לשלומלום

• פותח הנושא zilt
  • פורסם בתאריך

dgrwkl1

New member
נכון ענת......אני חושב..

שהתייעצות עם אנשי מקצוע היא הדבר הטוב ביותר שהפורומים האלה יכולים לתת. אבל הדיון החל בעקבות תשובותיו "הלא מציאותיות" של חברינו שלומלום. אין לי טענה לאנשי המקצוע. אבל קראי,מה כתבה הבחורה ממקודם.ZLIT שהמון אנשים במצב לא טוב נכנסים לפורומים האלה.ז"א,שלמצוא כאן אנשים שטוב להם בחיים או שהולך להם מאוד מבחינה מינית (אם נדבר על הפורום הזה) כמעט ולא קיימים. אז השאלה שלי היא אולי קצת פילוסופית אבל : איך ניתן לקבל חיזוקים מאנשים שנמצאים בדיוק באותו מצב שאתם נמצאים בו??(קרי...מצב "חרא".סליחה על המילה.) מה זה---"צרת רבים....חצי נחמה"??? אני דווקא מציע לקבל חיזוקים מאנשים שהולך להם.(וכמובן,גם מאנשי מקצוע)

תשובה ל dgrwk11

אין לי ספק שגם אנשים שטוב להם בחיים נכנסים לפורום זה. אבל כפי שידוע לך בוודאי הפורום נקרא "טיפול מיני ומיניות... אז בהחלט יש אנשים שנכנסים לכאן לשאול שאלות ולקבל עזרה ולעניות דעתי בהחלט אפשר לקבל עזרה גם מאנשים שמצבם "לא טוב" כהגדרתך הם לפחות מבינים ומכירים את ההרגשה...

dgrwkl1

New member
עכשיו כולם יישאלו אותי.....

"אם מצבך כ"כ טוב...אז מה אתה עושה כאן"??? רק לידע כללי אני מבלה בעוד המון פורומים. זה מאוד מסקרן אותי כל הדינמיקה שקיימת בפורום. אם כי,את המסקנה שלי כבר הסקתי.והיא לא כ"כ מעודדת. אבל אני שמח שגם לחלק זה של האוכלוסייה מצאו מקום מפלט. (אני לא מדבר על הפורום הזה שהוא מיסודו מקצועי.הכוונה שלי לפורום "בליינדייט" "אינטימיות ותמיכה" "20+" וכו´.....

חברה להרגע בבקשה. ולגביי dgrwkl1

שלומלום לכולם, אחד הדברים היפים בפורומים זו העובדה שכל אחד יכול לומר כל דבר שבא לו (כל עוד זה נעשה בתרבותיות). זה המיוחד במדיה זו. מר dgrwkl1 כותב את דעותיו וזה לגיטימי לחלוטין. אמנם הרבה פעמים דבריו זוכים לביקורת קשה אבל זכותו לחשוב ולומר את דעתו. אמר פעם מישהו (אינני זוכר את שמו כרגע) לאחד ממתנגדיו: "אינני מסכים לאף מילה שאתה אומר אך אלחם עד חורמה כדי שתוכל לומר אותם". זו גישתי כלפי דברי מר dgrwkl1. פעמים רבות נאלץ ד"ר בן-ציון למחוק את הודעותיו עקב השפלה ופגיעה באנשים רבים ואוכלוסיות שלמות (הומוסקסואלים, שמנים וכו´). באופן אישי אני כמעט ולא מתייחס לדבריי האדון ואני מציע לכולם לא להילחם בו זו אנרגיה מבוזבזת לחינם. לך dgrwkl1, אתה מוזמן לכתוב כל דעה שלך כל עוד אתה עושה זאת בתרבותיות ובלשון נקיה. שלומלום

ועוד מילה על מרובה האותיות

כל דבריו של שלומלום על מרבה האותיות נכונים וידועים לנו מפורום וואללה, שם יש אוכלוסיות סלקטיביות בהן הוא נוהג להתעלל, בחסות האיצטלה המתחסדת של הכנות האמיתית ("אומר הכל בפנים"). אפשר להתנחם בעובדה שכאשר תסתיים חופשת הפסח של הילד (או כשיאבד בתוליו), יחזור השקט אל מעוננו. חבל על האנרגיות. ברור שמשהו מציק לו - ובאמת ניסינו בפורום השני לסייע כמה שיותר. נכשלנו בכך - רבים וטובים (כולל ד"ר בן-ציון, הסקסולוגית ריקי רוזמן) ניסו להחזירו למוטב - זה מחזיק מעמד בערך שעתיים.

zilt

New member
לשלומלום וצוות המקום

אני יודעת שזה לא מקום לשירה
אבל אתם מכירים את כל ציורי הילדים התלויים בקליניקות, ציורים "לדר´ נחמה, תודה שטיפלת בי .." וכו´? אז הנה "ציור" מהילדה בפינה הזו. לדוקטורים, לסרוגייטים למנהלי הפורום ולכל מי שעזר וניסה לעזור. "רעב ליותר".. ------------------------ רעב ליותר חופר באיבריי מכאיב שריריי התשוקה פועמת בי בקצב בעצב מגששת אחר סדקים של תקווה ואם תחרוץ בי סדק וכמו הדק תשחרר בי ניצרה והלהט יבקע הרעב בי ישקע אז תדע.. ..איך עינגת בי חופש ------------------------- הישארתם תקווה ממשית יותר.

למעלה