12/2020 – מסיימים – סיכום חודש ⏏️🎅🎓👔🐔🐬🚢🍌

Lhuna3

Well-known member
למה שתיכן חושבות על שוקולדים דווקא.
להגנתי כתבתי את תשובתי אחרי שקראתי את של עדי ויש מצב שזה הכניס לי לתת-מודע שוקולד.
בכל אופן המחשבה הראשונה שלי היתה "פרה, כי יש שוקולד פרה ואין שוקולד ילד" ואז חשבתי שקינדר בואנו זה יכול להחשב שוקולד ילד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סרטי החודש: מה זה סרט? 8-*
אני חושב שזה כמו פרק של הכתר, רק קצת ארוך יותר ולרוב מרגיש פחות מושקע.
ספרי החודש: דווקא היה לי חודש חלש. היה לי את הספר על יהודה עמיחי שהתחלתי בכלל בסוף החודש שעבר ועוד איזה ספר פנטזיה שנטשתי באמצע. אז ספר החודש הוא ללא ספק Rhythm of War שטכנית הוא באורך של 3-4 ספרים וגם קראתי אותו באנגלית אז זה שלקח לי שבועיים לסיים אותו זה הספק יפה.
רק אצלך זה נחשב לחודש חלש
(כלומר אם היינו פורום ספרים אולי זה היה נחשב להספק לא מרשים, אבל זה פורום טלוויזיה, רובנו יודעים לקרוא רק בשביל הכתוביות :-P: )
דמויות החודש: הנסיכה דיאנה ומגי מ-FBI ותמיד בנסון מ-SVU.
זה נשמע כאילו הנסיכה דיאנה זה שם של דמות מהסדרה FBI
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? זה שיש טלוויזיה למרות הקורונה:-P:
זה נכון, בשלב מסוים היה נראה כאילו פשוט הולכים להפסיק את כל הפקות הטלוויזיה להמון זמן.
איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון) צונאמי.
זה נשמע כמו רעיון טוב ומקורי, אבל בעצם כבר היה קצת צונאמי באילת בתחילת 2020.

למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים? אנטישמיות, אם יש משהו שלקחתי איתי משיעורי היסטוריה זה שהאנטישמיות אשמה בכול:-D:-D
לפחות בכל פעם שישראל לא זוכה באירוויזיון
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות? אישית אני חושבת שאנחנו כבר בשלים לשיקגו VET או משהו כזה
בהתחלה חשבתי שהתכוונת לVet כמו יוצאי צבא. שזה פשוט לא מקצוע. אבל אז הבנתי שהתכוונת לוטרינרים (לפחות אני מניח) וזה נכון. אם כי היו כמה וכהמ סדרות לדעתי שבהם היו דמויות של וטרינרים (לאחרונה שיטס קריק וfuller house) אבל אני לא חושב שהייתה סדרה שממש מתמקדת בוטרינרים. וזה יכול להיות מגניב.
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות? פוליטיקאים
אני התכוונתי למקצוע שאין עליו סדרות וגם לא צריך להיות, אבל זה לא היה ברור.
ואני גם הייתי שמח אם לא היו סדרות על פוליטיקאים.
ושיבטלו את הסדרה הקבועה הזאת על פוליטיקאים שיש בכל הערוצים הראשיים ב8 בערב.
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה? היהודי, כי אנטישמיות :-D:-P:
לפחות יש המשכיות
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם? בשירות הטלוויזיה שנקרא "הדודים מאמריקה" יש הכול.
אבל עם סדרות ישנות מסויימות לדודים מאמריקה יש רק קלטות לא טובות.
ולפעמים פשוט נוח שדברים זמינים בלי שצריך לפנות לדודים כל פעם.
פרה, פרות זה חמוד וילדים זה פויהB-|.
לרוע המזל אני מראש הנחתי שזאת תהיה התגובה של רבים כאן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כיוון:|קדימה|קפיצה שמאלה ואז צעד ימינה
ומה לגבי לשים ידיים על המתניים?
סדרות החודש:|קדימה|תאמת הכי נהנית מש"ח של ה100 אין מה לעשות. חוצמזה ראיתי חומריו האפלים ודאש ולילי שהן סבבה.
הולי שיט, עדיין את רואה שידורים חוזרים של ה100?
ייתכן שאנחנו צריכים לעשות intervention.
ממנטו - סרט ישן מוכר גם נראה לי אבל רק עכשיו ראיתי, סרט מעניין, מבלבל מאד.
זכור לי כסרט ממש טוב באמת. מה הביא אותך לראות אותו פתאום?
ספרי החודש:|קדימה|The Song Of Achilles - יפה ממש, בכיתי.
כן, הוא עצוב בטירוף. חשבתי לומר לך לפני אבל לא רציתי להניע אותך מלקרוא אותו.
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?|קדימה|זה שהמילטון עלה לדיסני+נחשב טלווזיוני? וגם זה ששיטס קריק זכתה לשש עונות למרות שלקח לרוב העולם הרבה יותר מידי זמן לגלות אותה (כולל אותי).
זה הכאילו צד חיובי של הקורונה - שהרבה דברים שהיו מתוכננים לעלות בקולנוע ורק מאוחר יותר בטלוויזיה עלו פשוט ישירות לטלוויזיה.
מה שממש הזוי זה שהוא היה אמור לצאת לקולנוע רק באוקטובר 2021. אז לחלוטין הרווחנו.
אבל מעניין איך זה היה לראות את המילטון בקולנוע.
האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן?|קדימה|כן. כי תמיד בסדרות קורה כ"כ הרבה בזמן כ"כ קצר ויחסים משתנים המון, ואתם מצפים שנאמין שאחרי שבחודש אחד קרו לכם מליון דברים פתאום כמה שנים הכל נשאר כמעט סטטי? מעצבן. או שנוצרים יחסים חדשים שאמורים להיות יותר עמוקים מאלה שהכרנו כי הדמויות האלה הכירו תקופה ארוכה יותר אבל לא הרגשנו את זה אז זה חסר משמעות מבחינתנו כצופים ואין לנו חיבור רגשי ליחסים האלה כשקורים דברים וכן אני מסתכלת עלייך סדרה ספציפית. למרות שאני חייבת להודות שלפעמים זה כן יעיל לקידום העלילה למקומות חדשים כדי לא להתקע במקום, או סתם לדלג על אירועים מעצבנים שטוב שחסכו מאיתנו (גם לזה יש לי דוגמא ספציפית).
זה בדיוק העניין. ואני אפרט לגבי סדרה רנדומלית...
עד כמה שזה נחמד שכל 4 העונות הראשונות מתרחשות בערך בטווח זמן של חצי שנה, זה גם גורם מגביל. כי עד כמה שדברים קורים זה הכל דברים שמתרחשים בזמן קצר. וזה אומר שאין מקום לשינויים ענקיים. שינויים גדולים כמו מה שעבר על אנשים ב6 שנים בבונקר לא היו יכולים לקרות אם לא היו עושים את זה. ולהעביר 6 עונות בבונקר זה היה נראה לי משעמם. אפילו להעביר עונה אחת בבונקר היה מרגיש לי יותר מידי.
חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד)|קדימה|מממ ימי הולדת של חברי פורום? אבל איך נדע?
כלומר אני יכול לבקש מכולם את תאריכי היום הולדת שלהם. זה דבר נאות והגיוני מאוד לאור העובדה שכל שנה אתם מציינים את היום הולדת שלי, אבל רק לעיתים אנחנו מציינים ימים הולדת של אחרים כאן. אז את זה בכל מקרה אני צריך לעשות.
אבל אנחנו לא כל כך הרבה אנשים, אז ייצא שבחלק מהחודשים לאף אחד לא יהיה יום הולדת.
למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?|קדימה|אנטשימי|שפם|
אני מקווה שיהיו גם תשובות אחרות
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?|קדימה|מתכנתים? למרות שאנחנו די משעממים. וגם יש כבר כמה סדרות.
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?|קדימה|קצבים.
כן, חשבתי על לכתוב מתכנתים, אבל באמת יש. יש כמובן את סיליקון ואלי, יש גם את קוד שרוף. וגם Zoey's Extraordinary Playlist.
קצבים זה קצת דומה למה שאני כתבתי על אנשים שעובדים במפעלים של שחיטת בעלי חיים. אבל אני חושב שקצבים זה עוד יחסית בסדר.
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה?|קדימה|היהודי אבל זה לא אשמתו מסכן. הכל היה מקושט לכריסמס והוא רצה להדליק גם חנוכיה אבל הוא בטעות הפיל אותה ושרף את הנוצות של האינדיאני.
אולי היה צריך להעיף את האינדיאני על כך שהוא נכנס עם נוצות. (אם כי קצת גזעני/אנכרוניסטי מצידך להניח שלאינדיאני יהיו נוצות)
באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]
|קדימה|קורונה. תשתעל טיפה תראה איך החושך בורח בעצמו.
אני חושב שטכנית אור הוא בעצם משהו בעוד חושך הוא פשוט המחסור של האור. אז אם משהו יברח מהקורונה זה יהיה האור ואז יהיה חושך.
אם כי בכמה סדרות מד"ב או פנטזיה לחושך יש קיום עצמאי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ברוכה הבאה לשאלון החודשי 🥳
כיוון: הכוכב השני ואז ימינה
ועד מתי להמשיך ישר?
זומבילנד: דאבל טייפ
איך היה? אהבתי את הראשון אבל הטריילר לסרט המשך נראה לי גרוע. מה גם שאני כבר די לא סובל את ג'סי אייזנברג.
שירי החודש: שמעתי מלא ביטלס השבוע אז yesterday
כשמישהו מציין שיר ולא שם את הקליפ אני נאלץ לעשות את זה. וזה טוב כי זה באמת שיר טוב.
דמויות החודש: רפונזל ופליין ריידן (חגגו השבוע 10 שנים)
אוי, בא לי לראות את הסרט הזה שוב
איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?הזמר במסכה, לא מאמינה שאני אשכרה צופה הדוקה של ריאלטי
נס טלוויזיוני יהיה ההעלמות של כל ריאליטי מהטלוויזיה
איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון)
החלק של הדמיון לקח אותי למחשבות יצרתיות לא טובות.....
כן, זה די מפחיד לחשוב מה באמת אפשרי (אני כתבתי רעידת אדמה ועכשיו אני ארגיש ממש רע אם זה יקרה)
האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן? לא כי אני ממש רוצה קפיצת זמן בחיים שלי על הקורונה
זה גורם לי לחשוב על אם היו עושים קפיצת זמן בסדרה מלפני הקורונה להווה. אבל לא מסבירים שיש קורונה. כלומר זה כמו שאנחנו כיום, אנחנו לא מדברים על הקורונה כל הזמן, אנחנו פשוט יודעים שכולם צריכים להיות עם מסכות ושדברים סגורים וכל הדברים האלו. אז תארו לכם עונה חדשה של סדרה מתחילה ופתאום כולם עם מסכות ולא מתייחסים לזה.
למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים? לא צריך אותו, לנו יש סבתות שמפנקות 8 ימים
אבל היתרון בסנטה קלאוס זה שהוא נותן מתנות גם לילדים בלי סבתות. (ולילדים עם סבתות קמצניות)
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
אינסטלטורים
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?
אינסטלטורים
אז צריך סדרות על אינסטלטורים או לא?
ואני חושב שזה יצטרך להיות רק ברשתות כבלים, כי רשתות ברודקאסט לא ירשו מידה כזאת של חשיפה של חריץ הישבן.
וזה מזכיר לי שהייתה בשנות ה90 סדרה בריטית ארוכת שנים בשם 2point4 children שבה האב היה אינסטלטור.
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה? הברמן, כי הוא הגיש קולה בטעם דובדבנים (זוכרים שהיה כזה)
זה נשמע נוראי. אבל לטעמי גם קולה רגילה זה מגעיל
איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם? הצלצול הגואל כי אני קיבלתי את החדש מהדודים וממש יש לי חשק לראות את המקור
אוי נכון, יכול להיות כיף לראות שוב את הישן (אם כי אומרים שבמבט לאחור מהתקופה שלנו זה עושה רושם די רע)
באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]
כוויה, כי מי מחזיק סתם ככה אש
זה בהחלט מסוכן, אבל חשוב מאוד לגרש את החושך (כנראה)
תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...
איכשהו בפעם השמינית שראיתי את זה חוזר על עצמו השתכנעתי לנסות את הסדרה הזאת.

