הודעה על סגירת הפורום

../images/Emo41.gifהודעה על סגירת הפורום../images/Emo41.gif

ביום חמישי הקרוב, מתוקף אי אילו אילוצים, פורום רפואה סינית יסגר ואנו נאלץ להיפרד מהגולשים. אני רוצה לאחל לכולנו המשך דרך פוריה והרבה בריאות. שירי.

ofir tcm

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif

ממש-ממש חבל לי. נראה לי שהפורום היה (ועודנו. יש עוד 24 שעות) כלי חשוב למטפלים ולכלל ציבור הגולשים, גם לפעילים שבהם וגם לגולשים שמצאו בו תשובות גם מבלי להשתתף באופן אישי. שירי, כולנו חיבים לך הרבה תודה על ניהול הפורום בצורה מיקצועית ותומכת ברמה הגבוהה ביותר.
להתראות בקומונה. אופיר

תודה רבה על המילים החמות, אופיר יקר.

תודה גם לכל מי ששלח פניות ושאלות על "מדוע.." דרך תיבת המסרים. ירידה בפעילות הפורום, כפי שהסברתי למי שפנה אלי אלי אישית, לא מצדיקה את קיומו לדעת ההנהלה ועל כן הוא יסגר. תודה לך שוב אופיר. נפגש בקומונה. שירי.

tati33

New member
../images/Emo201.gif חבל חבל !!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממש אתגעגע לפורום הזה וממש חבל מאוד שירי היית מקסימה ותודה על כל העזרה......

עדיעד3

New member
חושבת שזאת טעות

לסגור את פורום רפוא סינית! חבל שלא יהיה לקהל שרוצה לפנות לטיפול סיני או בכלל לתחום למי לפנות עם שאלות. בכל אופן תודה על שאיפשרת לתת יעוץ ונתראה כרגיל בקומונה. עדי

gibsanit

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif המממממממממ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo41.gif סגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה של הפורום הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. אנו מודים לשירי לפיד על ניהולה והשקעתה ומאחלים לה הצלחה רבה בהמשך. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה