THIS IS WAR! הקליפ יצא באופן רישמי לחלוטין

Pooola

New member
THIS IS WAR! הקליפ יצא באופן רישמי לחלוטין

http://www.youtube.com/watch?v=Zcps2fJKuAI אני לא התעלפתי, אבל הוא נחמד. ~~~~~~~~~~~~~~~ וחבל ממש שהם לא שיחררו כל מיני חלקים כמו בהוריקן לפני, לגרות קצת את המעריצים... אני זוכרת את הרעש שהיה פה כשהוריקן יצא לעומת השקט העצוב שיש עכשיו. WAKE UP U PEOPLE!!!!!!!!!!

A Modern Myth

New member
לא אהבתי בכלל

לא יודעת... אפילו לא התרגשתי כשראיתי שהוא שוחרר או כשראיתי אותו בפעם הראשונה. המשולש הזה בסוף (שממש לא נראה כמו טריאד אגב) דיי טיפשי וגם הקליפ קצת חסר פואנטה יחסית לכל שאר הקליפים שלהם, אם מתעלמים מהמסרים הפוליטיים שהוחדרו ממקורות אחרים ולא ממה ש30 באמת יצרו ושידרו... התקפי היריות קצת מפחידים אותי והכל נראה כמו סתם סרט חובבני כזה וממש לא קליפ של 30. דיי התאכזבתי

Pooola

New member
את לא היחידה שהתאכזבה

אבל ברגע שהבנתי שלא ג'ארד הוא זה שמביים, לא היו לי ציפיות. לי זה היה נראה שזורקים עליהם חתיכות לגו. והחלק של הצל בשקיעה היה בK&Q... ובכלל יצא להם קליפ מאוד סטנדרטי ורגיל כמו כל להקה אחרת. אני טוענת שהם כ"כ התרגשו להוציא את הוריקן שהם זנחו את TIW ונתנו למישו אחר לעשות את העבודה, והתוצאה היא 2 קליפים מאוד לא מוצלחים (טוב אז הוריקן מבוים מדהים, זה הכל). הבעיה זה האשלונים שמתעקשים להלל ולשבח את הכל וביקורת זה לא הצד החזק שלהם... צריך שמישהו ינער את ג'ארד.

עזבי סטנדרטי..

חיכינו לזה שנה שלמה... הייתי בטוחה שהוא יעשה משהו גלובאלי וענק עם הרבה מהאשלונים בעולם... אחרי הטררם שהוא עשה בשביל הוריקיין .. חיכיתי למשהו שיקפיץ אותי ויראה לי את הסימן היכר של הקליפים שלהם.. כמו תמונות מתחלפות עם משמעויות כפולות (ולא, לשים את בוש ולרשום לו Liar זה לא נחשב לשומדבר חוץ מלמבוכה לג'ארד), אפקטים, דברים שיעירו אותי יותר משאר הקליפים הרגילים שאני רואה בדר"כ ביומיום.. בסוף זה יצא קליפ דיי גולמי לדעתי... הוא היה צריך להוריד מההשקעה על העריכה של הוריקיין (כי אחרי הכל, הקליפ מספיק חזק עם כל מה שהיה שם) ולהתמקד בTHIS IS WAR, כי זה גם שם האלבום והסינגל שאמור לדעתי להוביל אותו.. אני מקווה שVOX POPULI יצא לבסוף בתור סינגל למרות שלדעתי זו תקוות שווא, ואם כן אני אעדיף וארצה לראות בו סימנים של אשלון מעורב.

RenanaD

New member
זה בדיוק העניין, זה לא היה תלוי בג'ארד בכלל

ב-"הוריקיין" ו-"CTTE" העבודה היתה רק שלו. קבוצת עורכים הצטרפה לטור, באוטובוס משלה, ועבדה נונסטופ. ב-"TIW" חברת התקליטים הכתיבה לו מלמעלה שהוא לא נוגע... למה? כי הם רצו שאנשי מקצוע יעבדו עליו ויוציאו אותו בזמן לשם שינוי. שזה קצת אירוני, כשמסתכלים עכשיו אחורה. בקיצור, לא היתה לו ברירה והצרות רק התחילו. הבמאי לא היה משהו, העורכים בצרפת גם כן, התוצאה לא השביעה רצון. אז אין מה לבוא אליו בטענות... אם הוא היה יכול הוא היה עושה את זה בעצמו, ברור, וזה היה יוצא הרבה יותר טוב. הוא לא אמר את זה בשום מקום, אבל אני בטוחה שהוא מרגיש החמצה מאוד גדולה.

בינוני לחלוטין... ../images/Emo4.gif

חבל, ציפיתי למשהו יותר מפוצץ עם כל הזמן הזה שחיכינו לקליפ... קודם כל, כל פעם שג'ארד ירה בM-16 דמיינתי בראש צחוק מרושע כזה "מואחעחעחעחעחעחעחעחעחע" אז באופן אישי זה ממש הצחיק אותי ובכלל הוריד לי את כל הרצינות. ב', היו שם מלא מלא קטעים מהקליפים הקטנים שהם שמים בהופעות, הם לא שמו את הפלאזמות עם הסרטונים בארץ אבל אפשר לראות את זה בהופעות בחו"ל אז אפשר לומר שכבר ראיתי חצי קליפ.. ג' נמאס לי כבר לחלוטין שכל שמי שתופס 99% מהזמן שידור בקליפים זה ג'ארד והפרצוף הדרמטי שלו. ד' אני ממש לא הבנתי למה הם ירו כל הקליפ?! על מה ולמה? הטנקים המעופפים בשמיים לא ירו עליהם, אתם רצים ויורים?! תברחו פשוט וזהו... לא יודעת הכל לא נראה לי הגיוני, דרמתי ולא הגיוני.. ג'ארד משתמש רק בפרצוף היפה שלו.. קיצר, לא הכי אהבתי.

