Haaave you met MARSHALL?!

spiceupmylife1

New member
מארשלל ../images/Emo13.gif

ציטוט של מרשל שאהבתם : Lily: We should come up with a whole new last name. Marshall: Oh, that's easy; Lily and Marshall Skywalker. Lily: Lily and Marshall Hasselhoff. Marshall: Oh, got it. Lily and Marshall Awesome. Hey have you met the Awesomes? Lily, Marshall, their son Totally, and their daughter Freaking?
:- D:- D איך לדעתם המשחק של ג'ייסון: טוב מאוד לילי&מרשל - דעתכם? לאבב איז איןדה אייר
תכונה שאתם אוהבים אצל מרשל: מצחיק תכונה שאתם שונאים אצל מרשל: אין ולסיכום, מרשל אריקסון - ניקוד מ1-10: 7 מוזמנים להוסיף גם תמונה אהבה ------>>>

CoralP

New member
מממממ..מרשל!../images/Emo181.gif

ציטוט של מרשל שאהבתם : Robin: So what was it, a cockroach or a mouse? Lily: It was a cockamouse! Robin: What? Lily: It's some sort of mutant combination of the two. It's as if a cockroach and a mouse, you know... Barney: Did the horizontal, ten-legged, interspecies cha-cha? Robin: So it was a cocka-potato-mouse? Marshall: Don't make this sound ridiculous. It's a cockamouse. *אחרי שטד ורובין עשו סקס כדי להפסיק לריב כשהם היו שותפים לדירה* טד: "אם זה הולך לקרות לעיתים קרובות, אסור לנו לספר על זה לאף אחד!" ted: deal? robin: deal marshall: *צצ משום מקום* deal XD (בפרק שבו הוא היה צריך מקום to read a magazine
) איך לדעתם המשחק של ג'ייסון: מעולה! לילי&מרשל - דעתכם? *ה*זוג של הסדרה
תכונה שאתם אוהבים אצל מרשל: שהוא תמים כזה וחמוד!, אבל גם יכול להיות מרושע כשצריך
פלוס, אני מתה על השירים שלו XD תכונה שאתם שונאים אצל מרשל: לא עולה לי משהו בראש, אבל אם אני ממש נתפסת לקטנות, אז זה שהוא נורא תלותי בלילי לפעמים ולסיכום, מרשל אריקסון - ניקוד מ1-10: 11

Twilight Girll

New member
../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif

זהו לשבוע הזה
אם יש לכם הערות/הארות/טענות/מענות/בקשות.... הכל לכאן
עוד שישה ימים עד העונה החדשה

כנ"ל לגמרי

למרות שבעונות הראשונות הוא חתיך ובשאר העונות...איך נגיד את זה זה ניראה שהיו יותר מידי מטוגנים על הסט.

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif חח גם אני חשבתי על זה.

לפחות הוא אף פעם לא אוכל יותר צלעות! ליד טד.

../images/Emo110.gifוואו רציתי להרביץ למסך כשהוא היה עם

שיער ארוך!!! >< זה היה פשוט מזעזע ברמות אחרות

למעלה