2 קושיות על מיניות בעיסוי

2 קושיות על מיניות בעיסוי

שלום. אני במקצועי מטפל ומעסה מקצועי בכמה סגנונות. כזה שיודע להקשיב ולהרגיש. מתי לדעתך עיסוי הופך להיות אירוטי-מיני? רק בעבודה על איברים אינטימים-מיניים או אף בעיסוי במקומות אחרים? מטופלת שמיוזמתה(!) מעדיפה להיות עירומה לגמרי בטיפול, או חושפת ציצי מולי או מסמסת לי באיזה חוטיני לבוא או 'הלוואי ובעלי היה נוגע כמוך' זה לדעתך התגרות/ הזמנה לסקס או בתום לב? אשמח לתשובות.

sharpantie

New member
אם אתה מטפל מקצועי

עדיף שתתעלם מרמזים מיניים גם אם זה מאוד מפתה.רמזים כאלה מאישה שאתה לא ממש מכיר, עלולים לסבך אותך בצרות. אם לא סוכם מראש שמדובר על עיסוי ארוטי אל תתפתה. תשאל גם בפורום עיסוי ותרפיית המסז'. שם עונים מקצוענים.

אתיקה מקצועית

שלום לך אני קצת המומה האמת מהשאלה, דווקא בימים האלה של פיצוץ פרשת הדולה, נראה שמטפלים גברים היו צריכים להיות זהירים הרבה יותר ולא לקחת סיכונים מיותרים. בטיפול רגשי זה מאוד מקובל וצפוי שהמטופל מתאהב/ת במטפל/ת אבל זה לא אומר שהמטפל יכול להחזיר אהבה או לנצל את זה למגע מיני זה פשוט אומר שהמרחב מרגיש בטוח לבטא רגשות שבדרך כלל אנחנו לא מעיזים לבטא בקול רם מול אנשים אחרים המחשבה שבטיפול במגע נשים מרגישות בנוח עם הגוף שלהן ואתה רואה בזה רמז מעבר לזה שהוא מקומם הוא מעוות אני לא יודעת אם אתה אי פעם למדת נושא של אתיקה, אבל מה שאתה כותב כאן יכול להוביל אותך בעיקר להגשת תלונה במשטרה. במקומך הייתי מחפשת אהבה ברשת או בפאבים, ולא במקום העבודה

למעלה