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
אז צריך סדרות על אינסטלטורים או לא?
ואני חושב שזה יצטרך להיות רק ברשתות כבלים, כי רשתות ברודקאסט לא ירשו מידה כזאת של חשיפה של חריץ הישבן.
וזה מזכיר לי שהייתה בשנות ה90 סדרה בריטית ארוכת שנים בשם 2point4 children שבה האב היה אינסטלטור.
נכון היתה סדרה כזו והיה היתה סבבה
אבל חשבתי יותר על כיוון שיקגו plumber.
סדרת דרמה על חיהם הקשים של האינסטלטורים.
יכול להיות אפילו פרק שמגיע אינסטלטור חדש ויש לו סוד כמוס... הוא לא אוהב לחשוף את הישבן שלו ולא יודע איך יוכל להשתלב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לאאאא השתגעת זה לא סדרות טרגיות כאלה? כאילו כל פרק הם יצילו כלב אבל פעם בכמה זמן הם יכשלו? או יצילו רק חלק? מי מסוגל לראות את זה?;-(
אוקי, יש משהו בזה. בסדרות על רופאים תמיד מידי פעם חולה מת.
ואני לא בנוי ללראות כלב מת.
שם לא יעשו פרקים מדכאים, לא אם הם רוצים שישרפו להם את האולפנים או שלא יהיה להם רייטינג.
אני לא מוכן לסמוך עליהם.
ותמיד אפשר להביא גם מישהו משיקגו FIRE שיוריד חתול מאיזה עץ, בשביל קרוסאובר וכאלה :-D.
אבל הרופאים משיקגו MED בטח כל הזמן יתנשאו על הוטרינרים החתיכים.
למרות שוטרינרים אמורים ללמוד להיות רופאים למגוון רחב של חיות בעוד רופאים רגילים הם רופאים רק לבני אדם וזה נראה לי הרבה פחות מסובך.
ואני רוצה קאסט שלם של וטרינרים חתיכים 😅.
אוקי, זאת נקודה טובה.
וכמו יעל גם אני מיד חושב בכיוון מסויים:
פשוט לדמיין סדרה עם המון טד משיטס קריק
וכדי לעזור לנו לדמיין...
schitts creek ted 01.gif

didalf

Well-known member
(כלומר אם היינו פורום ספרים אולי זה היה נחשב להספק לא מרשים, אבל זה פורום טלוויזיה, רובנו יודעים לקרוא רק בשביל הכתוביות :-P: )
:-D:-D

אמן|שפם|

ומה לגבי לשים ידיים על המתניים?
כן, ואז לקרב את הברכיים.

כן, סיימתי עונה 3 היום, מתכננת לראות עד סוף עונה 4. אם אחרי זה אני אתחיל שוב את עונה 1 אז יהיה צורך בהתערבות:-D

זכור לי כסרט ממש טוב באמת. מה הביא אותך לראות אותו פתאום?
אחותי בחרה בויאודי. (זה מה שראינו כי לא יכולנו ללכת לקולנוע)

כן, הוא עצוב בטירוף. חשבתי לומר לך לפני אבל לא רציתי להניע אותך מלקרוא אותו.
זה בסדר ידעתי שהוא עצוב. אני גיליתי על קיומו בכלל מהפאנרטים של זאתי שמציירת את סיימון ובאז, ואחד הציורים היה עצוב. (לשמחתי אבל לא זכרתי בדיוק מי מחזיק בו את מי). כמובן שאם למשל היה לי ידע בסיסי על מיתולוגיה יוונית הייתי יודעת שמדובר בסיפור מוכר ואז בכל מקרה שזה יהיה עצוב. אבל דווקא יצא לי טוב שאני קצת בורה ככה לא ידעתי מה יקרה.
חוצמזה אני אוהבת שמשהו עצוב מספיק שגורם לי לבכות.

