Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

LeAnnDylan

Well-known member
:-D זה כל כך יותר גרוע!
את מסתכלת על זה לא נכון. זה לא היה סוכר או קרימר.
זה היה קרימר וגלידה + סוכר (שזה מה שהייתי עושה בהתחלה כדי להתרגל לטעם של הקפה, כי אני לא אוהבת)
אז אני מרגישה פחות רע עכשיו כשהורדתי את הסוכר הנוסף (והאמת היא שלאחרונה הורדתי גם את הגלידה. עכשיו אני שותה רק עם חלב וקרימר)

didalf

Well-known member
(ברודצ'רץ')
התשובה תלויה בעד כמה את אוהבת אותו.
ואם התשובה היא שמספיק בשביל לראות משהו בשבילו, אז יותר הגיוני לצפות בעונות שלו בדוקטור הו |שפם|
אבל בעקרון עונה 1 של ברודצ'רץ' כשלעצמה היא לא רעה. לא הייתי אומרת סדרת מופת או משהו, אבל לז'אנר שלה היא טובה.
העונות הבאות שלה כבר פחות.
מספיק כדי לראות משהו בשבילו אם הוא זמין ביס או נטפליקס (עדיין לא מספיק כדי להשקיע בדודים).
אז נראה לי אני אראה רק את עונה 1 זה לא שיש לי מה לראות.

טוב די אני כבר לא מבינה מה קורה פה, רוב המוחלט של הפורום הזה לא שותה קפה?!
דווקא הרוב ענו קפה לא?

חחח לא, התמונה ששמת זה הטיק עצמו, ארתור נראה ככה: (זה קצת ספוילר ל-the tick)
חחחחחחח גם את זה אני רוצה לראות מילי לובשת:-D

LeAnnDylan

Well-known member
לא ציפתי למשהו אחר
יום אחד אני אפתיע אתכם
מרחק מהמקרר: חדר אחד יותר מדי
הפתרון הוא להעביר את המקרר חדר.

שיר החודש:
שיר טוב!
קפה או תה? תה. תמיד תה. אני כמו הכובען המטורף
זה מזכיר לי שיש לנו תיונים בבית מהדיסנילנד ויש עליהם כל מיני דמויות מעליסה בארץ הפלאות ויש את החתול השמן והכובען המטורף ואין לזה את הטעם שציפיתי שיהיה לתה של עליסה בארץ הפלאות.
אז כשאת אומרת שאת כמו הכובען המטורף, איזה טעם יש לזה? :-P:
אז חשבתי על זה הרבה ויש לי רעיון לתחפושת מגניבה (לו רק ידעתי לתפור). להתחפש לדוקטור (מדוקטור הו), אבל איזה דוקטור? שאלה טובה מאוד, אולי לכולם (או לפחות לכולם החל מהתשיעי שאני אשכרה מכירה) . הכוונה להתחפש לתלבושת שברגע שהופכים את המעיל זה תלבושת אחרת, ואז אם לוקחים את השרוולים ושמים על הרגליים ומוסיפים כובע זה נהיה תלבושת אחרת. בקיצר להתחפש לכולם ואז תוך כדי המסיבה אפשר גם בלעשות את הregeneration של הדוקטור. לא הבנתם, יופי כי גם אני הלכתי לאיבוד בהסבר שלי.
גם אני הלכתי קצת לאיבוד אבל זה נשמע ממש מגניב.
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אורז עם גזר
אורז עם גזר זה טעים|יאמי| אני אוהבת להוסיף גם סלרי. הריח שזה עושה בבית זה אורגזמה|מאוהב|
קרמבו - טעים או מגעיל? זו לא השאלה הנכונה, השאלה היא מה קודם הביסקוויט או הקרם? וברור שאת הביסקוויט משארים לסוף
לאלא, יש 2 דרכים - האחת לקלף את השוקולד ולזרוק אותו, לאכול רק את הקצפת ואז לזרוק את הבסקוויט.
השניה היא להוציא את הביסקוויט, להפוך את הקרמבו ולהשתמש בבסקוויט כמו כפית ולקלף מבפנים את הקרם ולאכול אותו (ואז לזרוק את השוקולד)
אבל בכל מקרה תמיד זורקים את השוקולד כי יש לו טעם של קלקר:-P:
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לנטוש שאלה בשאלון בלי לתת תשובה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מזל טוב לפני 3 חודשים
מרחק מהמקרר: של המשרד - 3 מטרים. של הבית - 7 קילומטרים
ב7 בבוקר את כבר בעבודה?
סדרת החודש: פברואר - romance is a bonus book. מרץ - התחלתי סדרה סינית (בטעות. חשבתי שהיא קוראינית, ועד שקלטתי שזו לא אותה שפה התחלתי לחבב את הסיפור) - Meteor Garden בנטפליקס. זה משהו בין רומן רומנטי לסדרת bodies כזו על חברים טובים, עם המון קיטש ומערכות יחסים לא מובנות (הוא מטריד אותה / הוא אוהב אותה / היא לא סובלת אותו ועוד). בינתיים אני בפרק 9 ונהנית.
את מאוד מרחיבה לנו אופקים לכיוון מזרח.
רגע, יש הבדל בין קוריאנים וסינים?
:-P:
אבל אני די בטוח שלא הייתי לעולם שם לב להבדל בשפות.
סרט החודש: "האקדח מת מצחוק" - מצאתי אותו בנטפליקס, ואין כמו קומדיה שהייתה דבילית עוד בשנות ה-80 כשהיא יצאה, כדי להעביר ערב מדכדך על הספה
זכורים לי כסרטים מאוד מאוד מצחיקים.
ומשחקים שם אשתו של אלביס ואו.ג'יי. סימפסון.
אני לא יודע אם כדאי לי לנסות לראות את זה כי זה בטח לא יעמוד במבחן הנוסטלגיה שלי.
דמות החודש: בפברואר הרגשתי כמו אמא של שלדון. הבכור שלי לומד באוניברסיטה תוך כדי התיכון, והחודש הייתה תקופת בחינות די רצחנית (כימיה אורגנית, חדו"א 2, פיזיקה - חשמל ומגנטיות). די ריחמתי עליו שבגילו הצעיר כבר לומד את העונש הזה (ואני יודעת מניסיון כמה עונש זה)
אוי ואבוי. אבל האם הוא גם בן 12 רק?
רגע יש גם חדו"א 2?
ציטוט החודש: "שינוי לא יבוא אם נחכה לאדם אחר או לזמן אחר. אנחנו האדם שחיכינו לו. אנחנו השינוי שאנו מחפשים" - ברק אובמה.
(כן. אני יודעת שזו לא הייתה הכוונה, אבל זה הציטוט שבחרתי ללוות את מצגת סיכום שנת 2020 להנהלת החברה שלנו, שהצגתי בשבוע שעבר - אז מבחינתי זה ציטוט החודש)
זה לחלוטין לא חייב להיות ציטוט טלוויזיוני. האמת שזכרתי שאני הבאתי ציטוט של גנדי, אבל לא מצאתי שעשיתי את זה אז כנראה רק התכוונתי ושכחתי.
בכל מקרה זה ציטוט טוב, אבל איכשהו הקונספט הזה קצת מדכא אותי כי הוא בעצם אומר שאם אני רוצה שינוי אני צריך לעשות את השינוי. אבל אין לי אנרגיה לעשות את השינוי. אני יודע שזה אנוכי לצפות מאחרים שיעשו את השינוי, אבל לכל הרוחות אני בקושי מתמודד עם להעלות את השרשור הזה כל חודש.
למה מצפים בחודש הבא? לליל הסדר, שאולי השנה נקיים במתכונת "רגילה" עם כל המשפחה?
הבנתי שבגלל שזה יהיה אחרי הבחירות אז כנראה יחזירו כבר את כל ההגבלות. (כשאני אומר הבנתי זה בערך 60% מארץ נהדרת)
קפה או תה? לא זה ולא זה. לא שותה שתייה חמה בכלל.
:love: אחרי כל השנים האלו מצאתי את הSoulmate שלי
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): שלדון קופר בתחפושת אפקט דופלר
3890326b86747cdfe7a624aded6e72ed.gif
הזכיר לי משהו מ30 רוק:

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? לחם ממולא בעוף ממולא, לחמי מחמצת, עוגות מסובכות ועוד המון דברים. אבל "קהל הבית" שלי מעדיפים שניצל ופתיתים.
קהל הבית לך צודק
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? the boys in the band - ראיתי את זה בגלל גים פרסונס, אבל ממש לא התחברתי.
כן, גם אני לא התחברתי.
אבל לא ראיתי את זה בשבילו. אם כבר אז בשביל מאט בומר, אבל גם לא ממש בשבילו, אלא כי זה נחשב למשהו.
הייתי רוצה לראות אנטולוגיה לספר שופטים. כל פרק שופט אחר, אבל מהזוויות לא של הגיבור הראשי. לדוגמא - הסיפור של גדעון מהצד של אחד מ"המלקקים", סיפור יעל מהצד של חייל של סיסרא, את סיפור יפתח מהצד של הבת שלו וכו'.
אני לא זוכר מספיק ספר שופטים בשביל להבין את הדוגמאות (חוץ מזה שיעל הרגה את סיסרא עם יתד או משהו כזה), אבל בכל מקרה אני אוהב מאוד את הרעיון.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? דקדקנות לפרטים
כמו הפרט ששמת פעמיים את התמונה של שלדון?
:p
שיר אהוב בהגדה של פסח: "חסל סדר פסח כהלכתו..." (נחשו לבד למה 🥴)
מה זה?
יין אדום או לבן? אותה תשובה כמו בשאלת הקפה / תה - לא שותה
הקשר המיתי בינינו רק גדל והולך
(אבל אל תהרסי את זה בגילוי שאת שותה מיץ ו/או משקאות מוגזים)

