עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

אם זה היה משחק נקי ואמיתי הייתי מצביעה, אבל

זה ממש לא, ולכן שהאחרים יסמסו עצמם לדעת....

daughter L93

New member
בדיוק..

עד היום לא סימסתי כי המשחק מלוכלך.. זאת ההדחה היחידה שהצבעתי כדי שאני לא אצא צבועה שאומרת לכולם לסמס נגד שי אבל לא מסמסת בעצמה. אבל ההפקה מתערבת יותר מדי, מצנזרת יותר מדי.. שמחתי שבאמת שי עף והם לא התערבו גם בזה..ובכלל עצם זה שרצו להחזיר אותו אם הוא לא יודח..זה ממש עיצבן, תפסיקו לעבור על החוקים! אין על מי לסמוך במדינה הזאת..

nochild

New member
אל תדאג הם נתנו לשי ללכת, רק כי ידעו שמצבו

לא טוב בהצבעות, ויודח במילא בערב - בדוק.

yshy

New member
אתה מזדהה עם

קללות, צעקות והתנהגות ברברית? כנראה שכן.

tal061971

New member
תזכיר לי רגע...

הויכוח של שיי וונסה שלשום היה מנומס?, בדרכי נועם ולא כלל בתוכו התנהגות סופר ברברית, צעקות,והתלהמות של איש אחד (שי) שמת על עצמו, שחושב שהוא תמיד צודק, שמנסה להכניס לאנשים מילים לפה, שלא אוהב לרגע לשמוע משהו שלא לרוחו? נזכרת? תודה

yshy

New member
ראיתי ושמעתי הכול

תודה על ההתחשבות. ומה דעתך על ביטויי גזענות על אשכנזים (חוץ מהקללות שיוסי ירה אתמול לכל עבר כלפי כמה וכמה דיירים בבית). מתאים לך?

FreshF5

New member
דעתי על כמה וכמה מהדיירים

נכון לעכשיו ליאון – די מתעתע מצד אחד יכול להיות אחלה בנאדם, מצד שני המהלכים שלו נראים לי לא כשרים לאחרונה. כשהוא בחר להדיח את שי חשבתי שזה בגלל שהוא אכן ראה את מה שרוב הצופים רואים, לפני כמה דק' ובעקבות השיחה האחרונה עם רנין הבנתי שזה היה מהלך של נקמה בלבד. אותו דבר לגבי שפרה, לפעמים אני אוהבת אותה, לפעמים ההתנהגות שלה לא ברורה ומתעתעת מה שגורם לי לפקפק בה. צבר – אם אתה אכן לא סובל את איתי, ואם אתה אכן איש צדק, ולא צבוע, למה אתה יושב עם איתי? לא מבינה את זה. רנין – השחקנית והמניפולטיבית בבית איתי – חסר עמוד שדרה בבסיסו. לפי מה שראיתי הערב בפרק, אם ונסה עמדה על טיבו, כנראה שיש דברים בגו יוסי – כלב נובח אך לא נושך, ממה שראיתי עד כה אין לו מטרה לפגוע בשם המשחק באחרים, וברגע שהוא עומד על טיב של אנשים, הוא שומר מרחק ולא מעמיד פנים או לסירוגין. עינב – למרות כל הנאמר עליה, בטוב וברע, הכוונות שלה טובות ונסה – בחורה אמיצה, שמניחה את האינטרסים בצד, והולכת עם הלב שלה, הויכוח האחרון עם יוסי, הוכיח לי זאת. הראויה מכולם לזכות

FreshF5

New member
אני לא בדיוק יודעת את כל הפרטים

ממה שאני ראיתי זה קשור לקללה שלו על שפרה או אולי על עינב, לא בטוחה.

FreshF5

New member
טוב, זה לא תלוי בנו,

אלא בהחלטת הדיירים. וממה שאני רואה, זה לא יקרה בקרוב

yshy

New member
תסתכל טוב יותר

על הכוונות האמיתיות של הבובלילים. הם לא מסתירים את זה לרגע, ואחר-כך תכתוב אם הן טובות או לא.

tal061971

New member
במה הכוונות של הבובלילים שונים מהכוונות

של האנשים האחרים שנמצאים שם??? כולם שם בשביל המיליון ועל הדרך להרוויח עוד כמה דברים כמו: הכרה, הערצה ועוד... שי, שפרה, וצבר או כל אחד אחר שם כי?????? יפי נפש שבאו לשנות את העולם ולחנך את כולנו על פי דרכם?משעמם להם בחיים ורצו חופשה של 3 חודשים מהמשפחה, הכוללת אוכל שתיה ( וסיגריות, לדברי בובליל) ובמהעבודה ומהמחוייבויות האחרות שלבטח היו להם בחיים? לכולם שם יש מטרה משותפת ואחת ( לא להתבלבל) הדרך של איך שהם משחקים את המשחק היא זאת שבסופו של דבר תקבע מי יינצח, ויותר מהדרך מה שייקבע הוא כיצד המשחק של כול אחד ובעיק כיצד התנהגות זו נתפסת על ידיי הצופים בבית( הם הקובעים לא?) האם האדם מעורר בהם אמפטיה והזדהות? האם הם מרגישים שעל אף המשחק והשלכותיו הם עדיין יכולים להזדהות עם אותו דייר ( הזדהות שקשורה למספר גורמים) ההזדהות יש לה מספר רבדים כמו: עדתיות,מצב סוציואקונומי, היכולת להתחבר לאנשים,שיחות פשוטות בגובה העיניים, ועוד ועוד... אז כוונות אמיתיות יש לכולם והם משותפות, הדרך היא שתקבע איך כול אחד וחד יגיע למטרה.

yshy

New member
העניין הוא

שרבים הצופים שתומכים בישראלי המכוער, כי כנראה זו באמת החברה בה אנו חיים.

עינת י

New member
עכשיו שיפרה נהייתה סופר נני של יוסי

היא מנסה לחנך אותו איך להתנהג אבא שלה הרב לא הצליח לחנך אותה את אוכלת השרצים הזו אז היא מנסה לחנך אחרים? ושמישהו יעשה אמו קליפ על הקללות של שיפרה
זה יהיה נחמד להראות ליוסי כשינצח

ruti

New member
מה החוקים אומרים לדיירים החדשים בבית?!

הם יכולים לבוא ולספר למי שבבית שיוסי הוא חביב הקהל? שלאון גם כן אהוב על הרבה אנשים? שרנין היא הנחשית? אסור להם לדבר על שום דבר שקורה מחוץ לבית וגם לא מה שהם יודעים על המועמדים ועל המצב שלהם מבחינת הצבעות ומי הצביע נגד מי?!

למעלה