עד כמה שזה נחמד שכל 4 העונות הראשונות מתרחשות בערך בטווח זמן של חצי שנה, זה גם גורם מגביל. כי עד כמה שדברים קורים זה הכל דברים שמתרחשים בזמן קצר. וזה אומר שאין מקום לשינויים ענקיים. שינויים גדולים כמו מה שעבר על אנשים ב6 שנים בבונקר לא היו יכולים לקרות אם לא היו עושים את זה. ולהעביר 6 עונות בבונקר זה היה נראה לי משעמם. אפילו להעביר עונה אחת בבונקר היה מרגיש לי יותר מידי.
על זה בדיוק עניתי ללונה כמה הודעות למעלה, שלא היה לנו חיבור רגשי ליחסים שנוצרו בשנים האלה ולכן הבחירות שנעשו בעקבותיהם היו מעצבנות לפעמים. אבל כן מסכימה וגם את זה כתבתי את זה ללונה שטוב שדילגו על השנים בבונקר כי עונה שלמה שם זה היה קשה.

כלומר אני יכול לבקש מכולם את תאריכי היום הולדת שלהם. זה דבר נאות והגיוני מאוד לאור העובדה שכל שנה אתם מציינים את היום הולדת שלי, אבל רק לעיתים אנחנו מציינים ימים הולדת של אחרים כאן. אז את זה בכל מקרה אני צריך לעשות.
אבל אנחנו לא כל כך הרבה אנשים, אז ייצא שבחלק מהחודשים לאף אחד לא יהיה יום הולדת.
וגם לא כולם רוצים לחשוף את היומולדת שלהם|תוהה|

אני מקווה שיהיו גם תשובות אחרות
חחח זה האובייס.

כן, זה די מפחיד לחשוב מה באמת אפשרי (אני כתבתי רעידת אדמה ועכשיו אני ארגיש ממש רע אם זה יקרה)
ואז באמת נוכל להאשים את ההומואים:-P:

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כיוון: מערב. West coast, best coast|כתר|
את מתכוונת כמו המערב הפרוע?
שירי החודש: שמעתי מלא שירי כריסטמס. אבל היה דווקא שיר אחד באיזה פרסומת של בננה ריפובליק שחיפשתי באובססיביות במשך חודש רק כדי לגלות שאי אפשר למצוא אותו (כאילו, את הגרסה מהפרסומת:-[) וליטרלי כל התגובות בכל פלטפורמת מדיה אפשרית לפרסומת הזאת היא "איפה מוצאים את הגרסה הזאת?" פאקינג תשחררו אותה:-[
אוקי, סיקרנת.
עכשיו תני לפחות קישור לסרטון פרסומת הזה.
אבל חוץ מזה שירי הכריסטמס ששלטו החודש:
Do You Hear What I Hear? (feat. Whitney Houston) - Pentatonix
Joy: God Rest Ye Merry Gentlemen / Angels We Have Heard on High / Hark! The Herald Angels Sing - LeAnn Rimes
That's Christmas To Me - Pentatonix
You and Me and Christmas - LeAnn Rimes
אוקי אני לא יודע למה ציפיתי כשבדקתי את השירים האלו כי יכלתי להניח שהם יהיו ממש לא לטעמי. האחרון לפחות נשמע עם קצב נחמד.
זה פשוט מחזיר אותי לכמה מגוחך הטירוף כריסמס הזה. אם היו עושים כזה עניין מאיזשהו חג בארץ זה היה ממש מטריד.
דמויות החודש: בוורלי
הילס?
למה אתם מצפים בחודש הקרוב?
חשבתי שכבר הכנת את העץ שלך בנובמבר...
איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? יגלו שלרודולף של סנטה יש קורונה ויבטלו את כריסטמס כי סנטה צריך להיות בבידוד.
וסנטה הוא בקבוצת סיכון. אני מניח שאם הוא מת מקורונה זה אומר שמבטלים את כריסמס לעד.
מה שאני באמת שונאת זה שיש קפיצת זמן אבל בתחילת הפרק לא אומרים את זה, פשוט מתחילים את הפרק נגיד חצי שנה קדימה ואתם מרגישים שפיספסתם פרק אז אתם חוזרים אחורה לפרק הקודם ומנסים להבין מה קרה רק כדי בסוף לגלות שאיזה 15 ד' לתוך הפרק הנוכחי יהיה כתוב "לפני חצי שנה" ואז יחזירו אתכם לנקודה שבה הסתיים הפרק הקודם. לייק מאדרפאקרס לא יכולתם לכתוב בתחילת הפרק שזה "אחרי חצי שנה" :-[:-[
אני לא מצליח לחשוב על מצב שעשו את זה בסדרה שאני רואה. אבל אולי אני שוכח.
אבל איכשהו זה נשמע לי מגניב שיעשו משהו כזה לעבוד עלינו.
חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד) How Dare you?! אתה מתרשל יותר ויותר מחודש לחודש. זה מתחילת מהשמטת ספירת הודעות וחלוקת אדומים, ממשיך לתגובות לשרשור כעבור שלושה שבועות ועכשיו אתה גם מסיר ימי הולדת של סדרות?! אני רוצה להתלונן! אני חושבת ש-2020 זה הזמן למהפכה בפורום טלוויזיה. הגיע הזמן להפיל את השלטון.
מי מתנדב לפתות את ניק לסמטה חשוכה מלאה בתמונות בלבוש מינימלי של טום איכשלאקוראיםלו ואז לכלוא אותו באיזה מרתף חשוך עם שידורים חוזרים של איזה סדרה סטרייטית שהוא שונא?
אני בשוק מהמזימה הנוראית שלך (אם כי זה די תלוי איזו סדרה סטרייטית)
אבל אפילו יותר בשוק שאת עדיין לא יכולה לזכור את שם המשפחה של טום הולנד. את לא רואה אותי שוכח את השם משפחה של דרו.
למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים? כי הוא עדין ממורמר על רונלד קופלמן שלא הזמין אותו לבר מצווה שלו ב-1934. עד היום רונלד המסכן נמצא ב-Naughty list.
איו, למה גבר מבוגר רצה להיות מוזמן למסיבה של ילד בן 13.
שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה? יש טוויטס בסוף ומגלים שכולם הם בעצם אותו בן אדם.
זרקו אותו כי הזמין מים.

