היכרות עם ה'תודות' בדיסק

jeackyh

New member
../images/Emo108.gifהיכרות עם ה'תודות' בדיסק../images/Emo41.gif

רק כדי שתדעו מי האנשים- אני כותבת לפי מה שאני יודעת אז זה לא ודאי 100%. או לפחות הגדרות התפקידים פה הם רק מהידע האישי שלי. "אותם אנשים טובים ורבים"- אלו כמובן אנחנו
יועד נבו- מפיק מוסיקאלי. יהודה עדר- מנהל אומנתי. אבנר חודרוב- פסנתרן מאוד מוכשר. אבא של חודרוב ממשינה. שאול מזרחי- מנהל הבארבי דוד דאור- u know the man עדי מדנס- זמר. סיימון ויינשטוק- מפיק וטכנאי הקלטות לפוליקר וכו. גלעד אפרת- מנגן בבוטן מתוק וכו'. טלי כץ- מנגנת עם דודו טסה. גולן זוסקוביץ- בסיסט. מנגן עם עברי,פאנקשטיין וכו'. רונן הלל- קלידן, טכנו. עובד עם תמר אייזמן שרי ישראלי- אם אני לא טועה..הליקון. רוני ארדיטי- מפיקה עצמאית. עידן רייכל- u know him 2 הליקונים- רוני בראון<מנכ"ל הליקון (נראה לי) ושמוליק רוזנברג זה המנהל האישי בהליקון> אורנה דונת, זהבה, ברוך, עופר ואסף שמואלי- הם כולם משפחה או כמעט משפחה של גלעד שמואלי. גלעד שמואלי- מפיק. מנהל את ההופעות בעיקר. דליה לידר- אמא של עברי יניב ויצמן- חבר של עברי. עילי בוטנר- נגן מ-ד-ה-י-ם. חשמלית מנומרת:) עברי- נו טופ..
רק שתראו איזו הפקה אדירה יש לדיסק הזה וכמה אנשים מוכשרים וטובים היו חלק מהעשייה שלו! זהו סופ"ש מעולה!

אמממ חודורב האבא../images/Emo35.gif

גם לאבא וגם לבן קוראים אבנר חודורוב
קריפי!! את בטוחה שזה האבא ולא אבנר חודורב ממשינה

שלמונזה

New member
מישהו הזכיר את אבנר? ../images/Emo99.gif../images/Emo168.gif

*רצה לבדוק אם באמת לאבא שלו קוראים אבנר* איך אמרו משינה? מוזר מוזר מוזר

פששש.. יפה! קבלי ח"ח!!

מה הקשר לאמא והחבר של עברי? איך דוד דאור ועידן רייכל קשורים לדיסק??

למעלה