פינת ההמלצות

בלגן2

New member
../images/Emo41.gifפינת ההמלצות../images/Emo41.gif

טוב, אז נכון שכבר שאלתי את השאלות האלו, אבל לא ממש קיבלתי תשובה והחלטתי לנסות שוב:
אני מחפשת רופא נשים שיש לו מושג באנדו ברעננה/הרצליה שמקבל גם דרך הקופה. מישהי מכירה???
אני גם מחפשת רפלקסולוגית או הומיאופטית באותו אזור ואני אשמח להמלצות... תודה מראש לכולן, פשוט עברתי דירה ואני לא מכירה כאן כלום...

בוקר טוב ושבוע טוב ../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif

יש בכלל רופאים כאלו בקופה? אני תוהה לעצמי. אני יכולה להמליץ לך למי לא ללכת באיזור לא למי ללכת לאור הניסיון הרע מאד שיש לי. תראי, אני הולכת לרופא נשים בקופה ושהוא רואה אותי, הוא מתחיל להזיע מפחד, שוב היא והמזוודה הרפואית שלה..
אבל- אני הולכת לקבל מרשמים למשככי כאבים, לעשות אולטרא כל כמה זמן שאני יכולה להבין בעצמי וזהו, מעבר לזה אם יש מימצאים חשודים, אם אני מרגישה רע יותר מהרגיל, אני הולכת לרופא פרטי שמבין באנדו. אגב, בקורת, מעקב, יעוץ, אולטרא, הכל הכל הכל את יכולה לעשות במרפאה בתל השומר. לפי מה שאת אומרת גם לא רחוק וגם מומלץ.

בלגן2

New member
אבל זאת חתיכת בירוקרטיה

להשיג אישור ללכת לשם מהכללית... יש אפשרות ללכת לשם באופן פרטי?

לדעתי - את צריכה לכתוב מכתב

למנהל מחוז ואפילו למנכ"ל, לשטוח את ההסטוריה הרפואית שלך, לפרט אודות המחלה, הניתוחים, האישפוזים וכד', ולומר חד משמעית - כי קיימת מרפאה אחת בארץ שמבינה במחלה ויכולה להקנות יעוץ וטיפול בסימפטומים. תבקשי שיאשרו לך להגיע לשם - אוטומאטית 3 פעמים בשנה ואם יהיה צורך, יותר מכך. במידה ולא, תיאלצי לעבור לקופה שלא תערים מכשולים להגיע למרכז הכל כך חיוני הזה שהיה צריך להיות מוקם בכל בית חולים. תצרפי את עמוד האינטרנט שמסביר אודות המרכז וכד'. נראה לי שלא תהיה לך בעיה לקבל טופס 17 לאחר מכן. ספרי לנו איך נגמר..

בלגן2

New member
בואינג

גם רופא בקופה שנותן מרשמים והפניות לU.S בלי לשאול הרבה שאלות ולהתעקש לבדוק אותי פנימית בכל ביקור - הוא אוצר מבחינתי. רוב הרופאים מתעקשים לחטט, מה שדי מכאיב לי ולא מניב מסקנות חדשות. אז אם יש לך שם של רופא כזה , כמו שציינת למעלה, אני אשמח לקבל במסר. וסליחה שאני מציקה לך היום

לגבי תל השומר - את יכולה להגיע

ללא טופס 17 ולשלם בגין הביקור במרפאה 177 ש"ח. ולגבי רופא מומלץ- באמת שאין לי. לא שמעתי על רופא בקופה שמבין באנדו'. מאד אשמח לשמוע.

yaelma1

New member
תשובה

אני מטופלת בכפר-סבא אצל ד"ר עופר גונן שגם מבין הרבה באנדו'. אם תרצי תשלחי לי מסר ואני אתן לך יותר פרטים. אגב האם את מגיעה למפגש? כי אולי אם יש לך אוטו תאספי אותי, אני גרה בהוד-השרון. תודה.

בלגן2

New member
אני לא אגיע למפגש../images/Emo4.gif

כי אני לא יכולה בערבים אבל אני אשמח לפרטים על הרופא במסר. תודה

למעלה