*רפרנס לחסרי תרבות:
תודה על הרפרנס כי לא ראיתי את הסרט.
יש המון סדרות על רופאים, שוטרים ועורכי דין. על איזה מקצוע שלא עושים מספיק סדרות (או בכלל) אתם חושבים שצריך לעשות?
אני עדין מחכה לסדרה על נהגי משאיות זבל והאוצרות שהם מוצאים בפחים והקרבות שלהם עם רקונים שלא רוצים שאנשי הזבל יקחו את הבתים שלהם. או סדרה שעוקבת אחרי דוורים שמנסים ל-deliver (ברחה לי המילה בעברית) חבילות ואז בגינה יש כל מיני אווזים אלימים שמנסים לנשוך אותם או לגנוב להם מכתבים.
ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות? עקרות בית נואשות בבוורלי הילס. די כבר! קארן תשתי את הפמפקין ספייס מקיאטו שלך וסתמי.
טכנית סדרה על עובדי משאיות זבל ולא רק הנהגים שלהן. כי אלו שמעניינים זה אלו שזורקים את הזבל לתוך המשאית.
וכמובן מידי פרק יהיו אנשים שירוצו אחריהם כי בטעות נזרק משהו חשוב שלהם לפח.
ואני לא יודע אם זה סקסיסטי לומר שעקרות בית זה לא מקצוע. אבל בכל מקרה דווקא סדרות על עקרות בית הן טובות, פשוט כל עוד הן לא נואשות (כלומר לא ריאליטי).
באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]
סניטייזר.
בהחלט, כי מי יודע איפה החושך הזה היה ואל מי הוא נחשף.
מובן מאליו שצריך גם מסיכות על הפנים.
תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...
האם אני בכלל אני בלי להטריל קצת עם גיף של דרו?
בררררר.... הפזילה מערערת אותי. אבל לפחות זה כבר לא בחתימה שלך, אז תודה.

LeAnnDylan

Well-known member
ורגע בתי קולנוע בכלל פתוחים אצלכם?:-0
עכשיו כבר לא. גאווין החתיך רוצה לעשות לנו הסגר נוסף :-( יש לו מזל שהוא חתיך.
לרוב אבל זה משהו כמו כמה שעות-ימים כשמשתמשים בטריק הזה. לא זוכרת שראיתי משהו של חצי שנה8-*
זה לא באמת משנה, גם אם זה 3 ד' קדימה וזה גורם לי לתהות אם פיספסתי פרק ברמה שאני צריכה לעצור את הפרק וללכת אחורה לפרק הקודם- זה מעצבן אותי.
הולנד. טום הולנד.
אני יודעת את זה אבל הייתי עייפה ולא הצלחתי להיזכר בשם שלו|חבול|
חלק לא אשמתו
הכל באשמתו!:-[ שישב עם בדידים ויספור הודעות!
ווי אני חסרת תרבות הלכתי לעמוד בצד|מובך| כי ראיתי את הסרט הזה מלא פעמים ולא קישרתי בלי הגיף|מובך|
אני אסלח לך כי לפחו ראית את הסרט בניגוד לאיזה מישהו שלא טורח להגיב במשך 3 שבועות:rolleyes:
אני זוכרת שממש אהבתי את זה כשהייתי ממש קטנה ולא זוכרת כלום מעבר, לא מי הדמויות ולא על מה זה, כלום. אני קצת חוששת שאני אתאכזב מלראות שוב.
אני זוכרת בדיוק מה שאת זוכרת. האלצהיימר משתלט...
אין בכל המאתיים שירותי סטרימינג שיש לכם באמריקה?
האמת שבדרך כלל אני מחפש בנטפליקס והולו ואם אין בהם אני מחליטה לבד שאין בשאר כי אני עצלה מידי מכדי לעבור אפליקציה אחת אחת ולבדוק.
כאילו אני מניחה שאני יכולה לשאול את גוגל. או אלכסה. טוב כשאגיע הביתה היום אני אשאל את אלכסה ואספר לך על הממצאים שלה כי אני יודעת שאת לא תירדמי בלי לדעת!
לא הבנתי מה קשור מרץ לקאנטרי ואריות
מזל אריה. לקאנטרי אין קשר, פשוט היום היא לא מתולתלת אז ציינתי שהיא הייתה כזאת כשהייתה קאנטרית.
היי אל תגזימי! עדיין הורדתי הדגשה בתשובות:-D
דיברתי על הסיכום שלי, לא שלך.
פירות יבשים זה חג אחר8-*
לסבתא תמיד יש דבלות במזווה.
סרטי החודש: אין
ספרי החודש: אין
שירי החודש: אין
דמויות החודש: אין
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? אין

