שרשור עידכונים

2Dirrty4U

New member
כריסטינה מתארחת אצל אלן דג'נרס

פורסמו באינטרנט שני קטעים מהראיון אבל לא מצאתי את הראיון המלא אצל אלן אז חיפשתי וחיפשתי ומצאתי את כל הפרק לצפייה ישירה כשהחלק של כריסטינה מתחיל בערך ב-18:10.

כריסטינה דיברה קצת על מקס וסאמר, טיפונת על דה וויס (אני באמת חושבת שסוג של נמאס לה ואני מקווה שאני צודקת
), על המאסטר קלאס שלה ו... חדשות על האלבום!
למעשה היא אמרה שהיא עובדת על האלבום והיא הבטיחה שהוא יצא עד סוף השנה!!!!!!!!
ומעבר לזה היא שיחקה עם אלן את המשחק Heads up המשעשע

צפייה נעימה!
http://vodlocker.com/vrp9seh2xl6a

DAN1EL

New member
חדשות מעולות, תודה! :)

וכמוך, כידוע, אני מקווה שהיא תעזוב את דה ווייס.
די, החממה הזאת הפכה נוחה מדי עבורה, בסוף היא תרקיב שם.
&nbsp
הביצועים שלה, מבחינה ווקאלית, טכנית, כפי שאנחנו זוכים להיווכח שוב ושוב - עדיין מעולים. היא עדיין זמרת צעירה, עדיין בשיאה, עדיין בכושר.
הפוטנציאל עדיין שם והיכולת עדיין שם. כל מה שהיא צריכה עכשיו זה לתת דרור מחדש ליצירתיות שלה, לחזור לאולפן ולחזור להיות זמרת ויוצרת.
&nbsp
17 שנה (פאק! אתם קולטים?) מאז הפריצה שלה, ולמרות כל ההישגים שלה, אני עדיין מרגיש שכריסטינה היא בגדר הבטחה, ושעדיין לא שמענו את המילה האחרונה ממנה מבחינה יצירתית. עדיין יש בתוכה דברים לתת שהיא עוד לא נתנה.
היא הפרתה את עולם המוזיקה הפופולרית לא מעט מאז שהיא פרצה, אבל העבודה שלה עוד לא הסתיימה.
&nbsp
לשבת עכשיו עוד כמה שנים רגל על רגל על כיסא מסתובב ולהירקב בתכנית כישרונות משעממת שכבר מיצתה את עצמה מזמן - זה פשוט בזבוז של הכישרון והיכולות שלה.
&nbsp
ולא, אני לא מוכן להסתפק בקאבר מאולתר לנינה סימון או במחווה לוויטני יוסטון מדי פעם.
מדהימים ככל שיהיו הקאברים האלה, הם רק מוכיחים לי כמה אנחנו מפסידים בזמן שהיא נחה לה על זרי הדפנה.

2Dirrty4U

New member
כריסטינה מתארחת אצל צ'לסי הנדלר ו... מלמדת אותה...

לצ'לסי הנדלר יש תוכנית אירוח חדשה וכריסטינה התארחה אצלה בשבוע השני של התוכנית.

כמובן שהן דיברו על דה וויס קצת ועל מאסטר קלאס אבל מבחינתי השיא היה כשכריסטינה ניסתה למצוא את סגנון השירה של צ'לסי וניסתה ללמד אותה לשיר את Happy Birthday

תהנו!!
https://www.facebook.com/ChristinaAguileraPolska/videos/1090708680971570/

2Dirrty4U

New member
כריסטינה מברכת את שר באינסטגרם

שר חגגה אתמול (20.5) יום הולדת 69 וכריסטינה פירסמה צילום של תמונות שלהן במסגרת עם הכיתוב:

Happy Birthday to the one the only@cher
Love U!

למעלה