חיבוק?

• פותח הנושא WTR
  • פורסם בתאריך

WTR

New member
../images/Emo7.gif חיבוק?

גם הלילה זה קרה. חלמתי שולנטינו נפל מהמרפסת. ראיתי את הבהלה בעיניים שלו, ראיתי אותו נופל 7 קומות למטה, ואז לא יכלתי להסתכל יותר ושמעתי אותו מתנגש ברצפה
כל פעם שאני חולמת את זה (וחלמתי את זה מעל ל20 פעם) זה בסגנון הזה. לפעמים אני חולמת שאני רואה אותו מתפוצץ לרסיסים במדרכה שלמטה, אבל תמיד אני מאשימה את עצמי, ותמיד תמיד תמיד זה מרגיש אמיתי כל כך. הלילה חלמתי שהוא בוכה שאני אוציא אותו מהכלוב. זה היה הכלוב הישן שלו, אז אני לא יודעת איך לא שמתי לב לזה שזה חלום
בד"כ אני שמה לב לדברים כאלו. הכלוב היה במרפסת. הוצאתי אותו מהכלוב והוא קיפץ משמחה ועשה את הקול של הדולפינים (אהבתי את התיאור הזה אז גנבתי למישהי פה
) ואז לקחתי אותו על היד והוא המשיך לקפץ לי על היד.. והחליק אחרונית מרוב התלהבות.. מהיד שלי - למטה. וזהו. אין ולנטינו. אני בכיתי בהיסטריה "הפעם זה אמיתי. הפעם זה לא חלום. זהו. אין לי יותר ולנטינו. אין ולנטינו!!! מה אני עושה בלעדיו!!!! איך נתתי לזה לקרות!!!!" קמתי (בשמחה עילאית, ישר הבנתי שזה חלום) עם חנק בגרון מהשוק והבכי ורצתי לבדוק מה איתו. המתוקי שלי ישן לו אז הערתי אותו וחיבקתי אותו והתנשקנו וצעקתי עליו שימות לי רק מזקנה!!!! אז זה סופי. אני אוטמת את הפתחים במרפסת. זה לא ייקח ממני את החלומות, כי אני עדיין אדאג שהוא יפתח את החסימות מהמרפסת, או שהוא ייפול לי מהידיים כמו בחלום, אבל זה ייתן לי מעט ביטחון. אולי למישהו יש רעיון איך אפשר לאטום את המרפסת? חשוב שזה יראה עבודה נקיה, ועדיף שזה יהיה מחומר שקוף קשיח (לאמא שלי איכפת מאסטטיות..) אשמח לכל רעיון תודה, איילת.

Sweet Fantasy

New member
בהחלט ../images/Emo24.gif

מסכנה למה בכלל הגעת למצב הזה שאת חולמת חלומות כאלו.. אני לא חולמת דברים כאלה ואצלי הם גרים במרפסת וכבר נפלו משם (רק שזה לא 7 קומות) ותאמת אני לא מבינה איך לא קרה להם כלום - הם הצליחו לקרוע את הרשת בכל אופן אחרי השינו שעשיתי להם בחדר אין להם גישה לשם יותר בקשר למרפסת ולנטינו בכלל לא שם , לא? ואם כן אני לא יכולה לתת רעיונות כי אני לא יודעת איך היא נראית.. תנסי לשלוח תמונה ברורה בקשר לחלומות את חייבת להפסיק לחשוב על זה זה משהו שנמצא אצלך בתת מודע ולכן זה מטריד אותך כ'כ אולי תחסמי גישה למפרסת וזהו?! מה שבטוח מהיידים למטה הוא לא יקפוץ לך .. מחכה לתשובה
ובוקר טוב

WTR

New member
לא יודעת איך הגעתי למצב הזה ../images/Emo7.gif

אין חודש שאני ישנה בלי לחלום עליו מת
כשהוא משוחרר אני חוסמת את המרפסת עם דיקט חזק. העניין הוא שהיו פשלות בעבר, כשכלוב היה במרפסת ולא סגרתי את כל הדלתות. ופעם אחת כשהכלוב היה כבר בבית, אחיין שלי הוציא את החמוס והוא ברח למרפסת וכמעט נפל
רק המחשבה על זה
אני לא הייתי בבית והיו אנשים מבוגרים איתו, ככה שאף אחד לא תיאר לעצמו שהוא פשוט יפתח את הכלוב. אחיין שלי בן 6, הוא כבר אמור להבין את הסכנות האלו
אבל למזלי גיסי ראה את ולנטינו כמעט נופל והוא תפס אותו כשהוא התהלך על הקצה

אין לך מה לדאוג ../images/Emo13.gif

זה רק בגלל שאת חושבת עליו כל הזמן,וחוששת לו אז בחלום את בעצם רואה את הגרוע מכל, באמת שהוא מת. ברגע שתפסיקי לחשוב ולחשוש לגורלו, גם החלומות האלו יפחתו ויפסקו (את פשוט מכניסה לתת מודע שלך במשך היום, אינפורמציה של דאגה ומוות על החמוס שלך, וכשאת ישנה, התת מודע מופיע לך בחלום) בכל פעם שאת חושבת על החמוס בכיוון של נפילות,מוות או כל דבר כזה, תסיטי את המחשבה לכיוון חיובי, איך הוא חוזר חזרה ולא מגיע לאזור הסכנה, איך הוא לידך, ושהכל בסדר איתו

zooom360

New member
את יודעת?

אומרים שכשמישהו חולם על מישהו שהוא מת זה אומר שהחיים שלו(מי שחלמת עליו) יהיו ארוכים.. חוץ מזה קבלי

WTR

New member
אני מקווה ../images/Emo4.gif

מהפה שלך ל.. ממ.. מישהו חח תודה על החיבוק

Lovable Stray

New member
../images/Emo24.gif

כולנו חולמים על הדבר שהכי מפחיד אותנו, זה טבעי, זה קורה לכל אחד. קרה לי פעם שחלמתי שאני מלווה סוס שמאוד אהבתי למראה ויום אחרי זה הוא מת, אני חושבת שיש לנו קשר מאוד חזק לאדם או בעל חיים שאנחנו אוהבים... זה לא אומר שכל החלומות מתגשמים או שכל החלומות בהכרח אומרים משהו. חלום שחוזר על עצמו בעיקר מצביע על זה שהעניין מטריד אותך ואת מפחדת שיקרה לו משהו. אני חושבת שהדבר הכי טוב יהיה לחסום את המרפסת או המקומות שהוא יכול לצאת דרכם, ככה תפסיקי לדאוג וגם ולנטינו יהיה בטוח

skarlet ohara

New member
שאמא שלך תקפוץ לך

קודם כל הכלוב הישן שלך מתפקד מצויין, המון תודה!! דבר שני, הכלוב של מוסי נמצא ממש קרוב למיטה שלי וכשהוא משוחרר, גם בלילה, הוא עולה לי על המיטה ואני לא מרשה לו. אז כשיצאתי החוצה השבוע מצאתי ליד הסבל קרש גדול ומכוער (מדובר בדיקט 80X80 ס"מ) ובלי לחשוב פעמיים לקחתי אותו אלי לחדר, ועכשיו הוא מפריד בין הכלוב למיטה שלי. ולעזאזל עם האסתטיקה! מה שנוח לך ומתאים לביטחון של החמוס שלל הוא טוב. מקסימום תדביקי על מה שתשימי קישוטים ותמונות של טום קרוז! פשוט תמצאי איזה קרש ותשרייני לך אותו.

The Reuty

New member
../images/Emo24.gif

לא ממש מגיע לי... אבל בכל זאת... אבל לנסות לאטם את זה עם זכוכית.. רשת לא כדאי כי הוא יכול לקרוע את זה.. או שאפשר עם דיקט, הדיקט שאת שמה לחסום את המרפסת, את יכולה לחתוך אותו שיתאים לפתחים ולהדביק את זה, ואם היא רוצה אסטטיות, תמיד אפשר לצבוע את זה ולצייר על זה... אני אחשוב על עוד דברים, אבל זה לבנתיים מה שעלה לי.. בקשר לדיקט, את יכולה לעשות לה מין מתנה כזו.. לקחת את כל הנכדים, שיציירו על הדיקט הזה ולשים אותו למטה, ככה שזו גם מתנה בשבילה וגם מתנה בשבילך (שמוסמוס לא ייפול חלילה וחס, ובשבילה ציור מהנכדים שהיא תמיד יכולה לראות..) זהו..
וגם למוסי
..

The Reuty

New member
כן../images/Emo9.gif

יש לי כל מיני כינויים בשבילו.. מוסי, מוסמוס, מוסמוסון, טיןטין, טינו
אני קוראת לו בכל השמות שאפשר חוץ מהשם שלו באמת

Sweet Fantasy

New member
../images/Emo6.gif הבנתי אותך

כי גם לחמוס של עמית קוראים מוסי כשם חיבה :)

WTR

New member
תודה לכולכן על התגובות, אתן מקסימות

אני מצרפת תמונות של המרפסת שאולי ככה יהיה למישהו רעיון איך לאטום אותה..

WTR

New member
ככה אני סוגרת את הפתח למרפסת

מתוך הבית, אבל בכל זאת יש אפשרות לרוח מבחוץ

WTR

New member
המשקוף שבמרפסת ../images/Emo26.gif

(שממנו הוא כמעט נפל
וממנו אני חולמת שהוא נופל..) שימו לב לפתחים שיש למטה

WTR

New member
גם מהצד של המשקוף יש פתחים

אם אתם מצליחים לראות...

אפשר לשים

קלקר או חומר אריזה מוקצף. (לדאוג לתקוע אותם בחריצים באופן שיצריך דחיפה מאוד חזקה כדי להוציא אותם). לעומת זאת, יכול להיות שיכולה להיות סכנה מכירסום של החומר. (ואז אפשר למשל, לכסות בבד כלשהו)

Sweet Fantasy

New member
רואים שאתה לא מומחה :)

לחמוס יש כח עצום יחסית לגודל שלהם הם מזיזים דברים עם הידיים בלי בעיות וגם מכרסמים ממש! ובד לא מה שיעצור אותם.. אני הייתי מנסה להשקיע קצת כסף ולאטום עם עוד זכוכית שזגג יבוא לראות

למעלה