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה? אין
צריך למנוע מאנשים כמוך לענות על שאלונים ולחסום אותך ל-24 שעות.
אם פייסבוק חסמו אותי על פחות מזה, גם לך מגיעה חסימה|שפם|
הוא שאל על מכות, לא דברים טובים :-P:
:-D:-D
אני שונאת את האתר הזהההההה!!!!! השמירה לא עובדת בזמן האחרון ונמחקה לי כל ההודעה חוץ מ 4 השורות הראשונות
אבל אנחנו אוהבים אותך אז תנשמי עמוק|4U|
שירי החודש: לצערי הטעם שלי אינו הסגנון שלכם, אבל הנה המלצות פחות פרוגרסיביות:
אולי בכללי את לא הטעם שלי (לא שאני יודעת מה הטעם שלך8-*) אבל שריל קרואו של פעם היא אהבה בלב|מאוהב|
את השני לא הכרתי אבל הוא מוצלח|כן|
באטלס כרטא יש רק תמונות
מה אכפת לי אז קסוטו|שפם|
דיי, מה יש לכם היום? אני לא כזאת גרועה
האמת שהחודש לונה ללא ספק לוקחת את הכתר. (אבל עדין לא הגעתי לסיכום של ליון אז זה עוד יכול להשתנות:-P:)

LeAnnDylan

Well-known member
סדרות החודש: Wonderbeasts
נשבעת שקראתי את זה כ-wonderbreast וחשבתי לעצמי שזו בחירת סדרה מאוד משונה בשבילך
כריסמס נחמד עם המשפחה.
תעלה לנו תמונה של העץ שלך
אני מחזיק אצבעות שהקורס שאני לוקח לא יהיה לי מלחיץ מידי
בהצלחה|4U|
יאדה יאדה יאדה שחקן השחמט נזרק החוצה אחרי חמש דקות כי הוא מסרב ללבוש מסיכה.
שרדתי את כל הסיפור הזה בשביל הסוף האני קליימטי הזה?|שפם| ציפיתי ממך ליותר.
:-D
השאיפה שלי היא להוציא את השאלון רק ב4 בלילה כשאף אחד לא יכול לענות מיד
Hold my beer

LeAnnDylan

Well-known member
זה הצחיק אותי קצת יותר ממה שזה היה צריך:-D:-D
זו גם הייתה המחשבה הראשונה שלי.
אתם רק אומרים את זה כי אין לכם פוליטיקאים חתיכים כמו גאווין ניוסם שגם כשהוא משבית את כולנו, לאף אחד לא ממש אכפת כי הוא חתיך:-P:
העיקר שלי עבר:-D העברתי את הטירוף לעדי. זה שלך, תתמודדי עם זה:-D
וכדי לעזור לנו לדמיין...
schitts creek ted 01.gif
אוקיי שיכנעתם אותי לראות את זה:-P:
אוקי, סיקרנת.
עכשיו תני לפחות קישור לסרטון פרסומת הזה.
האמת ששמתי אבל במסגרת תפוז-מעצבן-ולא-מוכן-לשלוח-את-ההודעה ניסיתי להוריד כל מיני דברים מההודעה המקורית וכנראה שהקישור בתוך התוכן היה אחד מהדברים האלה ולא שמתי לב שלא הוספתי אותו בסוף אח"כ
זה פשוט מחזיר אותי לכמה מגוחך הטירוף כריסמס הזה. אם היו עושים כזה עניין מאיזשהו חג בארץ זה היה ממש מטריד.
דווקא שירים של ראש השנה אני ממש אוהבת. שירים זה כיף. אבל לשום חג אחר איך כל כך הרבה שירים.
בעצם אולי לחנוכה. כלומר, שירים לא הבנאליים הרגילים שכולם מכירים. כשעבדתי בגן פעם היו לנו מלא דיסקים של שירי חנוכה חדשים, כמו שיוצאים שירי כריסטמס חדשים. חלקם היו ממש לא רעים.
וטירוף כריסטמס זה אחד הדברים הכי טובים פה. למה אתה כזה גרינץ'?|שפם|
דונופריו (מ-Riding In Cars with Boys)
חשבתי שכבר הכנת את העץ שלך בנובמבר...
כן, הכוונה הייתה כריסטמס בכללי. (וזה גם מהסרט של ליאן ריימס אז אולי גם לצפות בו שוב)
סנטה הוא בקבוצת סיכון. אני מניח שאם הוא מת מקורונה זה אומר שמבטלים את כריסמס לעד.
🥵🥵🥵

