שרשור החטאים

ביג דיל

New member
האם זה נחשב לחטא???

הזמן - יום כיפור לפני שנתיים המקום - סוויטה בבית מלון בדאבלין, אירלנד הנוכחים - אחי התאום, אני, בונו (u2), מייקל סטייפ (r.e.m) ולהקת radiohead המאורע - מייקל (חבר שלנו) הזמין אותנו לכבוד היומולדת לאירלנד להופעה של רדיוהד. אנחנו ועוד 3 חברים הגענו ובילינו יומיים נהדרים. החברים חזרו לארץ ואחי ואני בילינו עוד יומיים באירלנד. לקראת החזרה לארץ באנו להיפרד ממייקל במלון שלו, ובמקרה כל "החבורה" היתה שם גם. בילינו ערב שלם (עד 5 בבוקר) איתם, שותים שמפניה ביום כיפור, וכל מה שאני חושב עליו זה "כן...אני הולך לגיהנום". היה נפלא!!!

EyeSeeYou

New member
ח´ רציני ביותר

אם אכן יש לך קשר כלשהו למייקל סטייפ או לבונו ולא טרחת לספר לי על זה עד כה

ביג דיל

New member
האם אני שומע נימה של חוסר אמון? ../images/Emo3.gif

תשמע, זה לא משהו שאני רץ לספר לאנשים, מכל מיני סיבות. אבל כן, הסיפור נכון, יש תמונות להוכחה. ואם זה לא מספק - תשאל את מאי. היא תעיד לאמיתות הסיפור.

EyeSeeYou

New member
איפה ראית חוסר אמון, להפך..

אם היה חוסר אמון הייתי מסתפק בעקיצה, אני דווקא באתי בגישה מאוד פתוחה מהסיבה הפשוטה שאני יודע שלסטייפ אכן יש חברים בארץ.

ELP

New member
סקס על אופניים מול בית כנסת

ביום כיפור, ושימוש במלפפון כדילדו בעודנו מורחים שוקולד אחד על השני ????

Holy Devil

New member
ת´אמת,

אני די בספק עם כל הרעיון של שימוש בשיווי משקל על האופניים, כי אני די בטוח שכבר אין לי ממש... בקשר לשוקולד... -שוקולד? למריחה? בחוץ? עם כל החום הזה?! ומלפפונים תשיר לעצמך, תודה. עם שאר הצעות, קצת יותר מפתות וסבירות תרים לי צלצול (כן, גם כשדיברנו ביום כיפור זה לא היה נורא, למדתי כמה דברים חדשים עלייך
) ונקשקש..

ELP

New member
../images/Emo4.gif

היייייי תשאיר את הכלבים מחוץ לעניין.... אני מוכן להשאיר את המלפפון אם אפשר להביא קישוא
, ובמקום השוקולד אני יכול להביא גלידה..

Liroy25

New member
להתמרח בשיא החום עם שוקולד??

אוי שתיהיה לי בריא... רק מהדבורים והזבובים שיעטו עליך, סקס לא ממש יהיה אופציה ממשית.

ELP

New member
../images/Emo6.gif נשמע נחמד...

סקס עם זבובים ודבורים.... אולי שווה לנסות...

למעלה