-שרשור תוספת לסימס 2-

../images/Emo27.gif-שרשור תוספת לסימס 2-../images/Emo37.gif

מה המצב? תקשיבו מה ההיתם רוצים שיתווסף לסימס וישפרו במשחק אצלי זה הדברים האלה: 1. קצת נמאס לטפל במיליון אנשים ביחד אז שהסימים יוכלו באיזה שהוא צורה גם לחיות בלי הטיפול שלנו זאת אומרת שנהיה חייבים לטפל בהם אבל עם נגיד אני ילך מהמחשב ל-10 דקות הם לא ימותו כמו שקורה עכשיו..זה הורס את המשחק 2. המשחק נראה אמיתי אבל יש הרבה דברים לשפר במשחק למשל במרכז קניות או בגן הציבורי את האמת אין כול כך מה לעשות 3. שיווספו יכולת נהיגה גדול ומורחב כמו ב-gta4 4. כול פעם צריך להוריד תוספות למשל : בגדים וכ'ו שהחברה שמייצרת את סימס תוסיף כמה שיותר תוספות למשחק כי לא כולם יודעים להוריד כי זה מעצבן מאוד... 5. שההריון יהיה יותר ארוך ויותר מורחב שהאמא שלך לבית חולים ושהילדים יוכלו לבוא לבקר אותה 6. חוץ מהשכונות בסימס 2 שיהיה ערים ולא שכונות כי מתי שהוא כבר מכירים כול מקום שיש במשחק (בזמן קצר יחסית) וזה משעמם... 7. השיעורים הם יותר מדי דפוקים זה הדבר שהכי הורס את המשחק! הילים באים מהבית ספר מכינים שיעורים ואז לא רוצים להכין ואז מתעצבנים ואז הם לא מכינים ואז המטפלת באה אליהם וזהו הם הולכים לתמיד...תוציאו את השיעורים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! או שהעצה שלי: שילכו לבית ספר ושם ובסוף השנה הם יקבלו תעודה ועם הציונים יהיו לא טובים אז הם ישארו כיתה... 8. זמן החיים של הסימים לא נראה אמיתי בכלל!!!! שיהיה להם גילאים אמיתים 9. שיתווסף גם : גובה הסים, משקל הסים וכ'ו 10. הסימים באים לעולם באופן מושלם ובחיים האמיתים זה לא ככה שיהיה להם פגמים כמו לכולנו וככה אתם תוכלו לטפל בזה בעזרת כול מיני חומרים (וגם שיוסיפו מרפאה) 11. די לתוספות!!! לא רוצים תוספות זה דפוק לאללה!!!! שישימו הכול במשחק אחד!!!! זה שלי יש לי עוד המון אבל אלה הדברים כהי גדולים שאני ההיתי רוצה שישפרו במשחק כדי שסימס יותר יהיה מהנה ומושלם לשחק במשחק תכתבו את שלכם

חחח לא הגזמת?

חחח זה קצת טיפשי הדברים שביקשת וזו הגזמה....בלי להעליב או משהו סימיל בטוח לא תעשה את הדברים האלה.... יש מה לשפר במשחק אבל סימיל לא גאונים כאלה שהם יכולים לעשות הכל....צריך הרבה זמן,השקעה וברור שידע,הם לי יכולים פשוט לעשות מה שבראש שלכם..אבל בכל זאת...מכל הדברים שרשמת אפשר להבין שאת כאילו כל כך סובלת משמשחק אז עם מה שיש עכשיו מפריע לך מדועה את משחקת בו? אתם משחקים במשחק? אוהבים אותו? חולים עלייו? מרוצים? אז למה לשנות?? כל עוד אתם מספיק מרוצים והמשחק הוא הכי פופולרי בינתיים תהנו ממה שיש ואל תתחילו לבקש דברים שאתם יודעים שלא יהיו...ובקשר לשיעורים לדעתי השיעורים ממש מציאותיים,יהיה פחות מעניין ופחות מציאותי לו הילדים היו לא מקבלים שיעורים...זה היה משעמם... תראו,ביקשתם במשך 5 שנים מכונית,הנה,קיבלתם...אז מה אתם עוד רוצים? אל תגזימו כל כך....הם יוסיפו דברים,ודווקא מהתוספות שלהם לא כל כך נראה שאתם סובלים.דעה שלי.

דבר ראשון אני בן ו..

אין מה לעשות זה מה שאני חושב שאפשר לשפר... ותעשי לי טובה היום אפשר לעשות הכול במחשב וכול מה שביקשתי אפשר לעשות עם הטכנולוגיה של היום אז תעשי לי טובה..ותשתקי

ע נ ב ר 85

New member
אוקי תקשיב...

לי אישית אין בעיה שפותחים שירשורים כאלה אבל הם לחינם בגלל שאי אפשר לשלוח אותם למקסיס!! אבל אם שולחים הם לא ישמו עלינו....!!! אז די!

את צודקת!!

