8x22-8x23
בפעם האחרונה בהחלט

דפJה

New member
ראיתי... כמה שמאלץ!!!!

נראה לי שלסיים בחליפות אסירים היה עדיף.

סיימתי לצפות בפרק האחרון

ובאתי לכאן לקרא אותכם בכדי לא להרגיש לבד ודבילית עם העצב שאני חשה עכשיו.
נדמה לי שזאת הפעם השניה שלי כאן. וזהו זה... זה נגמר, אני לא מהעוקבות אחרי סדרות אבל את זה אהבתי למרות שהיה הקישורים היו שקופים לי וצפויים אהבתי.
לא התלהבתי מהקיצ'יות של הפרק האחרון, המוות והלידה בשבילי היו קיצונים מידיי.
דבר אחד לא הבנתי כל העונות... מדוע מרי אלן הזאת התאבדה? משהו יכול להסביר לי. צפיתי בכל העונות בלי תרגום בטוח פיספסתי משהו.

יש סידרה שאתם ממליצים לי עליה?

adii1201

New member
מעליי

ולשאלתך, מרי אליס התאבדה כי מרת'ה הובר עלתה על הסוד שלה שהיא רצחה את האמא של זאק.

לגבי המלצה על סדרות: האישה הטובה ונקמה

nitai kfir 23

New member
למה מרי אליס התאבדה

מרי אליס התאבדה כי מישהו גילה את הסוד שלה- שהיא הגנה על הבן שלה- זאק על כך שהרג את אחותו התינוקת dana

לא נראה לי...

מרי אליס גנבה את זאק מהבלונדינית שבתמונה, (הן הרי נפגשו כשמרי אליס התנדבה בביה"ח עם פלישיה אחות של מרתה )זו שהאיש המבוגר חיפש, זאק היה הבן שלה ושל מייק והיא הייתה מסוממת רצח, ואז מרי אליס קראה לזאק דיינה ואחרי שהיא רצחה את הבלונדינית ושמה אותה בארגז מתחת לבריכה, זה איכשהו התגלה ע"י מרתה שסחטה אותה! שמישהו יתקן אותי אם אני טועה.

אז ראיתי דחיתי את זה כמה שיותר כי לא רציתי שיגמר

היה מרגש ובאמת עצוב,
בעיקר עקב העובדה שהסדרה נגמרת ופחות מהעלילה עצמה.

היו כמה דברים מאכזבים שלא ממש אהבתי, אבל בלי לחפור יותר מדיי,
אני רק אגיד שהתאכזבתי מהסוף, שכל הבנות עזבו את הליין בסופו של דבר -- זה מילא, אבל למה שלא ישמרו על קשר?
הן חברות כ"כ טובות, במשך 13 (?) שנים, למה it was not meant to be (כמו שמרי אליס אמרה)??
הן יכולות לגור במקומות שונים ועדיין להיות חברות ולהיפגש מדי פעם.
ממש לא הבנתי את זה, כאילו, זה שורש הסדרה, החברות העמוקה ביניהן.. וזהו? זה נגמר ככה?

גם המוות של קרן קצת דיכא אותי. הייתי מעדיף שהיה אירוע משמח שכולם היו בו מאשר שלושה שכולם מפוצלים ביניהם..
ומה הקטע שלא היה עתיד לסוזן? אם כבר לעשות - אז לכולן!

אז פחות אהבתי את הסיום, אבל חוץ מזה, השתדלתי להנות.. זהו, פרק אחרון!
היה כיף. נתגעגע.

ברור, 8 עונות זה לא סתם!
ובניגוד לכמה אנשים פה, אפילו בעונה אחרונה חיכיתי לפרקים וצפיתי בהנאה.

Freemee

New member
תם ונשלם

זהו פרק אחרון....

הסדרה הזאת ליוותה אותי שנים רבות, מאמצע העונה הראשונה ועד עכשיו וגם אם היו עליות ומורדות עדיין הסדרה הצליחה לשמור על הלהבה הקיימת.
הפרק האחרון היה עשוי מעולה לדעתי ועשו סגירת מעגל יפה.
לגבי הדמויות:
טום ולינט: אני מקווה שהפעם באמת לינט הפנימה והבינה שטום הוא חשוב ונכון שהיא מקבלת את ניו-יורק אבל כפי שטום אמר, שהפעם באמת תהיה מאושרת אז גם הוא מאושר. ואני חושב שהיה פה סוף יפה.

גבי וקרלוס: אז גבי וקרלוס עברו גם הם ונראה שהם מאושרים ביחד אבל אני מקווה שקרלוס לא זנח את התרומה שלו לזולת כי נראה שפתאום אחרי כל השינוי הנפשי שהוא עבר הוא פתאום חי מותרות בזבזני.

ברי וטריפ: האם ברי סוף סוף מצאה את הגבר שאיתו תהיה מאושרת? לא יודע אם נדע בדיוק אבל זה נראה שלמרות כל החסרונות של שני הצדדים הפעם ברי לא מסתירה סודות וטריפ אכן יודע הכל אז אולי זה יפתח ביניהם קשר אמין שכן יגרום לה להיות מאושרת.

סוזן: סוזן סוזן, האם היא מצאה את המנוחה והנחלה? עוזבת את ויסטריה ליין ומשאירה זכרונות מאחור אבל נראה שהיא צועדת על עתיד חדש שישלים את העבר עם לידת הנכדה שלה.

קארן מקלסקי: יצאה תותחית מכל הסיפור, הראתה שגם ברגעי משבר אפשר להציל את המצב ועשתה לכולם טוב, באמת מגיע לה צל"ש.

אז בסוף כולם עזבו, שזה היה די מתבקש, ויסטריה ליין לא תהיה אותו הדבר בלעדיהן אבל אולי יש יורשות חדשות
? זה טיזינג של הכותבים כמובן שיהיה לנו טעם מר וטוב בפה
.

סיום יפה וראוי והסדרה הזאת הראתה בחוצפתה שגם לעקרות בית יש חיים מעניינים ואף מסעירים אז ראו הוזהרתם!

למעלה