לי להודיע לך אבל כיום רוב בנות ה19 20 הנורמליות בשלב זה של חייהן עדיין לא חושבות על חתונה כמשהו שיעשו בזמן הקרוב אז אני לא ממש מסכים איתך. מה שכן לצאת אם בנות מבוגרות זו מסימה מאוד קשה מניסיום בערך פי מאה יותר קל להסיג דייט עם בחורה צעירה ממך מאשר עם מבוגרת ממך. עצה תדבוק בבנות גילך ומטה ואם יש להם רושם ראשוני מוטעה או חשש ראשוני פשוט תן להם זמן להכיר אותך.........

kiticat

New member
לרובין

כאשר אתה מתכוון למבוגרות או צעירות יותר, בכמה שנים אתה מתכוון? כי אכן לבנות 14- אין עניין רציני להיות עם בן 18. חוץ מזה שבגיל הזה, מה לעשות, הניסיון לימד אותי שבנים מחפשים גם מין, ובנות שהם שנה או שנתיים צעירות יותר, לא מעוניינות. ואני מודה כאן ועכשיו, שאם מראש ולא משנה גילו- גבר היה ניגש וכבר מההתחלה משדר רצון למין ומיניות, הייתה מעיפה אותו לכל הרוחות. ולא שאינני כמו שאר הבנות, לא מעוניינת בכך בסופו של דבר, אך לכל דבר יש זמן. אולי במקום לחשוב על מין תתחיל לחשוב על חברה....

אני אענה לך

קיטי , כשמך הרשום , אני לא בא בכוונה להיות איתם בגלל הסקס , שמא שאני בא מבשר להן שאני כדיעבד רוצה את זה. אבל זה יותר מזה , טווח הגילאים שאני התכוונתי הוא ילדות בנות 14-16 והמבוגרות בגילאי 23-27 אז אולי עכשיו תבינו ותיוכחו על מה כל המהומה.אני בן 18 דרך אגב.

למעלה