סיכום שבועי בעלמא!

../images/Emo197.gifסיכום שבועי בעלמא!../images/Emo197.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - ספר השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

אני דוד

- שיר השבוע (של העוגיות): אין מנוס.. - שיר השבוע (כללי): "עיניים זרות"- רונה קינן וזה - אלבום השבוע: "פרוייקט המרה השחורה live" - איזי והפתולוגים - סרט/סדרת השבוע: חברים.. - ספר השבוע: "כתוב כשד משחת"- ניר יניב - האדם שעשה לכם את השבוע: הרב זיו אור
- משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אני לא אפסיק לרצות..." - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "אין עליו, הוא רק חייב להיות קצת יותר מעוּדד." -הרב זיו-אור - תגלית השבוע: אנחנו יכולים להמשיך בזה... - דבר שהשגתם השבוע: אפשרות לעבור ל"כינור דוד" (ישיבה הרחק הרחק מכאן שמלמדים שם המווווווון מוזיקה) - מאכל השבוע: בוקס תופ"א - מקום השבוע: "כינור דוד" - משהו שעשה לכם את השבוע: האחיינית המתוקה והחדשה שלי!! - משהו שהרס את השבוע: הבצפר... - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: תמותו!! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ה-מעבר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ה-מעבר - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: החברים החדשים ב"כינור דוד". - סתם: אני דוד!! - תמונה: הודגש באמצעות מדגישומטיק

clyps

New member
שבת שלום

- שיר השבוע (של העוגיות): 'לנו לנו' - שיר השבוע (כללי): 'פרשודנה'- קורין אלאל - אלבום השבוע: 'פשוט כל כך' - קורין אלאל - סרט/סדרת השבוע: 'תלמה ולואיז'
- ספר השבוע: הנסיך הקטן- אנטואן דה סנט אכזופרי - האדם שעשה לכם את השבוע:כל ההפקה ו....
- משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אם יש בי אהבה היא תאמר בשקט..." - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "ניסע להרצליה,נזמין את אבי לדייט, אחר ניסע לבורגוס ונזמין את המצלרית לדייט... נצא לדייט כפול.. הם יתאהבו ושנינו נשאר לבד." - תגלית השבוע: השירותים המפוארים במתחם אמנות, המלצרית בבורגוס. - דבר שהשגתם השבוע: עוד ספר על תיאטרון האבסורד :) - מאכל השבוע: אין - מקום השבוע: חדר תיאטרון. - משהו שעשה לכם את השבוע: "יאקיש ופופצ'ה" בתיאטרון גשר - משהו שהרס את השבוע: איחורים ו.. עוד דברים - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אי אפשר להיות גם אביר וגם סוס. או אביר, או סוס. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חזרות.מפגש שחקן.הצגה.ערב פולין. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שגלעד שליט יחזור הביתה. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: גלעד שליט - סתם: - תמונה:

clyps

New member
ולתמונת השבוע האמתית ../images/Emo6.gif

יפעה ואני.

limors2

Active member
ווית' מיי פריז ריי איי וויל סטופ.

- שיר השבוע (של העוגיות):חבר ערבי - שיר השבוע (כללי):The Killers - I Can't Stay
- אלבום השבוע:The Killers - Day & Age - סרט/סדרת השבוע:בולט בתלת מימד, זינה
- ספר השבוע:פרסי ג'קסון השלישי, האלים משתוללים - האדם שעשה לכם את השבוע:מעין בתאל ואיילת - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):מתי יש לי משהו כזה? - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "Denile aint just a river in Europe!" "It's in Africa...." - תגלית השבוע:לא ממש תגלית, יותר הזיכרון שעשה לי את השבוע- לדואר יש כרטיס ויזה נטען ואפשר לקנות איתו באמאזון ואיביי(
!!) - דבר שהשגתם השבוע:מארז כל העונות של זינה ממש בזול. הוא בדרך! והעונה הראשונה של רוק 30 ב103 שקל. - מאכל השבוע:ארוחת בוקר ב"קפה קפה" - מקום השבוע:קניון איילון - משהו שעשה לכם את השבוע:בולט בתלת מימד וכל מה שמסביב, האשראי הנטען
- משהו שהרס את השבוע:מלחמה. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:החיים היו נפלאים הרבה יותר אם היו בהם אלים יוניים. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:לראות באטלסטאר גלקטיקה
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:לקבל תשובה חיובית מצומת ספרים או למצוא עבודה אחרת וטובה יותר. או פשוט לקבל מלא כסף. מישהו רוצה למות ולהשאיר לי הרבה?
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:שליח של UPS - סתם:אני צריכה למצוא פיתרון לבעית המחסור במקום בספריה שלי
אולי מדפים נפרדים לספרים. - תמונה:נגמר

limors2

Active member
I just think you need time to know

that I have got the dvd, by February it will come to me!

למעלה