שלום ישראל שא ברכות ובהצלחה

GIPSY

New member
../images/Emo57.gifשלום ישראל שא ברכות ובהצלחה

תודה לך על הפורום הכל כך נחוץ ודרוש הזה ונעים מאוד!!! שאלתי היא כזאת ברשותך; ההני סובלת מכאבי פרקים בפרט ובכלל בכל הגוף עד כדי התנפחויות מוגבלות בתנועה וריתוק למיטה שכל זאת מלווה אצלי עם בצקות שלם הורדתן רשמה לי האינדוקרינולוגית שלי פוזיד 40mg אחת ליומיים בבקרים. כרגע להקלה לשיפור ההרגשה ולשיכוח הכאבים אני נוטלת אספרין 325mgבשילוב עם פרוקסול פורטה. מה שרציתי לדעת הוא האם ניתן לשלב בין שלושתם וכוותי היא היא גם מהבחינה של נטילת שלשתם במכה אחת וגם בחינת שלושתם בהפרדה, זאת אומרת נטילת שלושתם באותו היום אך בפרקי זמן שונים זה מזה ובכלל את הפוזיד יש ליטול לפני או אחרי האוכל או שאפשר תוך כדי כשם שאני נוטלת את האספרין והפרוקסול פורטה? וכמו כן האם יש סוג מזון מסוים שעלי להמנע ממנו בזמן שימושי בפוזיד ובכלל האם ניתן ליטול תרופות עם חלב ואו מוצריו, או שמא רצוי להמנע מכך מאחר והחלב ידוע בניטרול סמים ורעלים. אני שואלת זאת מאחר ועל פעם אני שומעת סברה אחרת. לגבי הפוזיד מאחר וזה פעם ראשונה אז בכלל לא ידוע לי עליו כלום ולגי הפורוקסול והאספרין הסברה האחרונה ששמעתי שהם לא מוגבלים בכלום וניתן ליטול אותם עם כל מזון שהוא כולל חלב ומוצריו ומאחר ולאמתך הנאמנה, הצנועה והמרחפת נפל האסימון והיא שמה לב לכך רק כשהיא הגיעה לביתה שהרופאה שכחה משום מה לעדכן אותה בכל אלו וגרוע מכך אני לא שאלתי ויתרה מזאת לא עלה בדעתי משום מה לשאול. טוב אז עד כאן בינתיים, בתקווה שלא הרדמתי וייבשתי אותך (לא יותר מידי בכל אופן) ושוב בתודה ובברכה ראאש הן על הפורום והן בכלל על הכל ושיהיה לך ולכולנו סוף המשך סוף שבוע ושבוע טוב, נעים, רגוע וקצת יותר שפוי ממה שהיה לנו עד כה עד כמה שניתן, נזר.

GIPSY

New member
נ.ב: והכי חשוב שכחתי את שאלת מיליון

הדולר שלי (אתה רואה? אמרתי לך שלאחרונה אני מרחפת
) האם מרגע נטילת ה פוזיד אני צריכה להשתכן ולהתנחל בשירותים מאחר וזה עלול לשבש לי את פעילותי היומית ובכלל נענע לא יותר עדיפה, טובה ויעילה יותר מהפוזיד? זהו, הפעם זה זהו באופן מוחלט וסופי ובפעם השלישית (הן שלוש זה קסם - כך אומרים) תודה לך מראש על הסבלנות ותבורך
נזר

בקשר לשילוב התרופות

שלום לך נזר (Gipsy). אספירין - פרוקסול פורטה - ופוזיד. אנסה לדלות את השאלות מתוך הטקסט ולענות אחת אחת. 1. כן, ניתן לשלב בינהם, אין חשש. 2. אפשר לקחתם ביחד באותה שעה או לחוד, עדיין זה בטוח באותה מידה. 3. לגבי הפוזיד, אין חשיבות לנטילתו לפני או אחרי האוכל. שניהם בסדר. 4. לא צריך להימנע משום סוג של מזון בגלל הפוזיד 5. אפשר לקחת פוזיד עם חלב. הערה : במתן ממושך של פוזיד יש להתיעץ עם הרופא לגבי, תוספת מתן של אשלגן בנוסף לפוזיד. בברכה ישראל

GIPSY

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo51.gif../images/Emo13.gifישראל ובהצלחה בהמשך../images/Emo70.gif

למעלה