חברים תראו מה עשו לי ...

skito

New member
../images/Emo53.gifחברים תראו מה עשו לי ...

תראו מה קרה לי בפורום בלי צנזורה אני פונה אליכם כדי לנסות ולקבל את תמיכתכם בהתנהגותו של מנהל הפורום על כך שמחק לי הודעה (לא צוחק) זה עצוב שפוגעים בחופש הביטוי... תודה מה בסך הכל כתבתי.. רשמתי(כהומור) כדלקמן: "שאלוהים ישלם לכם אלא שכעת אין לו גרוש על התחת" ומה עשה מר שלומי מנהל הפורום?? להלן הודעתו בעקבות מחאה של אדם אחד : "מחקתי לך את ההודעה.פגעת ברגשות.אני לצערך,מסכים עם פ"ש.במדינה מוסלמית; אתה זוכר את סלמן רושדי? (טוב,זה בהקצנה,אבל מה שכתבת,הוא לא לעניין!) אי לכך ה"בדיחה"וכל האשכול,הולכים פייפן! שלומי" ראו דעות אחרות • איייייזה חוצפה !!!!ו *חמודה ו√ מה זה הצנזורה הזאת? חוצפה לגמרי... צריכים להנהיג פה מרד!!! מה זה השטויות האלה? אנחנו חיים במאה העשרים ואחת...אנשים תתעוררו !!!! כטירון פורום תפוז חשבתי לעצמי לכתוב כאן כמה נושאים מעניינים ניכנסתי בגישוש ובצורה שאופיינית ל"יהודים" קצת הומור (לא מזיק בחיים)ובעודי מגשש בהודעות החברים כאן כתחילה השארתי חומר מבדח שבמלא מפורסם בעולם הוירטואלי הזה (רצון נסתר מבחן בדיקת דופק של החברים בפורום)אני מוצא עצמי מתווכח עם מנהל הפורום שסוף דעתו לא ברורה לי .. אז כאמור אנני ניכנע לצורכי חופש הביטוי אני במלא עמוס במות לכך אך אני ניכנע להיותי בקירבת בן שיחו של שלומי כי הוא לא דואג לשלומי אז כאמור רק ניכנסתי וכבר אומר שלום לכולם.. ה´ עימכם כפי שהוא עימי מקווה לשכוח את דברי מנהל הפורום ובדרך זו לשכוח את "האדם" שבו.. פ"ש=מבחן התוצאה אנני כאן יותר בבמה זו השאיר את כל הציטוטים והתמיכה להלן: ציטוט 1 ======== מנהל פורום חופש: "איני ניכנס לפורום בלי צנזורה בגלל שהוא לא מעניין אותי אבל הרעיון של בלי צנזורה לא אמור להיות להגיד דברים בלי צינזור כל שהוא? אני באמת לא מבין במי כבר יכולת ליפגוע, אין כאן היתייחסות לבן אדם אחד אין כאן קללה, יש כאן אימרה סטירית קטנה שכתבת כבדיחה בכל מיקרה, בפורום הזה הודעה כזאת לא תימחק" שלכם סקיטו

סקיטו זה עידן ...שאני נאבק בטאליבן

בפורום אקטואליה בפורום דו-קיום היה משטר של עריצות לאחר מאבק ממושך מול אנשים קטנים מגובים בהנהלה קפקאית נעתרו האחרונים להקל במעט בכוחם הצנזורי על מנת לא לפגוע Cרייטינג STRICTLY BUSINESS AS ONE SAYS

למעלה