LeAnnDylan

Well-known member
זה הגרסה של ההקלטות מחדש. (היא מקליטה את אלבומים 1-6 מחדש כיוון שהמאסטרים בידיים של מישהו שהיא שונאת והיא לא יכולה להשיג אותם חזרה)
שבתכלס נשמעת די אותו דבר (כמו שצריך כי המטרה היא להחליף את הקיימים) אבל נתקלתי בסרטון שהשווה את שתי הגרזאות והקול שלה בכל זאת יותר טוב בחדש. קיצר היא הוציאה את זה מחדש ודבקתי לזה מחדש כאילו לא שמעתי את השיר הזה אלפי פעם בחיי.
לא הייתי צריכה את כל ההסבר הזה כי כבר סיפרת לנו את כל זה לא מזמן. וזה עדין לא עונה על השאלה שלי. כי זה שהזכויות למאסטרים המקורים של השירים שלה שייכים למישהו אחר לא הופך את השיר ל"לא הגרסה של טיילור" שתי הגרסאות הן של טיילור. זה שהוא דיק זה משהו אחר:-P:
כלומר, אני מבינה שהכוונה היא לבעלות, אבל היו צריכים לתת לזה שם אחר כי כשרשום "הגרסה של טיילור" זה מרגיש כאילו זה קאבר.
אבל נו, שיהיה.
הא! מי קרא לבעלים שלי לא חתיכים??
אני?
לא זכור לי שאמרתי שהם לא חתיכים, אלא שיש לך טעם רע בגברים. וזה שאת אוהבת מידי פעם מישהו חתיך לא הופך את הטעם שלך לטוב.
כי נגיד הלוקי הזה שלך זה אחד הדברים הכי מכוערים שראיתי מימי.
אה כל הכבוד לך אני שמה 2 כפיות סוכר|חבול| ואם יש גלידה כאפשרות אז בנוסף.

מה זה החברות האלה??? אל תקשיבי להן את השפית של הפורום.

אנשים מתווכחים מאיפה לאכול את הקרמבו אני רוצה לצעוק מה זה משנה הוא מגעיל מכל כיוון!
:-D:-D
זה 7 מדורי גיהנום!
איפה עדי נחש שתבוא לנקוש לה עם ציפורניים על איזו כוס?
מרחק מהמקרר: אני כותב מתוך המקרר
שקרן, זה ידוע שבתוך מקרר אין קליטה!{שפם| (וכן, אני מדברת מניסיון:-P:)
סדרת החודש: גו גו פאוור ריינג'רס
אבל רק של החלל! אסטרונומה|מאוהב|
סרט החודש: משהו של דרו שדילן כפתה עליי לראות איתה

זה היה Music and Lyrics
ו-יור וולקאם ביץ'.
שיר החודש, שיר, השנה, שיר הנושא של חייך...
דמות החודש: ריטה ריפולסה
אחרי שהיא הפרידה בנינו?!
ציטוט החודש: "סתום ת'פאק"
:-D:-D:-D
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? הגברים של חיי (וזה לא פורנו;-()
סתום ת'פאק יא חצוף!
קודם כל זה הבחורים בחיי! ואם אתה רוצה פורנו, יש לה גם כאלה:-P:
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? אה, זה לא גיהנום? מסנן את הבסטי שלי כשהיא צריכה לצאת להליכה
זה יפה שאת מכיר בכשלונות שלך, אבל להודות בהם ולעשות משהו בנידון זה שני דברים שונים!
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? אה, זה לא גיהנום? מסנן את הבסטי שלי כשהיא צריכה לצאת להליכה---לא נכון, יש דברים שלא עושים!
כן ליון, תגיד לו!!
תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו?
8cba6719-8996-4b5d-a0d7-25483b6ae440.jpg

