|נחמה|
תמיכה למטופלות פריון ב
|תפוז|

|נחמה|
תמיכה למטופלות פריון ב
|תפוז|

טיפולי פוריות, הבדיקות, הזריקות והציפייה לפס השני שיופיע בבדיקת ההריון הם תהליך הגובה מחיר רגשי כבד. איך מתמודדים עם כל תוצאות בדיקה שליליות? עם דכאון של בן הזוג? עם השאלות החוקרות של המשפחה ועם ה"בקרוב אצלך" שמעלה דמעות בעיניים? לקראת כנס היבטים קליניים בפריון, תתארח בפורום פוריות יעל איתן שילר, פסיכולוגית, מטפלת משפחתית ומנחת קבוצות- מתמחה בפריון. יעל תשיב לשאלות הגולשות הערב החל מהשעה 21:30. למידע נוסף על הכנס, על מחירי כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת עד סוף מאי וכמובן - לשאלות ליעל, אתם מוזמנים לפורום: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=180&messageid=161843355

בחיי...

כל הקאסט הזה מתחיל להיראות כמו גן ילדים! שאווה תגיד דבר כזה?? מה קשור הגיל בכלל? וחוץ מזה, אם היה דבר אחד נחמד שמארק עשה (וקראתי את מה שאני עומדת לכתוב באיזה עיתון) זה שהוא שילב את העובדה שטרי התגברה על התעללות מינית שהיא עברה כילדה בהיסטוריה של גבי, ואת הנישואין של אווה לטוני פרקר בהיסטוריה של רנה! לדעתי זה היה מה זה מגניב!!!

adii1201

New member
אני לא בטוחה כמה זה נכון

אווה וטוני נפרדו אחרי שרנה הגיעה לליין אם אני זוכרת נכון ולא ידעתי שטרי עברה התעללות מינית כשהיא הייתה קטנה...

קראתי את זה איפשהו

ואני מזכירה לך שבפרק של המסיבה רנה אמרה שהבעל שלה לשעבר מתחתן (וגם טוני התחתן אחרי הגירושין מאווה) ובפרק שבו מייק ובן דיברו באתר הבנייה, זה כבר היה בעונה השמינית הוא סיפר לו שרנה הייתה נשואה לשחקן כדורסל ושיש לך המון כסף בגלל הגירושין

adii1201

New member
אווה הייתה נשואה לטוני פרקר

זה נכון. אבל הוא בגד בה והם התגרשו באמצע העונה השביעית, ורנה סיפרה שהיא נשואה לדאג פרי בפרק הראשון של העונה השביעית. לפי ויקיפדיה בנובמבר 2010 היא הגישה בקשה לגירושין ופרק 1 של עונה 7 שודר בכלל בספטמבר שלפני. רק כשהיא הגישה בקשה לגירושין נודע כל הסיפור שהוא בגד בה ואני קצת מתקשה להאמין שהיא סיפרה למארק צ'רי משהו לפני זה. זה נשמע לי כמו סתם צירוף מקרים.

adii1201

New member
אגב, טוני פרקר הוא שחקן כדורסל

דאג פרי שחקן בייסבול

זו לא הייתה הכוונה שלי

מה שהתכוונתי זה שטרי הייתה חלק בלתי נפרד מהצוות תקופה ארוכה, ועל הדרך הוספתי שלמארק היא הייתה חשובה כי הוא שילב משהו מהחיים שלה בעלילה. הקטע עם אווה הוא באמת צירוף מקרים אבל לשני הקטעים יש בסיס משותף. זה ברור, גבירתי עורכת הדין לעתיד?

adii1201

New member
אה אוקיי
עכשיו אני איתך

לגבי טרי, אני לא יודעת אם מארק מעריך אותה והיא חשובה לו כמו שABC מעריכים אותה והיא חשובה להם..........

james p

New member
דווקא כן לטרי היה משהו כזה

את ל אממש עוקבת אחריה אבל עוד כשהיא התחילה להיות מפורסמת עם הסדרה היא ספרה על התעללות מינית שהיא עברה בקטנותה. אולי לכן היא יצאה כל כך מעצבנת.

בנוגע לאווה וטוני את כנראה צודקת. לי זה עדיין נשמע מוזר כי איכשהו זכור לי שכשצפיתי בפרקים האלה עם הגירושין והכל של רנה וההתחלה של הסדרה הפרידה של אווה העיבה על זה. אבל אולי אני לא זוכר טוב.

james p

New member
סורי. אונסלי נראה שדמה של טרי באמת הותר כאן

היא באמת הותקפה מינית כשהיא הייתה צעירה. וזה משפיע.
והיא קצת מעצבנת לפעמים.
הכל עובדות אבל אולי לא כל כך נכון לחבר בינהם.

james p

New member
יתכן שזה מה שהיה רוב הזמן

אחרי הדרמה שהייתה בתחילת הסדרה.
טרי הרגישה שלא ממש אוהבים אותה ולא ממש ניסתה להתקרב וכל מה שהיה שם היה שלום קר במשך רוב השנים.

snavgm

New member
אני ממש לא הבנתי מה ניסו להגיד בכתבה

טרי לא נראית לי "סתם לא חברותית."
יש פה מעבר.

למעלה