Kings 1x12 The New King Part 1

MIDNIGHT SKY

New member
Kings 1x12 The New King Part 1../images/Emo58.gif

רק אתמול ראיתי את פרק 10 ו-11. כל הקטע של מי שכותב את "הספר של דיויד" ..אני חושבת שמי שכותב אותו זה הבן של דיוויד (בעתיד) כי..מישל בהריון..זה הדבר הראשון שעלה לי לראש. אני כבר לא יודעת מה יהיה...מורידה את הפרק החדש! בנתיים הולכת לראות שוב טורצ'ווד-היום ה5 שיהיה לכולם שבוע טוב !

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

אני חייבת להגיד,הפרק הכי טוב לדעתי ! הסכם השלום עם גת יוצא לפועל,מתכוננים להוציא את דיוויד להורג. ג'ק חוזר לבקש סליחה מהמלך,למרות שדווקא סיילאס הוא זה שצריך להתנצל על איך שהוא קרא לו ועל זה שהוא אפילו חשב להרוג אותו ! הוא מכריח את ג'ק לעמוד על הברכיים ו"לנק את האדמה עלייה הוא (סיילאס)הולך. *רגע משפיל בשביל ג'ק* אר"כ אנשי גת מגיעים המלכים לוחצים ידיים,ומראים גם את דיוויד יוצא מהתא שלו *ההוצא להורג ע"י כיתת יורים* סיילאס מדבר על שלום ,קושרים את דיוויד לעמוד X גדול על החזה *מילים אחרונות של דיוויד* בזמן הנאום של סיילאס מישהו זורק עליו משהו וצועק "רוצח" מתכוננים לירות בדיוויד פתאום אנשים מאחורה יורים בכיתת היורים,דיוויד ניצל. אבל בצד השני אותו האדם שצעק מתחיל לירות! הוא מכוון לסיילאס,יורה ג'ק מגן עליו ונפצע. אבל גם סיילאס נפגע. אומרים שהמלך מת. ג'ק מכריז על עצמו כמלך. דיוויד אמור להיות עוזרו/יועצו של ג'ק כי ג'ק רוצה לעשות הכל הפעם בדרך הנכונה. אח של רוז שולט בג'ק והוא מחליט על מלחמה. מודיעים שסיילאס נעלם,החיפושים מתחילים. דיוויד בורח מהארמון ומגיע ל"סריניטי" ששם תומסינה,והמאהבת שלו/אשתו השנייה. סופסוף דיוויד מתפרץ על סיילאס ! עכשיו צריך להחזיר את סיילאס לארמון בלי שיהרגו אותו שוב.. הבן של האח של רוז..ששוב שכחתי איך קוראים לו..שיחליט באיזה צד הוא כבר! פעם עוזר לזה פעם לאחר.מה שחסר פתאום הוא המלך הבא של שיילו /= פיוו....כתבתי די הרבה נראלי..עוד פרק אחד וזה נגמר ]=

tsou

New member
היה מצויין לדעתי..

בסוף אני אחזור לקרוא את ספר מלכים..

tsou

New member
היה מצויין לדעתי..

בסוף אני אחזור לקרוא את ספר מלכים..

למעלה