פרוייקט לשבת

אוצה

New member
ואחרי....

פוף. הכל סודר. ובמקום (ומה שלא שייך הלך למקום שלו, ועל הדרך גם שם עשיתי סדר: ארון תרופות וארון שמתחת לכיור בשרותים השני).

../images/Emo45.gifאוצה זה ניראה מצויין

יש סדר בעיניים. לדעתי חבל שאתם לא שמים שם מדף כי ניראה שיש לכם מקום שאפשר לנצל אותו מבחינת גובה וחבל. את יכולה להזמין אצל נגר פלטה או לקנות אפילו באייס פלטה מוכנה ולשים.

I Was Hoping

New member
חדשה פה ../images/Emo140.gif

ברכותיי על הפורום החשוב הזה! אני בטוחה שאשתלב פה יפה. אני חולת סדר וניקיון, אז זה המקום בשבילי, לא? המשימה להיום היא טיפול בבגדים - להוריד סוף-סוף את בגדי החורף מהאריזות שלהם [נשמרו בשקיות ואקום אטומות כל הקיץ], לכבס את הכל שוב ולהחליף עם בגדי הקיץ. חוץ מזה, תמיד יש את כביסות סוף השבוע שתמיד צריך לעשות. בין לבין, לכתוב עבודה ללימודים. מי אמר ששבת נועדה למנוחה?
בהצלחה לכולם עם המשימות!

רויטל 82

New member
שבת שלום לכולם

שלום אני רויטל , חדשה פה בפורום ,גיליתי אותו אתמול וממש במקרה.... אני הכי בלאגניסיטית וכך יוצא שבעלי אחראי על הסדר וניקיון כל הזמן מתרוצץ ,מסדר,מבריק...לפעמים אני מרגישה לא נעים...עושה לו כל הזמן בלאגן....
לא תיכננתי שום פרויקט לשבת של סדר או ניקיון אבל בעלי החמוד החליט שהוא מסדר את ארון הבגדים (מדפים שלו כמובן..יש גבול לנחמדות
) ואז מבלי ששמתי לב סידרתי גם אני את המדפים שלי וכעת הארון ערוך ומוכן לחורף אין לי מצלמה כך שלא יכולה להראות לכם איך יצא.... הכי חשוב שאני מרוצה...וגם הוא המשך שבת נפלאה לכולם

הפרויקט אצלי שבר שיאים חדשים

לקחתי רחוק מדי את פרויקט השבת ואתמול עבדתי ביחד עם העוזרת 6.5 !!! שעות. התעייפתי כל כך וכל הגוף שלי כאב. עשינו סדר גדול בכל הבית, סידרתי את ארון הבגדים שלי, של בעלי ושל הילדים, והכי אני נהנית לראות את השינויים הנפלאים שעשינו בחדר של הילדים. גם החדר שלי חזר למצב שפוי וזה כיף. אנסה תיכף להעלות תמונות מחדר הילדים. אני רואה שהרעיון שלי להעלות תמונות של לפני ואחרי - הוא מעולה וגורם למוטיבציה רבה אצל רובכם ובעיקר אצלי
, אבל חסכתי מכם תמונה של הבלאגן בחדר לפני השינויים. שבוע טוב יקיריי

טליW

New member
../images/Emo24.gif לאט לאט מיכלי...

כל הכבוד על העשייה, תשמרי על עצמך.

המרחפת

New member
פרוייקט לשבת?

לשבוע... יש לי ארון עם כל מיני דברים, שני מדפים מוקדשים לחומרי יצירה. הם היו מגובבים ומבולגנים, ובמשך שבוע עבדתי כל יום טיפין טיפין על הסידור שלו. כמעט קרובה לסיום!

דיווח בדיעבד..

רק עכשיו הבנתי שהפרויקט שלי לשבת היה להוציא את ארז + 2 הקטנות מהבית, כדי שאמא שלהן תזכה בחצי שעה נטולת מחויבויות הוריות..... (ובין היתר תגלוש בתפוז ותמצא את הפורום הזה..) נטע. (מבטיחה לנסות להיות יותר 'פעלתנית' בהמשך, ומי כמוני יודע עד כמה זה נחוץ לביתנו הקט...)

למעלה