שרשור לילה ה-19 בעיר 2025

Yalush2

New member
אחרי הודעה כזאת לא מעריכים כלום בן אדם כזה לא יכתוב כאן!

סיגל נחשבת חכמה סופר בעיניי הרי דודו בעצמו בכל השטיפות מוח

שעשה לה אמר לה חזור והלוך "החבורה הולכת להציל את רומי " והנה היא רואה שאף אחד לא הצביע לרומי כולל מיכאל שגם נתנה לו כל הרבה כסף פירגנה לו לגמרי
לא נתן אפילו שח 1
אני סוטה מהנושא אז איך סיגל עדיין ממשיכה להקשיב לו בכלל מה היא לא רואה?
איזו אכזבה !!!
גם נטע בחייאת רומי פירגנה ונתנה לך יותר מכל הבנות איך את מעיזה בכלל לחשוב לתת לסייף ולגרום להדחה של רומי פשוט טיפשה

רינתי77

Active member
טוב, אין ברירה, חייבת לומר את זה- דומיניק פשוט אידיוט.

זה שהוא מתיפיף וקדוש מעונה, בסדר, הבנו. אבל כעת הטענות שיש לו נגד שרי על כך שלקחה את הבית מלימור ה"מבוגרת", זה טימטום אחד גדול. טמבל, שרי ולימור מסוכסכות עוד מההתחלה וזה רק נהייה יותר גרוע אחרי המגורים המשותפים בבית. חוץ מזה, לימור היא חברה של דודו, הנמסיס שלה ושל מנואל. אז מה אתה לא מבין?

MagnumTA007

Well-known member
גנבו למושיע את הפוקוס. הוא חי מאור הזרקורים!

כל השבוע הוא מנסה להצניע את מוניק ושרי
"אל תביעו דעה, אל תתפרצו, אל תפתחו חזיתות"
תישארו קטנות ושקטות. נעימות למגע וללטף.
&nbsp
סע ללפלנד נילס.

&nbsp
&nbsp

רינתי77

Active member
הוא סובל מאי ספיקה של התאים האפורים. כנראה שנדבק

מג'ו. ממש מסוכן שם, באכסניה. מלא מיקרובים...
&nbsp
הקפאה עשויה לעזור.

רינתי77

Active member
הקשבתי טוב מאד. הוא חוזר שוב ושוב על זה שלימור מבוגרת

ושרי נהגה בביריונות כלפיה וחטפה לה את הבית מתחת לאף. מי שהתלונן על זה שלא אמרה תודה, זה ג'ו. דומיניק חוזר ומצהיר שיש לנהוג בכבוד כלפי מבוגרים. וחוזר ואומר. עד בחילה...

Teslla

New member
אל תנסי להבין הוא לא בוגר מספיק

הוא תפס את המשבצת של ישראל בגרסה 0.2 רק בהרבה פחות מחופס. לא ברור. לי הוא נראה חדש מהניילון (והללווואי בשבילו). לא רואה זכר לעולם שהוא תיאר בהתחלה ואני מגיע ממקום שראיתי הרבה מעבר למה שהוא תיאר (או שתיארו בשבילו בתעודת הזהות). מקווה בשבילו שכל מה שסיפר על עצמו בהתחלה זה היא רק בשביל להתקבל לתוכנית ולא בגלל שזה באמת קרה. כי יש סיכוי שזה לא באמת קרה. לישון על ספסל יומיים לא עושה אותך סמרטוט של החיים כמו שנטען עליו או כמו שהוא טען על עצמו. לכו לתחנה מרכזית תראו מזה באמת שבורים הומלסים

Teslla

New member
כל מעפן בורח מהבית יומיים מעיד על עצמו שהיה תקופה הומלס

רינתי77

Active member
כן, אני מסכימה שהוא נראה חדש מהניילון, אבל הוא צעיר מאד

והגוף שלו עדיין חזק. אין לדעת מה האמת. הבעיה איתו היא לא חוסר בגרות, אלא חוסר באינטליגנציה.

Teslla

New member
כל שנותר זה לאחל לו הצלחה

ושהוא לא באמת עבר מה שסיפר

tg151

Well-known member
אוי נו, דומיניק מצטדק

איך מנואל ושרי יכולות לעשות את מה שהן אומרות שדודו עושה.. יאללה. אידיוט. הוא רוצה לשחק על שתי הקבוצות. הוא לא אהב את איך ששרי ומנואל התנהגו בבידינג. אוי אוי אוי

MagnumTA007

Well-known member
בשורה משמחת חברים!

דודו השיג טישו!

הקץ להסנפות הנזלת וליריקות המוחטה ברחוב?
אל תבנו על זה...

לא נשארו לי פיבורטים כבר

אהבתי מאד את השילוב של נטע סיגל הודיה
היום אחרי האכזבה שלי מסיגל לא יודעת כבר מי נשאר חוץ מדומיניק

למעלה