חדשים בפורום

נעמהdj21

New member
שיהיה בהצלחה לג'קו../images/Emo24.gif../images/Emo152.gif

קוראים לי נעמה , אני בת 24 ( כן כן כן)
ואני מאוד אוהבת את המוסיקה ומעריכה את הסגנון של ג'קו.... הייתי ברוגז איתו איזה כמה ימים בפרשת הפליטות הידועה..... אבל אני החלטתי שאני לא מוותרת על התענוג להנות מכישרון כזה ואני שמה את זה בצד באיזה בוידם עמוק עמוק.... אז אני מקווה שהוא יצליח, אני מאוד מחכה לאלבום, ומקווה להיות באחת ההופעות הקרובות שלו בחיפה! (את האחרונה פיספסתי לא היה לי עם מי ללכת...)

ג'קו is back!!!

בוקר טוב מאוחר לכולם, קודם כל ברכות על הפיכת הקומונה הקטנה והמקסימה שלכם לפורום משגשג, כול זאת הודות למנהלת הנפלאה שמשקיעה שעות על גבי שעות מעצמה, את מלכה!!! (גם בלימודים צריך להשקיע מדי פעם וגם בחברות, מתי הולכים לאכול סושי כבר) קראתי את השירשור המדהים של הבנות לגבי ההופעה האחרונה הרגשתי כאילו אני ממש שם איתן, איזה כיף לכן, הופעה הבאה שתהיה לו באזור המרכז אני בטוח הולכת, אחרי שעברתי את הופעת גמר "כוכב נולד"(ביחד עם מנהלת הפורום שהייתה איתי) הכל קטן עליי. ג'קו סוף סוף חוזר! תמיד האמנתי שהוא יחזור והכל יהיה בסדר וזה גם מה שהייתי אומרת למנהלת כל הזמן וכמו שהיא עצמה אמרה באחת ההודעות, אם עשו עלייך חיקוי "בארץ נהדרת" (שהיה ענק דרך אגב) סימן שאתה כוכב ככה שג'קו בדרך הנכונה מחכה כבר לתקליט

eilati27

New member
שלום לכולם...

קודם כל לא הייתי בעניינים הרבה מאוד זמן,אז אני שמחה ומאושרת לראות איך צמחנו וגדלנו ויש לנו פורום (!!!!) דבר שני אני אשמח מאוד אם יש מישהי שיכולה לעדכן לגביי ההופעה המיועדת בת"א האם זה יהיה בתשלום? איפה בדיוק זה יהיה ובאיזו שעה,תודה מראש!

talytal

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

בהופעה הבאה אין ספק שיהיה לך עם מי ללכת. איתנו!
בהופעה האחרונה בחיפה היה ייצוג יפה מאוד של הקומונה (עכשיו הפורום), ונראה לי שכולנו נהננו אפילו יותר בגלל זה.

talytal

New member
מותק, סוף סוף באת! ../images/Emo24.gif

הגיע הזמן באמת. כבר חשבתי שאני אמשיך לנדנד לך לנצח עד שתכתבי משהו...
וברור שתבואי להופעה בתל אביב. את ההופעה בחיפה כבר החמצת, אני לא נותנת לך להחמיץ עוד אחת.

eilati27

New member
../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הלו? יש מישהו?

רנה6

New member
ככל הידוע

ככל הידוע לי ברגע זה, ההופעה בת"א היא במועדון סילבר בת"א בתאריך 29.12....

אסתילי

New member
שאלה, משהו יודע

במשך כל תקופת השערוריה עד עתה, מעבר לחרם בגלגל"צ, האם יצא למשהי/משהו לשמוע איזה שהוא שיר של ג'קו מושמע בתחנות אחרות? אזוריות? מקומיות? ממלכתיות? או שהחרם היה מוחלט ומקיף?

מגושקה

New member
לא חרם מוחלט

השמיעו אותו בתחנות איזוריות, (99, 102, 100) ואפילו ברשת ג', אני חושבת. פעם אחת השמיעו אותו בגל"צ, לפני כמה שבועות, אבל זה היה אחרי איזכור כל הפרשה, ואז שמו את "מאבד אותך".

juanes

New member
טל ואביעד

בתוכנית הבוקר של 102. אפילו היה שבוע שבו הם השמיעו את ג'קו כל יום, כמחאה.

למעלה