טוני החתול

Well-known member
מנהל
השמדת זנים שלמים של בעלי חיים רק כי רצית את כדור הארץ לעצמך...
מרחק מהמקרר: בערך 3 מטר כרגע נראה לי בקו אווירי (יש באמצע שולחן שצריך לעקוף אז ברגל איזה חצי מטר יותר).
נשמע לי שעדיף לקפוץ מעליו
סדרת החודש: וונדהויז'ן. נהנייתי מאוד גם מהטיק (אני באמצע עונה 2).
שמעתי שהעונה השלישית תשודר בטיק טוק
שחקנ/ית החודש: אוקיי אני יודעת שזו תשמע לכם בחירה מוזרה, אבל אני אגיד קווין ג'יימס, שמשחק את דאג במלך השכונה, שאני נהניית מהשידור החוזר שלה בפעם הלא יודעת כמה, והוא פשוט שחקן קומי מעולה בעיני.
אף פעם לא התחברתי לתוכנית (למרות שרציתי בגלל אבא של ג'ורג' קוסטנזה)
סרט החודש: ראיתי 2 מסרטי האקסמן, נדמה לי שזה עוד היה בפברואר אבל לא סגורה על זה. אבל נגיד.
אני די בטוח שזה היה פברואר אז זה בסדר
למה מצפים בחודש הבא? בסוף החודש יש את פסח אבל ערב החג יוצא שבת שזה גרוע, אבל בכל זאת יצא איזה שני ימי שבתון נראה לי.
מה?
אה, אבל בעצם למה שישנה לי שהערב חג הוא ביום שבת? במיוחד שאני בכל מקרה מקבל חופש בחול המועד.
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): וואו קשה לי להתחפש אפילו בשאלה היפותטית. באמת.
נו באמת B-|
כל דבר.
את לא צריכה באמת לעשות את זה.
תתחפשי לטיק שאת כל כך אוהבת וזהו
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? סיטקום של אדם וחווה.
אני אוהב את הרעיון.
ואיכשהו זה נשמע לי מוכר כאילו ראיתי משהו כזה. אולי איזה מערכון או משהו כזה.
זה יכול לכלול את הפרק שבו הנחש משכנע את חוה לטעום מעץ פרי הדעת ואז היא משכנעת את אדם ומאשימה את הנחש.
ואלוהים הוא כאילו השכן/הבוס שלהם שמעוצבן מאוד.
ופרק מוקדם יותר שבו אלוהים שובר לאדם צלע ויוצר ממנו את חוה.
ופרק שבו הילדים רבים וחוה אומרת לאדם שידבר איתם לפני שהם מגזימים ואדם דוחה את זה ליום אחר ואז קין הורג את הבל.
(טוב, מספיק, אני עסוק בכתיבת סדרה על דוד ויונתן)
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? שימוש בכפתורי ספוילר לשאלונים (תודה שהזכרת לי).
מה באמת הקטע?
שיר אהוב בהגדה של פסח: חד גדיא בביצוע חווה אלברשטיין. אחד אלוהינו בביצוע נקמת הטרקטור.
הראשון אני מאוד אוהב.
השני אני לא מכיר
זה הדבר הכי חמוד אי פעם!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עכשיו מעניין מה למדת לאחרונה על פינגווינים
אוקי, אבל זה קצת איקי. או אולי מאוד.
מסתבר שזנים מסויימים של פינגווינים נעשים כל כך חרמנים בתקופת ייחום הקצרה שלהם שהם מזיינים כל דבר שנראה כמו חור אפשרי. וזה גורם להרבה מקרים של פדופיליה ונקרופיליה.

Aranel Nenharma

Well-known member
דווקא הרוב ענו קפה לא?
הרוב דווקא תה וגם זה עם הסתייגות מסתיימת.
נראה לי היה צריך להוסיף גם אופציה של שוקו וזה היה מנצח.
זה מזכיר לי שיש לנו תיונים בבית מהדיסנילנד ויש עליהם כל מיני דמויות מעליסה בארץ הפלאות ויש את החתול השמן והכובען המטורף ואין לזה את הטעם שציפיתי שיהיה לתה של עליסה בארץ הפלאות.
אז כשאת אומרת שאת כמו הכובען המטורף, איזה טעם יש לזה? :-P:
עכשיו ממש בא לי תה בטעם חדי קרן וקשת בענן
לאלא, יש 2 דרכים - האחת לקלף את השוקולד ולזרוק אותו, לאכול רק את הקצפת ואז לזרוק את הבסקוויט.
השניה היא להוציא את הביסקוויט, להפוך את הקרמבו ולהשתמש בבסקוויט כמו כפית ולקלף מבפנים את הקרם ולאכול אותו (ואז לזרוק את השוקולד)
אבל בכל מקרה תמיד זורקים את השוקולד כי יש לו טעם
הביסקוויט זה החלק הכי טעים!!!
כשאני אומר הבנתי זה בערך 60% מארץ נהדרת)
אני הרבה דברים למדתי מארץ נהדרת במקום מהחדשות
לא זכור לי שאמרתי שהם לא חתיכים, אלא שיש לך טעם רע בגברים. וזה שאת אוהבת מידי פעם מישהו חתיך לא הופך את הטעם שלך לטוב.
פה אני עם עדי. יש לה דווקא טעם טוב בגברים
מסתבר שזנים מסויימים של פינגווינים נעשים כל כך חרמנים בתקופת ייחום הקצרה שלהם שהם מזיינים כל דבר שנראה כמו חור אפשרי. וזה גורם להרבה מקרים של פדופיליה ונקרופיליה.
אבל...אבל... פינגווין זה חיה חמודה.
למה?!?!?

dory30

Well-known member
את רוצה להגיש נגדנו תביעה ייצוגית, שאני אבין? חוץ מזה, אייס קפה נחשב לדעתי.

didalf

Well-known member
לא הייתי צריכה את כל ההסבר הזה כי כבר סיפרת לנו את כל זה לא מזמן. וזה עדין לא עונה על השאלה שלי. כי זה שהזכויות למאסטרים המקורים של השירים שלה שייכים למישהו אחר לא הופך את השיר ל"לא הגרסה של טיילור" שתי הגרסאות הן של טיילור. זה שהוא דיק זה משהו אחר:-P:
כלומר, אני מבינה שהכוונה היא לבעלות, אבל היו צריכים לתת לזה שם אחר כי כשרשום "הגרסה של טיילור" זה מרגיש כאילו זה קאבר.
אבל נו, שיהיה.
נו אבל ככה היא קראה לזה תבואי בתלונות אליה:-D (וגם באלבום המלא של פירלס יהיו 6 שירים שנגנזו אז זה נחשב הגרסה של טיילור?)

