הודעה מנהלתית - רמת פעילות

הייזל

New member
הודעה מנהלתית - רמת פעילות

בחודש אוקטובר היו בפורום פחות מ 150 הודעות. אני לא מצפה ליותר מאלף הודעות בחודש אבל אני אשמח אם נעבור את המאתיים באופן קבוע. האמת? אני לא יודעת למה הפורום נשאר פתוח. כפי שהוא כרגע ולפי מס' הגולשים שממש כותבים הודעות אנחנו יכולים להיות קומונה. אני מודה שאין לי מושג איך לקדם את הפורום. אני לא טיפוס של משחקים אבל אם זה מה שיעזור זה מה שאני אעשה. אני בטוחה שהבחנתם שבשבוע האחרון העליתי הרבה מאוד הודעות, אני לא עוצרת את עצמי ומעלה כמעט כל דבר שעולה על דעתי שיתאים לפורום אבל אני רק בנאדם אחד. אני יודעת שיש הרבה אנשים שמרגישים קצת מאוימים מרמת הידע של אלו שכן כותבים, אני מצטערת על כך. אבל באמת שאני מסוגלת לחיות גם הודעות שהן רק אייקון או משהו בסגנון. תרגישו חופשי לשאול שאלות. אף אחד לא לומד בכך שהוא יושב בשקט ולא שואל. אם יש נושא שמישהו מעוניין לדעת עליו יותר והוא קשור לפורום, אני מבקשת, מתחננת תגידו, תשאלו. אפילו במסרים. אני לא רוצה שהפורום יסגר. סגרתי פורום בעבר עקב חוסר פעילות ואין דבר מצער מכך. אז בבקשה, אני והפורום זקוקים לכם. רוצים גלריה לדמות האהובה עליכם? תגידו. יש לכם מאמר שמהלל את לאנה, בבקשה הפורום פתוח. מתים על הסאנדמן? קדימה. הפורום נמצא כאן בשבילכם. אם אתם לא תהיו פעילים לא יהיה פורום.

al19

New member
אני לא יודע לגבי כל השאר

אבל זכור לי שאני העלתי פה כמה הצעות ודיברתי והצעתי וכתבתי הודעות והכל.. את די קטלת אותי ואמרת לי שאת המנהלת ואת לא רוצה דברים שלא קשורים לפורום ... וגם אחרי שניסיתי להרגיע אותך ולהגיד לך שזה כולה פורום .. את לא וויתרת.. אז לפחוט זה מה שגרם לי לעזוב... לא יודע בקשר לאחרים ...

למעלה