RenanaD

New member
../images/Emo45.gifג' ו-ד'! כל פעם שהוא היה דרמטי - צחקתי

אז אתן יכולות להבין שכל הקליפ הזה היה בידור אחד גדול...
לא, באמת. הבחור שומע צליל כלשהו (איך בדיוק? יש לו שמיעה של כלב?) ומתחיל לירות על ההרים. חה! הורג אותי שהוא בילה שתי דקות עם איזה מפקד אמריקאי, וכבר הוא מחזיק מעצמו חייל גיבור. יאללה יאללה, מה אתה כבר מבין מהחיים שלך
בהתחלה כשהמטוסים הגיעו מכל עבר רק צחקתי על זה שהם חושבים שלירות באוויר יציל אותם איכשהו. ואז קלטתי שזה לא רק מטוסים, אלא גם טנקים, וכולי כבר WTF... ובסוף נוצר ה(עאלק)טריאד הזה. פה זה כבר הזכיר לי את הסרט "Wall-E"
בקיצור, קליפ חביב, לא יותר. אני בטוחה שג'ארד (וכל הג'מאעה) מרגיש החמצה מאוד גדולה בגללו... היה יכול לצאת הרבה יותר מושקע וטוב.

Pooola

New member
יכל לצאת הרבה יותר טוב פור שור!

כל הלגו האלה שעפו באוויר וזה... מיותר. לא ברור. ג'ארד משחק יפה ודרמתי אבל זה סתם קליפ, ממש סתם. ואני הכי מאוכזבת ש100 SUNS לא נכנס בסוף.. זה משתלב כל כך בשלמות יחד חשבתי שהקליפ יהיה מלחמתי, ואז יהיה עצוב וכואב ואז יהיו אנשים או משהו שישירו איתו את מאה סאנס וזה יכול להראות מסר חזק יותר ששלום עדיף על מלחמה... או משהו מתיפייף כזה שמתאים לג'ארד. מאשר כל המסרים הפוליטיים שדחפו לשם!

RenanaD

New member
מסרים פוליטיים בשקל, יש לציין

לשים תמונה של בוש ולכתוב "שקרן", "טיפש" וכו' זה כ"כ... נועז! לא. בקיצור, מאוד קלישאתי. למרות שהתמונה המוחבאת של היטלר קצת הקפיצה אותי, אבל הו וול, זה בטח רק בגלל שאני יהודיה ויש לי soft spot לזה, כמו כולנו. אז בסדר. מה שכן, דווקא אהבתי את ה-"לגו" (גדול
) הזה. רעיון מאוד יפה ומקורי, לא ציפיתי לזה, על זה אתן לו את הקרדיט. זה חכם.

NASTIAtheSAVIOR

New member
לזה חיכינו כמעט שנה?

זה בסדר,ציפיתי ליותר...הרבה יותר. אחרי כמעט שנה של ציפייה וזאת התוצאה? באמת התאכזבתי.

Little McMickey

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo28.gifחייבת לומר ש.......

מבחינת המוזיקה, אין הם גדולים, באמת שאני אוהבת כל שיר ושיר שלהם, כשהלכתי להופעה הכרתי רק איזה 3 שירים 4... ושם פשוט הכרתי שירים חדשים גם מהאלבום הישן וגם מהחדש והתאהבתי מחדש בהם.... הם מדהימים... אוקי אז דבר ראשון שלמדתי מהקליפ זה שהשיר שיש לי הוא סבבה כי תמיד חשבתי שהוא מהופעה חיה כי הוא מתחיל עם רעש של קהל וזה... חחחח דבר שני, אהבתי לראות את ג'ראד בתור חייל... הוא אפילו יותר סקסי ככה חחח הקליפ בהחלט מתאים לשיר ולנושא, כל העניין של המלחמה שהם עושים שם למרות שהם היו יכולים לעשות הרבה יותר דברים עם השיר הזה.... הרגשתי ממש כאילו אני משחקת ב- "ghost recon" חחחח [שזה אחלה משחק!!] והאם לפתע נכנס איזה סוג של עב"ם שהעיף את הדברים האלה עליהם? כאילו מה הלך שם לעזעזאל! חחחח כן צדקתי... כנראה משולש ברמודה הגיע אליהם בקיצור, אני אוהבת את השיר הזה ממש והייתי חורשת עליו... לפעמים אני לא אוהבת לראות קליפים לשירים שכבר שמעתי כי אז ההרגשה שלי משתנה כשאני שומעת את השיר, ופה נראה לי שההרגשה תשתנה.. נראה כבר אם לטוב או לרע...

Pooola

New member
כל האלבום הוא בשיתוף קהל!

זה חלק מהגאוניות שבו

Little McMickey

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo28.gifלזה שמתי לב!

במיוחד ב-Vox Popul
שהוא האהוב עליי... פשוט לא חשבתי שבשיר הזה זה יתחיל ככה כי זה נשמע קטוע כזה אבל סבבה

למעלה