עדכון אירוח- גורי אלפי

shmuelr

New member
חבר'ה , הוא לא היה אמור להגיע כבר?

בקיצור שאלה אלייך גורי.. האם כילד היית בנאדם מצחיק וזה רק הלך והתגבר ? אם אתה עונה אז תודה.. ואתה גדול לדעתי .. אתה מצחיק אותי מאוד חחח ..

אטיוד5

Active member
בקשר לקרדיטים

יכול להיות שאתה נורא מצחיק, ובכל מקרה לבטח משחק את האיש המצחיק בצורה מוצלחת. אבל, אבל, אבל הרי ברור לי שלא כל המערכונים ב"ככה לא מתנהגים" ולא כל הדאחקות ב"משחק מכור" הן פרטיות שלך. רוב הדברים נכתבים מראש. אז שתי שאלות 1 - איך אתה מרגיש עם זה שאתה מקבל קרדיט על בדיחות של אחרים? 2 - מי הם אותם אחרים? בתכניות עצמן הקרדיטים נגללים כ"כ מהר שאני לא מצליח לעקוב. אפשר לתת להם קרדיט כאן? מי מהם זוכים אצלך לציונים גבוהים במיוחד?

EXITIT

New member
ג ו ר י !!!!!

כמה שאלות: האם אתה כזה מצחיק גם בבית? למה באמת אתה ואסי נפרדתם? ואיך זה להיות אבא? ותדע שאתה הבן אדם הכי מצחיק בטלויזיה פשוט יש לך את זה! אה ושזה כיף לראות אותך בתקופה הזאת כל כך הרבה בטלויזיה הלואי שזה תמיד יהיה ככה! מעריצה מס 1 שלך.

Harpush

New member
גורי,

אנשים מחטטים בחייך האישיים [אוי זה נשמע פלצני רצח
]. המ,ליאור שליין נחמד?? [עוד שאלה פתטית.] אמ, אני אשמח אם תשאלו אותו לפחות אחד מהשאלות
.

שאלה לגורי!

מצאתי את המחזיק מפתחות עם הצ'ופצ'יק הכחלחל בקצה, איפה לשים לך אותו? וד"א, אתה נראה כמו קוף-ים! וויק וויק, וויק וויק, שאני קוף שאני בים. :)

למעלה