|
יעוץ למקרה טיפולי

ורדה א

New member
|../images/Emo53.gifיעוץ למקרה טיפולי

בהכשרתי אני מאסטר רייקי, ועברתי קורס מתחילים בתמציות קריסטים. המקרה הטיפולי: אשה בת 56, אלמנת מלחמת יום הכיפורים. אשה עדינה, מופנמת. לא נשאה בשנית, עבדה כמורה בחטיבת הביניים. פרשה מרצונה בסוף שנת הלימודים האחרונה.אוהבת לטייל, לקרוא, ולרקום ואת הנכד היחיד שלה. מיד עם סיום שנת הלימודים התגלה אצלה סרטן הרחם. עברה ניתוח כריתת רחם בניתוח מלא, וקבלה סדרת הקרנות. אלי היא הגיע 4 חודשים לאחר הניתוח עדין תשושה פיזית ונפשית. טיפלתי בה ברייקי לחיזוק. התוצאה הייתה מרשימה מבחינת החיוניות והכוח הפיזי שהתאושש. לאחר חודש הכליה השמאלית הפסיקה לתפקד,כתוצאה מחסימה בשופכן. עברה ניקוז והכנסת מבנה לשלפוחית, ההתמודדות היתה טובה. השבוע הסתבר שהסתימה היא כתוצאה מרקמה סרטנית שצמחה לאחר הניתוח וסתמה את השופכן. בבית החולים מתכננים עבורה תוכנית כימוטראפית. במה אוכל להקל עליה את ההתמודדות עם הטיפול הכימותראפי ובכלל........ אשמח לקבל תגובה ממטפלים ברייקי וכמובן ממך רחל בנושא תמציות קריסטלים. תודה.

שלום ורדה ../images/Emo13.gif

ראשית אני מקווה שבעלת הבית - מנהלת הפורום לא תכעס שאת שואלת ואני עונה לך כאן, למרות ששאלתך נוגעת למעשה בפורום רייקי. בכל מקרה אני שמח לענות, ומציע שאם תרצי תשובות נוספות, תפני לפורום רייקי. הטיפול היחידי שאני מכיר , שעניינו עזרה למערכת החיסונית, וחיזוק כללי, אשר הם יכולים לסייע במקרה זה הוא פשוט הקרנת אנרגייה, ואיזון. סדרת הטיפולים הבאה מחזקת את המערכת החיסונית ולכן במצבים של כשל (כמו בסרטן, או אידס ואפילו במקרה של שפעת) מומלץ להוסיף לכל טיפול אישי או באחרים את כל מרכיבי הסדרה הזו: 1. "לייזר" מעל צ´אקרת הכתר ו"לייזר" מול צ´אקרת העין השלישית: לטיפול בבלוטת יותרת.המוח (ההיפופיזה). יעיל במקרים של התקררות, שפעת, עייפות ואלרגיה. להורדת חום רצוי להוסיף ניגוב –ניקוי ההילה.בכל הגוף. 2. "לייזר" מעל צ´אקרת הכתר והשני לכיוון השקע בעורף: לכל הבעיות ההורמונליות. 3. "לייזרים" מאחורי שתי האוזניים לכיוון הבליטה: לכל בעיות האוזניים: שמיעה, דלקות, כאבים, רעשים, לחץ בטיסה, סחרחורת או חוסר שיווי משקל שמקורם באוזן, עוזר גם בבחילות,הפלגה,או בנסיעה. 4. "לייזרים" משני צידי הגרון: לטיפול בבלוטת התריס ויותרת התריס (טרואיד ופרה-טרואיד), לחילוף חומרים, איזון לחץ הדם, לעצבנות, לקצב הלב - מוריד אנרגיה שלילית מהלב. טוב גם לטיפול לאחר אירוע מוחי. 5. "לייזר" מול צ´אקרת הלב והשני לכיוון השקע בעורף: למצבי חוסר אנרגיה, לישנוניות, לעייפות כרונית וחוסר חשק כללי להזיז את הגוף (כמו במצבי דיכאון). אודה לך מקרב לב באם אכן תשתמשי ברעיןו שצירפתי, ועוד יותר אודה לך על פידבק לגבי הטיפול. כאמור, את מוזמנת לבקר בפורום רייקי, ולנסות לקבל דעות נוספות. שלך,

תודה הרי

מה פתאום לכעוס . זה הרעיון - האפשרות שמטפלים יתנו מנסיונם למטפלים אחרים. תודה ואנא המשך לבקר כאן וליעץ

תמציות

חסרים המון פרטים אך אנר בידקי התאמת אמרלד, פלדינג ,סקרל צ´קרה ולב אקטיבטור YIN ובנוסף לפחות לשלושה שבועות 4 פעמים ביום SURVIVE

למעלה