שרשור עידכונים

2Dirrty4U

New member
כריסטינה במסיבתם יום ההולדת של... נורת' ווסט

קים קרדשיאן, שכידוע חברה טובה של כריסטינה, חגגה ב-18 ליוני יום הולדת לבת שלה - צפון מערב.
מסיבה של הקרדשיאנס זאת כמובן גם סיבה למסיבה של הפאפרצי שהתעופפו להם במסוקים מעל המסיבה וקלטו שם גם את כריסטינה עם השיער האדום והבולט שלה.

2Dirrty4U

New member
כריסטינה מופיעה עם Change אצל ג'ימי קימל

כריסטינה קפצה לתוכנית של ג'ימי קימל והופיעה עם השיר Change אשר הרווחים שלו נתרמים לקורבנות הטבח באורלנדו ומשפחותיהם.

Music Man XD

New member
דעתי על הכל.

תראו, זו מחווה מקסימה של כריסטינה, ושמחתי לקבל ממנה משהו חדש.
אבל - אם היא מתכננת לחזור לעניינים כמוזיקאית, היא תצטרך יותר מזה.
&nbsp
השיר עצמו:
חמוד, היא נשמעת טוב לטעמי, אבל זה לא מספיק. כולנו יודעים שהיא יודעת לשיר, היא לא צריכה להוכיח את זה. מה היא כן צריכה להוכיח? את עצמה, כיוצרת. מזמן לא קיבלנו ממנה משהו ראוי, משהו שהשאיר את פי פעור, שסימר את שערותיי, שריגש אותי.
ההפקה חמודה, המילים כאן די נדושות, די חסרות מעוף, ישירות מאוד ולא מעניינות. המסר נהדר, ברור, אבל את לא קרן פלס, את לא מיכל צפיר. תעבירי את המסר הזה בדרכים שיעניינו אותי, שיכבשו אותי.
&nbsp
הקליפ-מילים:
מה הקשר תמונות שלך מפעם? ואיזה סרטון עצלני שלך שצילמת בגינה? אין מה לעשות - אם היא רוצה את תשומת לב של הציבור, היא צריכה יותר מזה. היא והצוות שלה צריכים להשקיע יותר.
&nbsp
ההופעה:
נשמעת טוב לדעתי, ביצוע אחלה. אבל למה את באה עם סווטשרט וטייץ? ברור שהמוזיקה והתוכן הכי חשובים, אבל אין מה לעשות - כדי ליצור מותג, שם, כדי להחזיר את עצמך לעניינים - את צריכה להשקיע יותר. ואם זה אומר לפטר את האנשים שלך ולהזרים דם צעיר במותג הזה שנקרא "כריסטינה אגילרה", so be it.
&nbsp
ברור, מת עליה, היא נראית מדהים, אהבתי את הצבע בשיער... אבל אם היא רוצה לחזור להיות מוזיקאית פעילה, אם היא רוצה שהסינגל שלה ימכור - היא חייבת להשקיע יותר.
כמובן שהיא לא חייבת, שהיא לא עובדת אצלי, שהיא יכולה לעשות מה שבא לה.. אבל אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה.

DirrtyShay

New member
לגמרי מסכים עם כל מה שכתבת

הרסת אותי עם הקרן פלס, מיכל צפיר...
פעם גם אמרתי שמבחינתי עם כל החלטורות שהיא עושה מופעים במקומות הזויים - כאילו היא העינת שרוף האמריקאית

&nbsp
לגבי ההשקעה מבחינה חיצונית (ללא התייחסות למשקל) אין ספק שאני חושב שבתור מישהי שמוכרזת בכל הקשר כ"The Best Voice Of Our Generation" - את חייבת לכבד את המעמד והכותרת ולא להגיע לבושה כאילו היית בוולמארט ושהלכת לשירותים שאלו אותך אם בא לך לקפוץ 5 דקות לאולפן של קימל להופיע.
&nbsp
לדעתי דוגמא לקלאסיות בלי כותרות פרובוקטיביות אלא נטו קול ומדיי פעם הופעות בטקסים ובקושי קליפים - אדל.
המקום של אדל לדעתי היה יכול להיות המקום של כריסטינה אם היה לה עניין בכך ורצון.
היא כרגע נראית לי במקום שהיא מוציאה דיסקים סתם כדי לחיות לבינתיים וזה לא באמת מעניין אותה... היא יודעת שהמעריצים יאהבו את הדיסקים שהיא מוציאה ומחכים להם אז היא לא מעוניינת להרחיב את מעגל השומעים שלה והמעריצים שלה.
שבגדול זה יכול להיות צעד יפה ונחמד מצידה, אבל לטעמי טיפשי בהתחשב בכך שהחומר המוזיקלי לא וואו, יש כמה הפתעות נעימות וכמה שירים שעוברים ליד האוזן אבל בתכלס הרוב חרא שאפילו זמרת ליווי לא היתה רוצה שבאלבום שלה יהיו כאלה שירים.

Music Man XD

New member
תראה,

היא יכולה ללבוש מה שהיא רוצה בחיים הפרטיים שלה, וגם על הבמה - אני רק אומר שאם היא רוצה את מקומה כדיווה גדולה, אם היא רוצה שהסינגל שלה באמת יכניס רווחים לצדקה, ועזוב את כל זה - אם היא אמנית בכל רמ"ח איבריה, אם אמנות זה מה שהיא חיה ונושמת - אני כן מצפה שזה יבוא לידי ביטוי גם בויזואליות בהופעות.
&nbsp
שוב - שיהיה לה לבריאות, אני אוהב ומעריך אותה, ואני מעריך גם את זה שהיא מעדיפה כרגע חיים שקטים. ואללה, זכותה המלאה ואני לא שופט. אבל זה נראה כאילו היא מגישה מוצר חצי אפוי, וזה סתם חבל - כי היא יכולה יותר, והיא כבר הוכיחה את זה. יאללה, תני את כל מה שיש לך! ברוך השם, יש תקציבים, קשרים וכמובן כשרון.

2Dirrty4U

New member
פאפרצי: עוזבת את התוכנית של קימל

פאפרצי של כריסטינה זה דבר נדיר בימיינו במיוחד עכשיו שהיא עברה לגור בגייטד קומיוניטי.

אז.. 2 תמונות - תהנו

2Dirrty4U

New member
אליסן פורטר מעלה תמונה חדשה עם כריסטינה

אליסן פורטר, המנצחת של העונה העשירית של דה וויס, העלתה לאינסטגרם תמונה עם המנטורית שלה וכן...כריסטינה עדיין עם השיער האדום

https://www.instagram.com/p/BHObVpSgzfd/

למעלה