שרשור עידכונים

2Dirrty4U

New member
סאמר בחגיגות יום הולדת שנתיים

ב-20 לאוגוסט סאמר ריין חגגה יום הולדת שנתיים במסיבת סופר מריו שכריסטינה אירגנה לה ומגזין US וויקלי מפרסמים תמונות מהמסיבה!

2Dirrty4U

New member
היא קראה לזה "my latest passion project"

אבל לפחות רואים אותה

DirrtyShay

New member
שיט... באמת?!?!? יה איזה מבוזבזת היא

שאני רואה שריהאנה מקבלת פרס "מפעל חיים" בטקס VMA אני אומר לעצמי - איפה כריסטינה טעתה בדרך?
ריהאנה מוכשרת, פרפורמרית מטורפת ואני נהנה ממנה מאוד ודי אוהב אותה, אבל לדעתי אם משווים יכולות ווקאליות והגשה כריסטינה והיא אפילו לא ראויות להשוואה.
אין ספק שריהאנה יודעת לתת עבודה ולא סתם היא הגיעה למעמד שלה כיום.
אצל כריסטינה אחרי סטריפד זה התחיל לאט לאט לדעוך... ב-B2B היה קונספט יפה, בוגר ואיכותי ואז בכלל היא הלכה לאיבוד ולי זה נראה כמו איבוד של מישהו שלא יודעת מה היא רוצה מבחינה מוזיקלית.
חבל...
מקווה שיגיע יום שהיא תחזור לעצמה ותפסיק להיות חלטוריסטית (ואני לא מתכוון ל - The Voice ששם אני מאוד אוהב לראות אותה, נהנה מהצחוקים שלה והשטויות שלה עם כולם וכמובן לראות את האינטרקציה עם המתמודדים וההופעות שלה).

2Dirrty4U

New member
אם היא רק הייתה רוצה היא הייתה היום מלכת העולם

אני חושבת שהיא איבדה את הרצון והדרייב שהיה לה איפשהו בתקופה שהיא ילדה את מקס ומאז זרמו עוד הרבה מים בנהר מבחינת החיים האישיים שלה (גירושים, מאט, סאמר).
היא תמיד הייתה אומרת בראיונות שהיא לובשת כמה כובעים ושהיא גם אמא וגם עובדת ומשלבת בין השניים אבל בתכלס היא שמה את המשפחה במקום הראשון, זכותה, ואת היותה כוכבת פופ היא שמה במקום השני כשלאט לאט זה ירד איפשהו למקום 7-8 ככה בסדר העדיפויות שלה.

אני לא חושבת שהיא טעתה בדרך, היא זאת שעשתה את הבחירה הזאת.
היא תמיד הייתה בשליטה מוחלט בכל הקשור לקריירה ולחיים שלה וכרגע זה נראה כאילו היא פשוט לא רוצה. לא בז' שלה כמו שאומרים.

היא עברה לגור בגייטד קומיוניטי, היא לא יוצאת כמעט מהבית, אין תמונות פאפרצי שלה ב-כ-ל-ל, היא הרחיקה את עצמה מאור הזרקורים במודע, היא לא מגיעה לטקסים, היא לא מצטלמת לשערי מגזינים.. שום דבר.

מה שהיא כן עושה זה מה שנוח לה או כמו שהיא קוראת לזה "passion projects".
פרוייקטים שלא דורשים ממנה יותר מידי וזה הסוג של "לצאת מידי חובה" שלה.
היא יושבת על כסא מסתובב וחוזרת הביתה עם 10 מליון דולר במינימום קידום מצידה, היא טסה למקומות הזויים בעולם כמו מרוקו וגיאורגיה להופיע בפני מיליונרים שמשלמים לה כמה מליונים טובים עבור 45 דק' הופעה והיא קופצת מידי פעם להתארח באיזה תוכנית פה ושם ולפעמים מקליטה קצת שירים לצורך זה (נאשוויל, גאט דאון, פיינדינג נוורלנד וכו') - שוב, במינימום מאמץ מצידה וללא צורך בקידום.

הנחמה שלי זה שהיא עובדת על אלבום אולפן ואני מקווה שהיא תיקח אותו ברצינות ותקדם ותשקיע ואולי יחזור לה "הדרייב" הזה והתשוקה למקצוע.
כי אם לא, אז מבחינתי עדיף שתפרוש וזהו.

Ultraviolence

New member

מסכים עם כל הפוסטים שלכם.
והפורום הזה עם כל האהבה וחסד הנעורים- לא חושב שיש לו עוד טעם להתקיים, הוא נושם עכשיו את נשימותיו האחרונות,
כריסטינה עצמה לא מאפשרת לדבר הזה לקרות.
&nbsp

2Dirrty4U

New member
פאפרצי: אחרי הופעה של ביונסה בלוס אנג'לס

ב-14 לחודש ביונסה הופיעה בלוס אנג'לס במסגרת סיבוב ההופעות שלה, THE FORMATION WORLD TOUR, וכריסטינה, שהייתה בהופעה, נתפסה בעדשות המצלמה כשהיא עוזבת את אצטדיון דודג'ר אחרי ההופעה.

עדיין עם השיער האדום!

למעלה