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את מזכירה לי את הבוסית שלי. יש לה קטע של ללכת לקולנוע רק בשביל הפופקורן. אני לא זוכרת כבר את כמות הפעמים שהיא סיימה את הפופקורן הענק שלה (לבדה) כעבור איזה רבע שעה אל תוך הסרט (אחרי ריפיל) והיא מסתכלת עליי ואומרת לי "סרט משעמם קצת, לא? בואי נלך" (ואנחנו הולכות כי אם אין דרו לא באמת אכפת לי מהסרט ואני יודעת שאנחנו שם רק כדי לספק את הפאטיש המשונה שלה של פופקורן עם חרדל. ולא, זה לא איזה משהו דוחה של אמריקאים. זו פשוט היא קונה ]ופקורן ומבקש כוס חד"פ וממלאת אותה בחרדל מהפינה של הנקנקיות ואז פשוט מפזרת את זה על הפופקורן שלה. וזה דוחה כמו שזה נשמע).
את בטח תוהה לעצמך עכשיו למה השוותי אותך לדבר הפסיכופתי הזה, אז זה בגלל ששבוע שעבר היא רצתה ללכת לקולנוע ולא היו סרטים נורמליים אז אמרתי לה שאני אכין לה פופקורן עם חרדל והיא התלוננה שזה לא אותו הדבר כמו בקולנוע. (בסוף היא גררה את הבן זוג שלה שסיפר לי אח"כ שהיא אילצה אותו לעזוב עוד לפני שהסרט התחיל. אחרי שהיא סיימה את הפופקורן שלה, כמובן)
יש לך את הסיפורים הכי הזויים בעולם.
אני מת על פופקורן ובקלות מחסל פופקורן גדול ויותר בסרט. אבל אני לא אלך על זה ואוותר על הסרט ואני לא אעשה את זה רק בשביל הפופקורן בלי קשר לסרט.
ניסית לאכול פעם ילד? 8-*
איכס, יש לו קשה. אני אוהבת רק את הרך.
and don't even get me started on עצמות
היית מאמינה שהקצבים באמריקה מסרבים להוציא לך את העצמות?!
חלאות|שפם|
הטריק זה לאכול ילד כשהוא עדיין צעיר מאוד. נניח גיל 4. ואז הוא עוד רך.
אני בעד שנחגוג באופן רנדומלי ימי הולדת. הם לא חייבים להיות בתאריך הנכון. במילא לאף אחד לא הייתה יומולדת נורמלית ב-2020 אז ב2021 נחגוג סתם ימים. נגיד לך נחגוג ב-24 למרץ. למה? כי את אוהבת את טיילור. ובתקופת הקאנטרי שלה השיער המזעזע שלה היה נראה כמו רעמה של אריה.
איבדת אותי לחלוטין כאן - מה הקשר של ה24 למרץ לטיילור סוויפט או לאריה.
אבל אני אוהב את האנרגיה של הרעיון.

didalf

Well-known member
האמת שבדרך כלל אני מחפש בנטפליקס והולו ואם אין בהם אני מחליטה לבד שאין בשאר כי אני עצלה מידי מכדי לעבור אפליקציה אחת אחת ולבדוק.
כאילו אני מניחה שאני יכולה לשאול את גוגל. או אלכסה. טוב כשאגיע הביתה היום אני אשאל את אלכסה ואספר לך על הממצאים שלה כי אני יודעת שאת לא תירדמי בלי לדעת!
האמת שרק קמתי וישנתי יופי אבל מה הממצאים שלך?

מזל אריה. לקאנטרי אין קשר, פשוט היום היא לא מתולתלת אז ציינתי שהיא הייתה כזאת כשהייתה קאנטרית.
אבל אבל... מזל אריה זה באוגוסט8-*

צריך למנוע מאנשים כמוך לענות על שאלונים ולחסום אותך ל-24 שעות.
אם פייסבוק חסמו אותי על פחות מזה, גם לך מגיעה חסימה|שפם|
|כן|B-|
ועל מה פייסבוק חסמו אותך?8-*

העיקר שלי עבר:-D העברתי את הטירוף לעדי. זה שלך, תתמודדי עם זה:-D
:-0

Lhuna3

Well-known member
וואו איך זכרת את זה????????? אני חושבת שזו הסדרה שחשבתי עליה גם.
מאוד אהבתי אותה (למרות שיש מצב שהיום היא כבר לא היתה מצחיקה אותי).
|כן||כן| במיוחד שהכותבים כבר ממש ממחזרים את עצמם, זה ברור שאין להם חומר חדש וסתם מורחים עוד עונה ועוד עונה!
וכדי לעזור לנו לדמיין...
:-D
ואז באמת נוכל להאשים את ההומואים:-P:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
אם פייסבוק חסמו אותי על פחות מזה,
על מה חסמו אותך? (אותי גם חסמו, אבל לא סיפרו לי על מה)
ואני באמת לא אשמה שהיה חודש כזה יבש.
נ.ב. לגבי השיר מהפרסומת שלך, את בטוחה שבכלל קיימת גרסה מלאה? למיטב ידיעתי זה בד"כ גרסאות שמוקלטות במיוחד לפרסומת והקטע שבפרסומת זה כל מה שהוקלט.
(היה לי פעם עניין דומה עם ביצוע מאוד מרשים לחד-גדיא בלאדינו שעשה שלומי שבת בפרסומת, אל תצחקו עלי...)

didalf

Well-known member
זה בסדר ידעתי שהוא עצוב. אני גיליתי על קיומו בכלל מהפאנרטים של זאתי שמציירת את סיימון ובאז
@טוני החתול תראה איזה יופי רק הזכרתי את זה והיא העלתה ציור חדש|מאוהב|

T o m c o

Member
מנהל
כן? להראות שגם אני חי וקורא בפורום מדי פעם? נו טוב...

שם: נו אתם יודעים.
כיוון: תבחרו אחד, בסוף תגיעו..

סדרות החודש: The Flight Attendant, Person of Interest.
סרטי החודש: עוד יש כאלה?!
ספרי החודש: זה אפילו יותר מיושן מהשורה מעל..
שירי החודש: כל מיני, פה ושם. אין לי אחד ספציפי.
למה אתם מצפים בחודש הקרוב? שאולי יגיעו חיסוני קורונה ונצא מהברוך שאנחנו מתחפרים בו כבר 10 חודשים?!

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?
קיומה של סופרנטורל עד לעונה 15, זה ממש כמו נס פך השמן, כמות פרקים לא הגיונית כשכבר חשבתם שהם מיצו את הכל אחרי 8 עונות.

איזו מכה אחרונה אתם חושבים ש2020 תזרוק עלינו בחודש האחרון שלה? (לא משהו שאתם באמת חושבים שיקרה, תרחיקו עם הדימיון)
בחירות סבב 4 בתוך שנתיים.. כי זה מה שחסר לנו.

האם מפריע לכם כשבסדרות יש קפיצות זמן גדולות שאנחנו לא רואים מה קרה בהן?
תלוי.