אפשר לחשוב שחברת מקסיס תקשיב לכמה ילדים שרוצים לשנות להם ת'תוכניות... ודבר שני,אתם כאלה אגואיסטיים! מקסיס עושה לכם את כל המשחקים האלה ואתם אומרים להם תודה?לא! למשל לפני כמה זמן פתחו שירשור של בקשות למקסיס כדי לשלוח להם את הבקשות שלנו בנוגע לסימס...למה לא פתחו שירשור תודות למקסיס? תראו זה ממש אגואיסטי...לא משנה מה הם יעשו לכם אתם תמיד תרצו עוד ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד...תמיד יש עוד ועוד ועוד ועוד ועוד בקשות ויש אפס תודות...פעם אחת לא ראיתי שמישהו אמר תודה למקסיס....רק דברים לשנות ולשפר יש לכם...להגיד "תודה" זה קשה? כן,גם אני מסכימה שיש הרבה מה לשפר ושיש דברים שהייתי רוצהשיוסיפו אבל כל כך להגזים שלפתוח שרשור...אז אני עשיו רוצה להגיד למקסיס תודה רבה לכם על כל מה שאתם עושים לנו ועל כל המשחקים הנהדרים האלה! תודה!

dikla13

New member
אני לאח ושבת שזה אגואיסטי...

למקסיס יש אינטרס לרצות את הרצונות שלנו... (***כסף***) לכן הם יכולים להקשיב לנו... אבל לא כל הדברים שאנחנו נבקש מהם באמת יתקיימו, גם כי לא בטוח שהכל אפשרי, וגם כי למקסיס יש בטח תוכניות אחרות... אבל יש סיכויים (לא גדולים במיוחד) שהם כן יקשיבו לנו וחלק מהבקשות יכנסו לתוספת הבאה או לזו שאחריה... נכון שהבקשות הספציפיות בשירשור הזה דיי מוגזמות ויכולות אפילו להוציא את חלק מהכיף מהמשחק (בשבילי לפחות), אבל חלק מהבקשות שהיו בשירשור הקודם כן הגיוניות וליגיטימיות. כמובן שאם שולחים למקסיס את הבקשות מוסיפים איזה מחמאה קטנה בסוף ואלוי אפילו תודה על כך שהם גורמים לנו הנאה כל כך רבה עם המשחקים שלהם, אבל לא צריך להגזים עם המחמאות...

אה כן?

בוא נראה אותך עושה משחק כזה...ועם היה אפשר לעשות הכל במחשב זה לא היה לוקח כל כך הרבה זמן והם היו כבר מוסיפים הכל...אחרת למה רק אחרי 5 שנים קיבלנו מכוניות???עם זה היה כל כך קל??????? ואל תשתיק אותי זה עולם חופשי וזכותי להגיד מה שבא לי!

roni lolipap

New member
תראו חבריוס....

נכון יש מי שצודק,אנחנו הקונים וכמו שאומרים-הקונה תמיד צודק אבל יש עוד צד-צד שאומר שאי אפשר לעשות את הכל במשחק אחד.אם זה היה ככה,מזמן היה לנו את סימס 16,שבמחשב של היום-א י ט י!!! אז נא לסתום פיות-ולהודות למקסיס

sims nithlife

New member
אני הייתי רוצה שישלבו את המשחקים:

סימס 2 וכל התוספות,Sim City 4,ו GTA VICE CITY

roni lolipap

New member
למה אתה הורס שמחות?

כבר יש לנו חלק מסימסיטי בשכונה,יש לנו את הסימס 2 המדהים(!!!!!) ויש גם בחיי לילה מכוניות,שזה חלק מג'י טי איי...

באמת הגזמת..

אבל יש דברים חשובים שציינת. אני הייתי רוצה שבאמת הגילאים יהיו אחרת כך שכול האנשים בשכונה יגדלו ביחד ולא רק האנשים שאתה משחק איתם. כך יוצא מצב מטורף שהאח הקטן כבר זקן ואילו אחיו הגדול עוד בשיא "נעוריו". דבר שני- שתהיה אפשרות להתגרש\ להיפרד בלי שמד היחסים יהיה כ"כ נמוך. דבר שלישי ואחרון- שהשיער של המבוגרים לא יהיה שיער שיבה אלא שתהיה אפשרות לשיער בצבע חום, בלונד וכול מה שקיים אצל הצעירים. מעבר לכך, שיפסיקו את העיוות בגוף של הזקנות והזקנים! זה מכוער לאללה וזה לא ככה במציאות שהרי נשים וגברים מבוגרים מטפחים את עצמם ונראים הרבה יותר טוב. וזהו (-: טלי

roni lolipap

New member
לי קרה משו דומה...

