doctor will i live?

cockiemania

New member
doctor will i live?

שלום לבני הבית.כל תגובה תתקבל בשמחה,אך אודה על התייחסות מקצועית.. ישר ולעניין-בשנה האחרונה (אני בת 26)מצאתי את עצמי בסיטואציה מאד מביכה של יובש.כל המאמצים לשווא.מילא פרטנר אחד שלא ידע את ימינו משמאלו,למרות שאני מאד בעדו(או בקיצור לא מדובר באי נוחות).אבל פרטנר אחר-שיודע גם יודע גם לא עזר.אני מרגישה מגורה אבל החדירה כואבת כי "השטח יבש".נכנסתי ללופ-אני מפחדת להגיע לסיטואציה אינטימית שלא אביך את עצמי,אבל איך אחרת פותרים את זה?שמתי לב שכשאני אינטימית עם עצמי אני מגיעה לאורגמה ממשחקי דגדגן אבל עדין נשארת יבשה!לגמרי!(אוף אני ממש מסתבכת עם השפה..)להשלים את הדיאגנוזה-אני לוקחת "דיאנה 35"כבר חמש שנים,ובשנה וחצי האחרונה גם "אנדרוקור".(הורמונים שלי לא מאוזנים)יש קשר לגלולות?הן יוצרות יובש ברירית?תודה..

יובש בנרתיק ../images/Emo127.gif

מבלי להתייחס לסיבת היובש (שרצוי שתבררי במסגרת גינקולוגית) - הרי ביובש עצמו ניתן לטפל על ידי שימוש בלובריקנט מתאים לפני קיום יחסי מין - שיפחית את החיכוך והכאב. משהו על בסיס מיים כמו ג´ל KY או REPLENS , שניתן למריחה ומחזיק מעמד כמה ימים. לא צריך מרשם רופא.

הגרוי אינו רק פיזי

אני מצטרפת לדעתו של דר´ חרותי בדבר הצורך בבדיקה גניקולוגית אבל אני רוצה להרחיב שכדי שתהיה לובריקציה את אמורה להיות כולך גם ברמה הרגשית מושקעת בתוך הגרוי המיני, ואיכשהו אני לא מתרשמת שזה באמת מה שקורה. נדמה לי שאת מרוכזת יותר במה שקורה לך בנרתיק או בפות ולא במה שקורה בינך לבין בן זוגך או בינך לבין עצמך בלי קשר לרטיבות. את האבחנה הזו יכול/ה לעשות רק מטפל מיני/ת מוסמך. אני קודם כל הייתי מסתפקת בשתי האבחנות האלה ורק אם לא היית מקבלת תשובה מספקת הייתי מפנה אותך לבדיקה חודרנית יותר שעכשיו נראית לי מקדימה את המאוחר. אם עברת איזו שהיא פגיעה אגנית יתכן וזה מסביר את המצב. אז תתחילי בברור ותעדכני אותנו בממצאים. להשתמע.

cockiemania

New member
נוזלים וחיות אחרות..

תודה.על ההקשבה.התשומת לב.ניסיתי לדבר על זה עם החברות שלי אבל הם אמרו לי להרגע.(בשביל מה הלכתי ללמוד פסיכולוגיה..).רוב חיי מאד נהניתי ממין.הייתי מאד פתוחה לחוויות.בעיקר מערכות יחסים קצרות.אף פעם לא מישהו שאהבתי.זה לא ממש הפריע לי.אני יודעת שעברתי שינוי (אין איזה טראומה נפשית/פיזית שמסתתרת תחת הצל שלי).ברור לי שהיום אני לחוצה מההתנסויות האלו ולא נענית רגשית אבל מאיפה הכל התחיל?קיוויתי למצוא הסבר פיזיולוגי..הכרה בצורך ללכת לייעוץ (כזה או אחר)איכשהוא תוחמת את התחושה שמשהו באמת לא בסדר אבל אני מניחה שנגמרו לי הכלים הטיפוליים(נו בכל זאת למדתי משהו..).סליחה על הבורות אבל איפה מוצאים מטפל מיני?קופת חולים?

הכתובת נמצאת כאן למעלה...

הגדולה מכולם... ד"ר רונית אלוני כמובן תפני אליה ואחר כך תשאלי את עצמך למה חיכית כל כך הרבה זמן בהצלחה ענת

למעלה