שיר חדש: Telepathy

2Dirrty4U

New member
שיר חדש: Telepathy

כפי שנודע לנו לפני כמה ימים - כריסטינה הקליטה שיר עבור הסאונדטראק של הסדרה החדשה והמצופה של הבמאי באז לורמן (מולן רוז' 2001, גטסבי הגדול 2013) מבית היוצר של נטפליקס - The Get Down.

היום השיר שוחרר לאייטונס!

במקביל כריסטינה צייצה על השיר החדש ועל כך שהיא מעריצה את באז לורמן, שאגב כזכור לכם, כריסטינה הייתה חלק מהסאונדטראק של הסרט שלו מולן רוז' עם ליידי מרמלד.

מה דעתכם על השיר

Ultraviolence

New member
אין מבסוט ממני מהכיוון אבל הביצוע-

שוב איכות סאונד ירודה. כל כך מוריד לי ומבאס. Change נשמע יותר טוב בגזרה הזאת אז עדיין יש לי תקווה שהאלבום הבא שלה יזכה למיקסינג ולהפקה קולית מוצלחת יותר.
השיר עצמו- ים של פוטנציאל. היה יכול להיות מעולה ולא הייתי מתנגד שהיה ליד-סינגל מאלבום אם היה עשוי כמו שצריך. נשמע כמו קלאסיקה נידחת ויושב עליה נהדר.

2Dirrty4U

New member
כריסטינה נשמעת מעולה, כהרגלה ואין על זה ויכוח

השיר עצמו ממש טוב, מאוד קליט, קליל וזורם אך למרות שהוא מקבל הרבה תשבוחות ברשת, פחות הקאפ אוף טיי שלי. לא אוהבת את סגנון הדיסקו שנות ה-70 הזה, לא מתחברת כ"כ אבל הוא כן נתקע בראש וכל היום זימזמתי אותו לעצמי.
&nbsp
קראתי ש-Cyaa הייתה חלק מהכותבים של השיר ואני חייבת להגיד שכריסטינה היא הזמרת היחידה שיכולה לקחת שיר שלה ולגרום לו לא להישמע בכלל כמו שיר שסיה כתבה.
אני רק מקווה שכריסטינה לא תעבוד עם היצורה הזאת על אף שיר באלבום החדש.
&nbsp
מה שהפריע לי כששמעתי את השיר זה מה נסגר עם האייכות של ההקלטה? זה נשמע כאילו כריסטינה הקליטה את זה באמבטיה שלה עם מיקרופון של זמרת קאברים מיוטיוב.
&nbsp
הכל טוב ויפה - עכשיו מתי נזכה לשמוע סינגל ראשון מהאלבום?!

&nbsp

למעלה