קטעי וידאו להנאתכם

talytal

New member
../images/Emo202.gif קטעי וידאו להנאתכם ../images/Emo202.gif

העליתי שני קטעים מבוקשים מהימים האחרונים ליוטוב להנאת חברי הפורום. תהנו!
הסיקור ב"Y בעשר" על החזרה של ג'קו - ההופעה בחיפה (
) והיומולדת. דרך אגב - מישהו עם הוט ראה אם היה משהו בנושא בגיא פינס? http://www.youtube.com/watch?v=6H_uaDt9Rbc הקטע השני, כמובן, החיקוי המעולה לג'קו, מ"ארץ נהדרת" של אתמול. אסי כהן מלך! http://www.youtube.com/watch?v=0SSBig70SLc

moon line

New member
טליטל , בוקר טוב את מדהימה ומהירה

ולעניין, גיא פינס טרם חזר מחופשתו.

אסתילי

New member
תודה טליטל

נפלא לראות שוב את הקטע מארץ נהדרת ואת הקטע השני - טרם ראיתי בכלל. ואגב, מה עושים עם הטרול המתלהם ששירבב לכאן שתי מילים שמקומן לא צריך להיות בפורום הזה?

דנדה1

New member
תודה טליטל!!

הקטע מארץ נהדרת ממש גדול.. כ"כ רואים שהם בעדו.. :)

תודה רבה

סוף סוף יכולתי לראות את הקטע מ-Y בשער... ובכלל טוב שהעלת ליו טיוב..

glitter8

New member
מקסים!!!

איזה כיף שיש ריכוז של כל החומר במקום אחד...הוידאו שלי כבר לא עובד שנים.... בהחלט מותק של בחור.. המצאתי משהו חדש- ג'קו, תעשה לי קוקו...?

דורית41

New member
אין מצב שהמצאת משהו חדש בעניין ..

בעניין ג'קו תעשה לי,פתחנו את נושא ג'קו תעשה לי בכל וריאציה אפשרית, לילות שלמים בילינו מול שרשורים בנושא בקומונה....

shongold

New member
טלי איזה קטע ענק מ'ארץ נהדרת'

מדהים איך ממשו אחד לאחד את חלומותי בעניינו. רסקו לחלוטין את כל ההרים שבנו סביבו. הקטע עם נרדם..חול וחול עיין ערך 'ידיעות אחרונות' לפני כשלושה חודשים! ההורים השכולים, צה"ל - הקטע מ'שער' בסוף גדול!!!! - האנשים גאונים..החיבור הכי נכון!!! חשבתי עכשיו כמו שחשבתי בזמנו שאם הם היו ...בתמונה בזמן אמת..עוצמות השנאה היו במידת מה יורדות. לצערנו או לשמחתנו הם נותנים את הטון ...בראיית העולם של המון אנשים כאן במדינה. טוב שהם קיימים.! ישנם עוד שני קטעים שקשורים אליו קשר אמיץ. הקטע עם גלגל"צ, כבר דובר על ענין התאו - סקעת. ועל עניין הפלייליסט הרדוד והמשמים. והקטע השני עם עלמה/פלס השיר הגלגל"צי האולטימטיבי שאין יום שנפקד ממנו. - אנטיתזה - ג'קו ודומיו!!!

נכון שון..

שון, מה שניבאת (וגם אני) אכן קרה... והקטע משיער היה ממש במקום...

shongold

New member
טלי שחקת אותה אחותי איזה

יופי ראיתי עכשיו את הקטע של "Y בעשר" עשה ממש טוב. האמא .החברה מישל המתוק והטוב ודוד סלאם שבאמת התגלה כחבר אמיתי, ואמר דברים אותם אני זוכרת היטב בזכותו בזמן 'הרעש הגדול' בניגוד לכל האחרים ששתקו!

reviital

New member
טליטלוש! תודה איזה מותק!

אין לי יס, ואני לא רואה טלויזיה בשבת... כך שהפסקדתי את 2 הקטעים. תודה מותק!

reviital

New member
כן.. בטח נהנתי, אסי עשה בדיוק

את אותן תנועות שג'קו עושה עם הפה. ענק!! והוא מתנצל ומתנצל.... ויפה ירקוני (עלמה) מסבירה לו שגם שושנה דמרי מתה בגלל... פשוט ענק!

למעלה