הילדה הייתה כבר זקנה וההורים היו בשיא הבוגרות

SiM GirL

New member
טוב עכשיו תקשיב טוב

אתה ממש מגזים, וזה ממש לא יקרה! אז בשביל שהכל יהיה מסודר אני אתייחס לתגובה שלי במספרים: 1. אם לא נטפל בסימים אז מי יטפל בהם? אלוהים?!?? זה בכלל לא נמאס והדרישה שלך דפוקה... 2. אין כל כך מה לעשות? הינה כמה (הרבה) דברים שיש לעשות: א. לשחק ב. להרגע/לישון ג.לקנות דברים ומצרכים חשובים! ד.להכיר אנשים ה. זמן פנוי לעשות שיעורים ו. לעלות את מד הסקילים (הכישורים) ז. לעלות את מד השאיפות ח. לעלות את מד הצרכים! לא מספיק? לך תשחק עם הסדינים או משהו... 3. טוב, תקשיב צוציק, כאן זה לא ה-gta היקר שלך ולא כל משחק פעולה מעפן, מכוניות יספיקו ועוד איך! מי צריך את זה בכלל? ציפלון כמוך?! 4. לא כולם יודעים להוריד? סליחה? אנחנו לא בגן וגם לא בבטן של אימא! ותזכור אתה לא כולם! תמצא לך חיים - עכשיו המאה ה-21! ילדון בן 4 יודע להוריד! טוב, אתה כנראה בן 3... 5. לא, מה פתאום?! כאילו שלמישהו יש סבלנות עם כל החרטא ברטא הזה לצפות באיזה אישה מסכנה שמקיאה ואוכלת כל היום ונראית כמו פיל.. לזרז ת'הריון ומהר!! 6. למה מה צריך ערים? אם אתה רוצה עיר אתה מוזמן לגשת ומהר לסימסיטי 1, 2, 3000 או 4...! חוצמזה, עדיף הרבה שכונות מאשר עיר ענקית כי אז זה מעצבן ומבלבל וסותר את הקטע שלא מספיקים להנות עם כל הסימים! 7. טוב, קלטנו שאתה לא סובל בצפר וזאת הדרך שלך לומר שהש.בית מעפנים... אבל מה לעשות, רצית שהמשחק יהיה יותר מציאותי, לא? קיבלת!! 8. למה? הוא נראה מציאותי בהחלט.. לא אהבת? אתה מוזמן בברכה לשחק בסימס הישן.. שם הם לא גודלים בכלל!!! (חוץ מתינוקות) 9. מי צריך את זה? אין לזה טעם, זה סתם יבלבל את המוח...!!.... 10. שמענו עליך.. אתה רוצה את הכל מציאותי, נכון?! טוב אז שתדע לך שמקסיס הם לא אלוהים וגם ליכולת שלהם יש גבול!!! רוצה מציאות? תצא מהבועה 11. א. ראה תגובה 10 ב. כמו שאמרתי, ליכולת של מקסיס יש גבול! הם לא יכולים לעשות משחק אחד שבו יש הכל! אז זה יהיה אפילו יותר משעמם גם ככה- נשחק כמה חודשים ואז..?

SiM GirL

New member
כמה הערות משלי

למרות שאני יודעת שמקסיס הם לא אלוהים ולהם יש גבול, ובטוח זה לא יתממש אלא אם כן אז לא ממני, אבל עדיין - זה פורום, לא? וזו מטרתו - לשתף! 1. בלי כל מסכי הטעינה המעפנים (אני יודעת שהם טוענים ואי-אפשר בלעדיהם אבל זו רק משאלה שלי - אחת מאלף...) 2. שיהיה קצת יותר כיף ומורחב - למשל באוניברסיטה רואים רק את המעונות ומקומות הבילוי, שיהיה יותר מורחב... 3. לשחזר תספות ישנות כמו סימס סופרסטאר או סימס עושים קסמים! 4. שנוכל להוסיף ערוצי טלויזיה משלנו! 5. שידברו סופסוף שפות נורמליות! ואפרופו שפות שאם למשל יש גרסה עברית למשחק שתהיה עברית ביגטיים - לא רק חוברת הדרכה בעברית אלא גם דיבוב, תרגום ואת המאפיינים של ישראל 0בגדים של פרחות/ערסים, אופי ישראלי וכלמיני) 6. באתר הרשמי של הסימס2 - יש כלמיני אטרקציות ופעילויות שונות שיהיה מזה כיף אם הן היו מתורגמות לעברית... בקיצור - שהאתר יהיה גם מתורגם לעברית ונוכל ללחוץ למשדל במסך הכניסה לשפות שונות כמו 'עברית' 'אנגלית' ומה שבראש... 7. סלבריטיז סלבריטיז וסלבס! שיהיו הרבה קשרים קישורים והופעות של סלבס! אבל לא כמו בסימס סופרסטאר שהיית יכול לבקש חתימה מאיזה סלב מסכן וביי, אלא שמקסיס יכנסו לסלבס ביז (ענייני סלבס) ביגטיים! יאללה נגמרו לי כל המשאלות חחח.. אבל זכרו שאני לא באמת דורשת את זה ממקסיס, רק שיתפתי אתכם במשאלות שלי...!

למעלה