לו"ז הופעות בקיץ

RoCKeR121

New member
מה נסגר עם ההופעה בחיפה?

אני חייב ללכת...ואם הם לא ימצאו מקום זה יהיה ממש מבאס...

eladi88

New member
טוב אז ככה...

כנראה שאני ילך להופעה בבארבי ת"א... רציתי גם לחוף הילטון...אבל זה יוצא על המשחק של מכבי ת"א נגד אפועל ניקוסיה...ואני מת ללכת!! אמממממ אולי אולי נלך גם להופעה בבארבי כפ"ס...תלוי בבת דודה שלי... תהנו כולםםםםםםםםםםםםםםם

eladi88

New member
אההה וכמה עולה כרטיס בערך??

ל 2 הבארבי...גם כפ"ס וגם ת"א תודה ונתראה בשמחות

itaishiff

New member
אין הופעה בחיפה..

כמו שוודאי כבר הבנתם, ההופעה בוטלה, המקום נסגר.. לצערי גם אין מקום חלופי

ושוב אני כאן.../images/Emo13.gif

אממ מ'נשמע ?
חחע אני סופרת ת'ימים להופעה בכפ"ס (19.8) כמו מטורפת !! ו.......רציתי לדעת כמה תעלה כניסה, באיזו שעה ההופעה ולמה לעזאזל באתר של הבארבי לא כתוב שום דבר בנוגע להופעה ?! אממ. בבקשה תעשו שהיא לא תתבטל!

eladi88

New member
כנסי שטפני

אז ככה....כרטיס להופעה במוצאי שבת עולה 70...או 50 במכירה מוקדמת... פתיחת שערים ב 10... אז אני מאמין שבכפ"ס יהיה כנראה אותו דבר... פשוט בלוח הופעות באתר שלהם הם עדיין לא הגיעו לתאריך ה 19.8 אז או שתסתמכי על מה שאני אמרתי...או שתחכי עד שיפרסמו באתר שלהם :p

itaishiff

New member
מחיר כרטיס 50 ש"ח

המחיר לכרטיס כניסה הוא 50 ש"ח גם במכירה מוקדמת וגם בקופות.. 70 ש"ח זה מחיר של כרטיס + דיסק... הודפסו מדבקות חדשות לבית הבובות ויחולקו עם הכרטיס בכניסה לבראבי... תהיה אחלה של הופעה... בואו בכיייייף איתי

eladi88

New member
ווהוווווווו מדבקות =)

כן ותיקנתי את הדברים שלי ממקודם...

eladi88

New member
תיקון

אין מכירה מוקדמת... 50 שקלים רגיל 7- שקלים מקבלים גם את הדיסק פתיחת שערים 10 תהנו

eladi88

New member
אמממממ כמה זמן בערך הופעה?

פתיחת שערים ב 10...מתחילים את ההופעה נגיד ב 10 וחצי... אממממממממ יש מצב שהיא תסתיים לפני 12??

dsol

New member
אני רוצה לבוא ל 9/8 להופעה של איריס

איריס פשוט כל כך טובה ועוד בית הבובות ביחד זה ממש מצויין !

למעלה