אני?
אבל למה תמיד כשאני מחבבת אותך את חייבת להרוס?|שפם|

זה היה Music and Lyrics
ו-יור וולקאם ביץ'.
הרגע ראיתי אותו אז אני מאשרת שעשית לו טובה.

שמעתי שהעונה השלישית תשודר בטיק טוק
|פנים||פנים|

מה?
אה, אבל בעצם למה שישנה לי שהערב חג הוא ביום שבת? במיוחד שאני בכל מקרה מקבל חופש בחול המועד.
כי זה בזבוז של יום חופש, בשבת במילא לא עובדים. במקום חופש גם בחג וגם בשבת הם מתאחדים.
וגם על חול המועד מורידים ימי חופש וחג לא אז כשהחג בשבת לא הרווחנו כלום.

אייס קפה לוקח הכל.

LeAnnDylan

Well-known member
אנחנו עדין בהימורים לשם האמיתי שלך מאיזה שרשור אחר שאני כבר לא עוקבת אחרי איפה הוא נמצא. לפחות תגיד לנו חם/קר.-לא יקרה

השאלה היא האם אתה מנשנש כל הדרך למקרר או שהמרחק שאתה עושה מנקודה ספציפית בבית עד למקרר זה בדיוק המרחק הדרוש לך כדי להתאפק ולא לנשנש לפני? כי אני למשל צריכה שיחכו לי כל מיני נשנושים בדרך למקרר ככה שעד שאני מגיעה למקרר אני כבר לא רעבה:-P: , פשוט במרחק המושלם להגיע, לנשנש זייתים ו\או קממבר\קרפלך ולחזור למחשב

לא, כמה? מה?, לא הבנתי

כמה צורות כבר יש לתה? האם ידעת שאת כל התיונים בעולם מכינים מאותו עלה של תה. כלומר יש רק זן אחד של עלי תה שממנו מכינים את כל צורותיו הנפלאות שאתה אוהב. אז בעצם אתה אוהב רק עלה אחד. תתמודד עם המציאות הזאת.---על מה את מדברת? יש המון צורות לתה? אני שותה קמומיל\ קמומיל דבש\וניל שעשוי מ...ותתכונני לא מ עלה תה אלא מקמומיל, ויש תה מאצ'ה ויש חליטות תה ויש עוד המון סוגים אז שקט את!

בהחלט שווה. תמסור ד"ש ללונה רוצחת הסבים כשתגיע לשם.----------ברור! , נעשה על האש, ואני חושב פרגטורי\ravendreth

זה מזכיר לי שאיזה פעם אחת הוזמנתי לארוחת ערב אצל חברים והם צפו באיזה סרטונים בשחור לבן ביוטיוב והזדעזעתי שבעידן של היום אנשים בוחרים לראות דברים משנות ה-20, והם התגלגלו מצחוק ואמרו לי שאני חייבת לצפות באחד וזה היה על אותו עיקרון של הסרטון שלך. רק שזה היה בשחור לבן ועם שני זקנים. תהיתי לעצמי מי מוצא את ההומור הזה מצחיק. עכשיו אני יודעת.. -https://www.youtube.com/watch?v=p2WbcnxpBJg
העיקר, מהשיר השני התעלמת
מצטערת, כל התגובה שלך היא כאב ראש אחד גדול. איפה התאום המרושע שלך, שיביא את התגובה הזאת כמו שצריך?|חבול|
אני די בטוח שזה פחות מ- 10 שניות בדילוגים קצרים.
דילוגים קצרים?8-* מי לעזאזל מדלג מרצונו אחרי שיעור חינוך גופני של כיתה ד'?:-D
קרם אינסטינט פוטינג
זה לא פשוט לקנות קופסה של אינסטנט פודינג ולזרוק אותה למיקסר עם כוס חלב וכוס שמנת מתוקה?
כי אני די משוכנעת שגם מילי לא תצליח לשרוף את זה... אלא אם כן אתה מוסיף לזה רכיבים סודיים שהופכים את זה למשהו ממש מוצלח?
לרגע לא חשבתי שתבחרי אחרת