חודש הבא יהיה סיכום החודש הראשון שאני אכתוב ב2021, מה אתם חושבים שכדאי לי לשנות? (אל תבכו, אבל ימי הולדת של סדרות יורד)
כמו שזה עכשיו זה מספיק טוב, גם בלי ימי ההולדת.

למה סנטה קלאוס לא מחלק מתנות לילדים יהודים?
כי הוא גנרל נוצרי.

ועל איזה מקצוע ממש לא צריך לעשות?

לעשות - מתכנתים, מוזיקאים.
לא לעשות - מורים, ציירים ונגרים.

שחקן שחמט, אינדיאני, קאובוי, יהודי ושחקן נכנסים לפאב. מי נזרק החוצה חמש דקות מאוחר יותר ולמה?
שחקן השחמט, הוא הבין שהוא נכנס למקום הלא נכון והתיישב בכסא של האינדיאני.

איזו סדרת עבר (שראיתם או שלא ראיתם) הייתם רוצים שתגיע לנטפליקס או לשירות הטלוויזיה הזמין לכם?
השלמתי החודש, שוב, את Person Of Interest, מתחילתה ועד סופה, אם היה אותה בנטפליקס זה היה יכול להיות פשוט יותר.

באנו חושך לגרש
בידינו אור ו... [?]
אש.

dilia snake

Well-known member
רק אצלך זה נחשב לחודש חלש
|שפם|
ת'כלס|פנים|.
זה נשמע כמו רעיון טוב ומקורי, אבל בעצם כבר היה קצת צונאמי באילת בתחילת 2020.
אילת לא נחשבת, שיהיה צונאמי על ת"א נדברB-|.
אני מזמן עברתי לגרסה האמריקאית, העלילה עצמה נהייתה מופרכת לגמרי וגם דיי מדכאת. אבל הכתיבה והדמויות שם הרבה יותר מוצלחות.
לרוע המזל אני מראש הנחתי שזאת תהיה התגובה של רבים כאן.
אז למה לשאול שאלות שאתה יודע עליהן את התשובה?|תוהה|
האמת שהחודש לונה ללא ספק לוקחת את הכתר. (אבל עדין לא הגעתי לסיכום של ליון אז זה עוד יכול להשתנות:-P:)
היי! בחודשים האחרונים אני עונה באופן קבוע כמעט על כול השאלות(חוץ משיר וסרטים) לא משנה כמה הן הזויות, ואני אשכרה יושבת וחושבת על התשובות שלי|שפם||שפם|.
הטריק זה לאכול ילד כשהוא עדיין צעיר מאוד. נניח גיל 4. ואז הוא עוד רך.
:-0.

didalf

Well-known member
כן? להראות שגם אני חי וקורא בפורום מדי פעם? נו טוב...
וואו:-0

איזה נס טלוויזיוני גדול מדגים את הכוח של חנוכה?
קיומה של סופרנטורל עד לעונה 15, זה ממש כמו נס פך השמן, כמות פרקים לא הגיונית כשכבר חשבתם שהם מיצו את הכל אחרי 8 עונות.
זה באמת קצת נס סדרות שעדיין רצות כ"כ הרבה שנים.

למה אתם מצפים בחודש הקרוב? שאולי יגיעו חיסוני קורונה ונצא מהברוך שאנחנו מתחפרים בו כבר 10 חודשים?!
מממ לא הייתי מפתחת תקווה לחודש הקרוב. במקרה הטוב עד הקיץ|הלוואי| אבל גם לזה לא הייתי מפתחת יותר מידי ציפיות.

היי! בחודשים האחרונים אני עונה באופן קבוע כמעט על כול השאלות(חוץ משיר וסרטים) לא משנה כמה הן הזויות, ואני אשכרה יושבת וחושבת על התשובות שלי|שפם||שפם|.
כל הכבוד, אנחנו מעריכים את ההשקעה!

(אני כתבתי רעידת אדמה ועכשיו אני ארגיש ממש רע אם זה יקרה)
יופי ניק תראה מה עשית

LeAnnDyIan

Well-known member
אבל אבל... מזל אריה זה באוגוסט8-*
אמאל׳ה.
טוב, אני יודעת שלפעמים בורחות לי מילים בעברית כי המוח שלי כבר זקן אבל זו הייתה הנזילה הכי גרועה שהייתי לי עד עכשיו😳
בחיי שהתכוונתי לטלה, וזה אפילו יותר הגיוני כי הוא הבן של הכבשה אז הוא מתולתל. אלוהים יודע למה אני חושבת טלה וכותבת אריה🤷🏻‍♀️
ועוד עברתי על ההודעה לפני ששלחתי וגם אחרי שהגבתי לך שוב זה לא היה נראה לי משונה🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

didalf

Well-known member
אמאל׳ה.
טוב, אני יודעת שלפעמים בורחות לי מילים בעברית כי המוח שלי כבר זקן אבל זו הייתה הנזילה הכי גרועה שהייתי לי עד עכשיו😳
בחיי שהתכוונתי לטלה, וזה אפילו יותר הגיוני כי הוא הבן של הכבשה אז הוא מתולתל. אלוהים יודע למה אני חושבת טלה וכותבת אריה🤷🏻‍♀️
ועוד עברתי על ההודעה לפני ששלחתי וגם אחרי שהגבתי לך שוב זה לא היה נראה לי משונה🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
:-D:-D:-D:-D:-D:-D

וזה עוד היה כמעט הגיוני כי התלתלים שלה באמת היו רעמה כזאת.

למעלה