אז מתי ייצא האלבום

talytal

New member
../images/Emo35.gif אז מתי ייצא האלבום ../images/Emo35.gif

מצד אחד, אף אחד עוד לא אמר באופן רשמי שג'קו הוחתם בהד ארצי. מצד שני כולם יוצאים מתוך ההנחה הזו, ונראה על פני השטח שהעניין סגור. אתמול קיבלנו לראשונה פרק זמן משוער - סביבות אפריל (
) ליציאת האלבום, ומהמקור הכי ישיר שיכול להיות - ג'קו עצמו (ותודה לנילי שהביאה את המידע הזה אלינו
). אם האלבום אכן ייצא באפריל, זה יהיה יותר מוקדם מהאופציה האופטימית ביותר ששמתי בסקר האחרון שהעליתי בקומונת ג'קו. דרך אגב - אופציה אופטימית זו, של חצי שנה, קיבלה כמעט 50 אחוז מהקולות, מה שרק מראה איזה יופי של מהפך עברנו מאז ימי העליהום הקודרים. אז מה נראה לכם, תוך חודשים ספורים כבר נזמזם שירים מקוריים חדשים של ג'קו ונעמוד בתור להיות הראשונים שקונים את אלבום הבכורה שלו?

מגושקה

New member
פסח! פסח! פסח!

אני אמרתי שהוא יוציא דיסק בסביבות פסח, וכרגיל (טוב, נו, בערך) צדקתי!!! זה התאריך האולטימטיבי להוצאת תקליט. בקשר לסינגל, כמו שאמרתי בתחילת ינואר נראה לי. (אחרי שטדי יוציאו לשוק את הסינגלים מהפסטיגעל).

אסתילי

New member
הלוואי

לפני פסח זה הכי כלכלי. כולם מחפשים מה לקנות לחברים ולמכרים לכבוד החג. אבל... אני יודעת שהרבה פעמים זה לא מסתדר לפי התכניות ועשוי להמרח עוד קצת ועוד קצת. קחו זאת בחשבון.

talytal

New member
נכון, את באמת אמרת פסח מהתחלה!

וכשאמרת את זה אני קיוויתי כל כך שאת צודקת, אבל האמת שהרגשתי שזה יהיה יותר רחוק. ואיזה יופי לגלות שלפחות לפי התכנון זה באמת יהיה מאוד מאוד קרוב. לא איכפת לי גם שייתעכב קצת, העיקר לדעת שהתכנית ההתחלתית היא עוד 4 חודשים, ולא, למשל, עוד שנה.

מגושקה

New member
אין מצב שזה יתעכב

כי ג'קו מתמקד רק בזה, והדבר היחידי שיכול היה לעכב אותו זה החרם האידיוטי ודעת הקהל, אבל אחרי שזה לאט לאט משתנה, אין דבר שיעכב אותו. ובקשר להאמין, טוב אני עדיין לא מאמינה שהוא חזר להופיע ושעוד פחות משבועיים אני אראה אותו פנים אל מול פנים
(זה אני בהופעה)

juanes

New member
פסח זה באמת טיימינג טוב

קודם כל- אנשים קונים דיסקים בחגים. חוץ מזה- הכוכבים הגדולים הוציאו את הדיסקים שלהם ולא צפויים להוציא עוד אחד עד פסח. וחוץ מזה- יכולים לדבר על יציאת מצרים, מעבדות לירות... לא חסרות אנלוגיות (הציניקנים יגידו "שיוציא ביום כיפור", אבל אני חושבת שזה כבר לא מצחיק...) יאללה! שיוציא כבר!!!!

למעלה