body massage

body massage

אני יודעת שהוא מוטרף בכל פעם שאנחנו נפרדים ליותר מידיי זמן, הייתי בטוחה שישארו סימנים פיזיים אבל לא תיארתי לי.......לא ציפיתי לסימן נפשי טוב כל כך, לא הייתי מוכנה לעונג עילאי שכזה וזה בא בהפתעה גמורה........אוףףףףףףף מתה על הפתעות אחרי סקס סוער ומקלחת משותפת, ליטופים מתמשכים ונשיקות אינסופיות .......חמות, טעימות וממכרות כל כך, הוא מלטף את שדיי ואומר בפתאומיות "אל תזוזי" אמאאאאא`לה נבהלתי כי אני יודעת שהוא מסוגל לכל דבר שאלתי בהיסוס מה "מהההה אתה הולך להביא מהתיק?" הוא חייך ואמר "אל תזוזי, השארי כמו שאת.......ככה" שתקתי וחיכיתי בסבלנות, שאין לי, בעוד הוא מפשפש בתיק שלו. ניגש אליי <יאמיייייייי בא לי ללעוס את שרירי הירכיים שלו> ובידו בקבוק שמן ריחני, התיישב מעליי ומרח לאט ובעדינות מדהימה את השמן על שדיי, צווארי, זרועותיי, כתפי, כפות ידיי, בטני............עבר על כל פינה........לאט. עצמתי עיניים והתמכרתי לידיים הנפלאות שלו.......והוא בהחלט ממכר, הוא והידיים שלו .........הוא עושה את זה בהנאה גלויה וזה מה שהופך את זה לטוב יותר מכל מגע אחר, שקעתי לתוך שלווה נפלאה........הפקרתי את גופי בידיו. הרגשתי שיד אחת עוזבת את גופי, ואחריה גם השנייה ........פקחתי עיניים וראיתי שהוא מורח את גופו בשמן........הוא סקסי אוףףףףףףףףףף אני רוצה אותו שוב הוא החליק את גופו מעליי, ברפרוף........נוגע לא נוגע....... נע מעליי בחושניות מטריפה........הגוף שלו מעסה את הגוף שלי, אני מסתכלת על המבט שלו ומושיטה ידיים ענוגות ללטף את החזה הגברי שלו, אני אוהבת את המבט הזה, אני אוהבת את הגוף הזה שנע מעליי באירוטיות משגעת.......כל כך סקסי הגבר שלי.......כל כך חושני. זה נמשך דקות ארוכות תוך כדי קולות עונג שקטים <הפעם> שלי, בשלב מסויים ביקשתי שיחדור אליי "אני רוצה אותך כל כך" ........... התחברנו לגוף אחד משומן ומגורה, נענו בהנאה ובטירוף חושים "אני לא יכול להתאפק........אני גומר" אין הנאה גדולה יותר ממשפט כזה......."לא יכול להתאפק" עושה בי שמות. אז אל תתאפק איתי יקירי נ.ב. איפה למדת את האומנות הזו של ה - body massage?

Jess Leon

New member
לדעתי..

את באמת מלהיבה.. גברים נורא אוהבים לקרוא דברים כאלה. את כותבת מקסים וזה כיף לקרוא.

Jess Leon

New member
לדעתי..

את באמת מלהיבה.. גברים נורא אוהבים לקרוא דברים כאלה. את כותבת מקסים וזה כיף לקרוא.

Jess Leon

New member
לדעתי..

למעלה