רגערגעעעע לא הייתה בת 40 לפני איזה שבוע? חגגת יומולדת מבלי לספר לנו?:-0

ספר החודש: אוף, פאדיחה. אני כבר חודשיים עם אותו ספר. מביך
אני כבר חצי שנה רושמת את אותו הספר, אז אין לך מה להרגיש רע:-P:
שיר החודש היום:
חיכיתי למילים שיבואו והן מעולם לא הגיעו.
אני מרגישה מרומה:-(
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? עצלנות כנראה. זה הולך ומחמיר. מישהי בעבודה שלי, שלשמחתי מזמן לא ראיתי בגלל הקורונה, תמיד התעצבנה כששידרתי חוסר בטחון (שזה הרבה), אז בעצם אולי על חוסר בטחון.
אל תקשיבי לה. אנשים חסרי בטחון זה חמוד.
עצלנות לעומת זאת זה מהשטן. לכן אני הולכת ישר לשם🙈
שיר אהוב בהגדה של פסח: דיינו, כולל הזיופים
פסח בלי זיופים זה לא פסח.
תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? אין לי.
נזכרתי במשהו אבל אני לא זוכרת אם ראיתי אותו כאן או במקום אחר. אם מישהו פרסם את זה כאן, אז עשיתי את הפאדיחות שלי |טמבל|
גדול:-D
למה לא? ציטוט זה ציטוט. לא משנה מה האופי שלו
(אני לא יודעת איפה נעלמה לי ההודעה של שרון אבל) מה שמילי אמרה|כן|
דייי זה לא אמיתי! הגבתי עד אמצע עמוד 3, וכשניסיתי לשמור עשיתי משהו שמחק הכל, ניסיתי להחזיר אבל אני לא מצליחה. אני לא מאמינה אני הולכת להתאבד ;-(
תפוז נהנים להתעלל בנו;-(
באמת? חשבתי שאת לגמרי בקטע של מטבח ושתיתני פייט לשרון.
אני לגמרי בקטע של מטבח. קניית גאדג'טים למטבח זה התחביב האהוב עליי|מאוהב|
אני פשוט לא טורחת לבשל/לאפות דברים מסובכים.
למרות שכמו שזה נראה, אף אחד כאן חוץ משרון לא יודע לבשל אז כנראה שגם הדברים הפשוטים שלי יראו לכם מסובכים🤷‍♀️
זה ארוך לי כרגע. אני צריכה להספיק להגיב להודעות ואולי גם לעבוד קצת |יעני|. זה יקרה מתישהו

LeAnnDylan

Well-known member
אבל ברצינות, אני חשבתי שעושים סרטים וסדרות לפי תסריט ולא לפי ספר |תוהה|
50gg7m.gif
חוקים נועדו כדי לשבור אותם!B-|

מותר לה לפרוץ לאן שהיא תרצה! הם צריכים להגיד לה תודה שהיא פורצת אליהם |שפם|

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? אני לא יודעת לבשל אבל אני יודעת לאפות עוגות טעימות. אני הכי אוהבת את עוגת גבינה שאני מכינה שזה מפתיע כי אני בדרך כלל לא סובלת עוגות גבינה אחרות.
יאא בא לי עוגת גבינה!!!
אסור להגיד לידי עוגת גבינה;-( אני לא מצליחה לתפקד אם אני חושבת על כמה בא לי עוגת גבינה עכשיו;-(
~הולכת להזמין לי צ'יזקייק פקטורי~

LeAnnDylan

Well-known member
טוב, כעבור עיכוב קל, תודה לך רעות|שפם|:-P:|מאוהב|
אפשר להמשיך :-]
+ תמונה כי לא הוגן שרק אני אקרא פה דברים שיוציאו אותי משלוותי
thumbnail_IMG_6537.jpg
(ולא להגיד לי לקנות סתם ביסקוויטים
מה אני ניק? למה שאני אגיד לך לקנות סתם ביסקוויט:-D לשום ביסקוויט אין טעם של הביסקוויט של הקרמבו:-D
אבל אנשים פה לא מבינים מה טוב בחיים. [לגבי הפסטה עם קוטג' קינמון]

(הכנתי גיף חדש של דרו נקרעת מצחוק כדי להשתמש בו עליך
מקווה שאת מעריכה)
חחחחחחח גם את זה אני רוצה לראות מילי לובשת:-D
גם אני:-D:-D
אבל לכל הרוחות אני בקושי מתמודד עם להעלות את השרשור הזה כל חודש
:love: אחרי כל השנים האלו מצאתי את הSoulmate שלי
בגלל התגובה הזאת חששתי להגיד שגם אני לא שותה חם. אבל הדבר האחרון שאני רוצה להיות זה הסולמייט של ניק, אז אני הולכת לשתות מים חמים עם כלום עכשיו.
נשמע לי שעדיף לקפוץ מעליו
בגיל של לונה עדיף שלא תקפוץ מעל כלום. שלא תפרוק איזה ירך או משהו אחר של זקנים.
כן!|מאוהב|
עכשיו ממש בא לי תה בטעם חדי קרן וקשת בענן
לא יודעת אם באמת בא לך על התה הזה. סתם היה לו טעם של מיץ פטל חם.
כשהוא טרי הוא אכיל, אבל אני חיה בשביל הקצפת|יאמי|
אם להודות באמת, אני מנסה לחשוב עכשיו איזה גברים עדי אוהבת ואני זוכרת איזה 3 וחצי. ושנים מהם (בלאמי8-{ ולוקי) מכוערים, והיא מסכימה הרבה עם ניק אז אוטומטית אני לא מעריכה את הטעם שלה ככה:-P:
סתם אבל אני מנסה לחשוב באמת עכשיו את מי עוד היא אוהבת חוץ מהם, ויש את גראהמי שהוא אכן חתיך. וקפטן אמריקה גם חמוד. אז אני מניחה שזה 2/2 שזה לא רע. אבל שוב, יש במשוואה את ניק אז (n)
אוף אני לא מצליחה לחשוב על כאלה אחרים שעדי אוהבת. עח"ו, שימי תמונה של עוד מישהו חתיך אחד שאת אוהבת כדי שישבור את השיוויון ואז אולי תזכי להיות בעלת תואר של טעם סביר:-P:
(וגם באלבום המלא של פירלס יהיו 6 שירים שנגנזו אז זה נחשב הגרסה של טיילור?)
הכל זה גרסה של טיילור!!:-D היא פאקינג כתבה ושרה את כל השירים מלכתחילה! זה שיש גברים נבלות בעולם לא הופך את השירים שלה ללא שלה. הכל פאקינג שלה!! כולל אותך!!
אבל למה תמיד כשאני מחבבת אותך את חייבת להרוס?|שפם|
סתמי את מתעליי!B-|
הרגע ראיתי אותו אז אני מאשרת שעשית לו טובה.
רואה? את אפילו רואה דרו בשבילי!!|מאוהב|
ואני לא רוצה לשמוע את הבולשיט הזה של "רציתי רום קום ולא מצאתי משהו אחר לראות". זין שלי! רצית לראות דרו כי את מתעליי! תודי!B-|

nerdkey treky

Active member
בהתחשב בכך שרוב הפורום לא יודע לבשל (מההודעות שקראתי), זה כנראה לא מפתיע שגם לא שותים קפה. כי קפה מצריך רמה מסוימת של ידע (שאין לי, אני לא יודע להכין קפה).
יפה מאוד
בדיוק
לונה - TI הוא ראפר (גיליתי את זה ממש לאחרונה) מצליח שמשתתף בתוכנית ריאלטי על חייו, יחד עם אשתו. הוא גם היה בשני סרטי אנטמן (וממש לאחרונה בצייד המפלצות) ושלל סרטים לפניו. אך רק לאחרונה מסתבר שהוא היה אחראי לשלל מקרים של התעללות וניצול מיני של נשים, יחד עם אשתו.

https://www.hollywoodreporter.com/n...inst-t-i-and-tiny-of-sexual-abuse-and-assault

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם הפסקת לספור אז אולי כבר עברת את ה40...
שיר החודש: היו לי כמה שלבים החודש. התחלתי עם כל הדיסקוגרפיה של ליאן ריימס לכמה ימים, ואז עברתי לקרי אנדרווד, ואז קייסי מאסגרייבס, אחריה הייתי עם שוגרלנד לכמה ימים ובכמה ימים האחרונים של החודש הייתי עם גארבג'. ומכיוון שיש עכשיו גשם בחוץ (יאיי) אני אבחר ב-Only Happy When It Rains.
מרגיש קצת לא קשור לקטע שלך אבל אני אוהב
ציטוט החודש: You don't fucking step on anyone else's head to get where you're going, because when that head is gone, you're gonna fall right fucking down

עכשיו מעניין אותי לדעת באיזה קונטקסט היא אמרה את זה
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!):לקסה, דה.
כלומר דביבון?
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? אני לא אוהבת לא לענות על שאלות אבל באמת שאין לי תשובה לזה. אני לא אוהבת דברים תקופתיים בכלל אז כמובן שלא ארצה לראות שום דבר כזה. אבל בתור ילדה אהבתי את הסיפור של דניאל בגוב האריות אז אני אבחר בזה.
זה דווקא לא סיפור שאני זוכר. כלומר שמעתי את השם בעבר, אבל אין לי מושג מה קורה בו (חוץ מזה שיש דניאל ואריות כמובן)
דרו התארחה בתוכנית של ג'יימס קורדן והם שיחקו משחק וליטרלי בכיתי מצחוק.
קודם כל מזה שלקח לדרו יותר מידי זמן לקלוט את הפואנטה אבל גם התגובות של ג'יימס שגורמות לדרו להיקרע מצחוק זה הדבר הכי חמוד וקורע שיש:-D
חחחחחח
don't worry you are still in the game, there are no other contestants
*האם באמת יש מוצרים של דרו שהיא לא מודעת להם. מרגיש שהיא אמורה לקבל תמלוגים על דברים כאלו.

Lhuna3

Well-known member
זה היה קרימר וגלידה + סוכר (שזה מה שהייתי עושה בהתחלה כדי להתרגל לטעם של הקפה, כי אני לא אוהבת)
א. אז למה בכלל התחלת לשתות קפה?
ב. לא הבנתי מה הפואנטה של קרימר. אני יודעת במעורפל שזה נפוץ בארה"ב, אבל לא הבנתי אף פעם למה ולא ידעתי מה זה בעצם, זה היה נשמע לי כמו סוג של "שמנת". מגיגול מהיר אני מבינה שזה נראה כמו חלב אבל לא חלבי ויש בזה סוכר ושמן...? אז כמו תחליף חלב?
ג. להשתמש כבר בגלידה ועליה להוסיף עוד סוכר זה וואו. אפילו עם המרירות של קפה.

אז אני מרגישה פחות רע עכשיו כשהורדתי את הסוכר הנוסף (והאמת היא שלאחרונה הורדתי גם את הגלידה. עכשיו אני שותה רק עם חלב וקרימר)
יופי שהורדת |כן| אבל עכשיו אני עוד יותר לא מבינה מה הפואנטה של קרימר, אם שותים אותו ביחד עם חלב. זה עושה את זה יותר "שמנתי"?
דווקא הרוב ענו קפה לא?
לא ממש ספרתי, אבל מהרושם שלי הרוב ענו תה או כלום. שזה ממש מוזר (לא שיש אנשים כאלה בכללי, אלא שאחוז כזה גדול פה).

בכל מקרה זה ציטוט טוב, אבל איכשהו הקונספט הזה קצת מדכא אותי כי הוא בעצם אומר שאם אני רוצה שינוי אני צריך לעשות את השינוי. אבל אין לי אנרגיה לעשות את השינוי. אני יודע שזה אנוכי לצפות מאחרים שיעשו את השינוי, אבל לכל הרוחות אני בקושי מתמודד עם
... מדויק!

השמדת זנים שלמים של בעלי חיים רק כי רצית את כדור הארץ לעצמך...
כן, רק מסתבר שהשמדתי את הזן הלא נכון.

:mad:

נו באמת B-|
כל דבר.
את לא צריכה באמת לעשות את זה.
תתחפשי לטיק שאת כל כך אוהבת וזהו
למה אתם לא מבינים שקשה לי אפילו לדמיין את עצמי מתחפשת?

ופרק שבו הילדים רבים וחוה אומרת לאדם שידבר איתם לפני שהם מגזימים ואדם דוחה את זה ליום אחר ואז קין הורג את הבל.

מה באמת הקטע?
(שימוש בכפתורי ספוילר לשאלונים). אני כבר הסברתי את זה ואני לא אחזור על הויכוח, אני לא אשמה שאתה לא קורא או לא זוכר |שפם|.
אבל השורה התחתונה היא שאני צודקת.

איקי רק אם חושבים עליהם כמו בני אדם. בעולם החיות אני לא חושבת ש"פדופיליה" זה דבר, כלומר שיש לזה משמעות כמו שיש לזה אצל בני אדם (אוף, ראיתי השבוע את פרק 2 של "אלן נגד פארו" וזה ממש נוראי :-( ) ונקרופיליה אצל בעלי חיים - אוקיי זה באמת איקי אבל למי אכפת.
הם עדיין הכי חמודים שיש.

|כן|מישהי שמבינה עניין |מאוהב|

תביעה יצוגית זה כשהרבה אנשים תובעים גורם אחד, לא כשאחד תובע הרבה אנשים חחחחחח
אבל העלת פה רעיון לסוג חדש של תביעה, אני מניחה.
ולא יודעת אם אייס קפה נחשב... לדעתי לא כל כך, אבל אם שיר תחזור לפורום אני לגמרי כן אהיה מוכנה להחשיב את זה!!
תמונה כי לא הוגן שרק אני אקרא פה דברים שיוציאו אותי משלוותי
זה בהחלט לא הוגן התמונה שהבאת פה עכשיו.

(הכנתי גיף חדש של דרו נקרעת מצחוק כדי להשתמש בו עליך
מקווה שאת מעריכה)
מאוד מעריכה!

אז אני הולכת לשתות מים חמים עם כלום עכשיו.
אני באמת הרבה פעמים שותה מים חמים עם כלום (בשבילי זה כמו לשתות תה, רק בלי הטעם הדוחה של התה).

בהתחשב בכך שרוב הפורום לא יודע לבשל (מההודעות שקראתי), זה כנראה לא מפתיע שגם לא שותים קפה. כי קפה מצריך רמה מסוימת של ידע (שאין לי, אני לא יודע להכין קפה).
חחח אבל קפה לא מצריך שום ידע יותר מתה, פשוט במקום לזרוק תיון לכוס ומעל זה מים רותחים, אתה שם כפית של קפה :-D
ואם אתה רוצה אתה מוסיף סוכר ו/או חלב (ואם אתה אמריקאי אז כנראה גם משהו שנקר קרימר ולפעמים גלידה, מסתבר :-D זה באמת כבר נשמע הרבה עבודה, אבל בישראל אין את כל הסיבוך הזה).
אני יודעת שיש אנשים שעושים עניין גדול מ"לבשל" את הקפה, אבל רוב האנשים הרגילים סתם שמים כפית אבקה בכוס...
זה בטח מצריך הרבה פחות ידע ויכולת מקרם פטיסייר שכתבת שאתה יודע להכין!

לונה - TI הוא ראפר (גיליתי את זה ממש לאחרונה) מצליח שמשתתף בתוכנית ריאלטי על חייו, יחד עם אשתו. הוא גם היה בשני סרטי אנטמן (וממש לאחרונה בצייד המפלצות) ושלל סרטים לפניו. אך רק לאחרונה מסתבר שהוא היה אחראי לשלל מקרים של התעללות וניצול מיני של נשים, יחד עם אשתו.
עצוב מאוד, אבל אני צריכה לבדוק (ואעשה זאת אח"כ) את מי בדיוק הוא שיחק באנטמן.

למעלה