TIME TO SAY GOODBAY

• פותח הנושא lb22
  • פורסם בתאריך

lb22

New member
TIME TO SAY GOODBAY

את ההודעה הזו לא קל לכתוב. קודם כל ולפני הכל , שנה טובה לכל גולשי וכתובי הפורום , שתיהיה לכולנו שנה מאוד טובה. נמשיך בזה , שמי שעוד לא יודע , אני טס היום בערב לארה"ב למס' חודשים ולצערי את סוף העונה אני אאלאץ לראות דרך שם. ונסיים בבשורה הלא טובה שתצא מפי , הפורום הזו וקהילת אוהדי הפורמולה 1 חשובה לי מאוד , אבל הקהילה הזו קטנה , גם בכל מדינת ישראל הקהילה הזו של אוהדי הפורמולה 1 היא קהילה קטנה ביחס לשאר ענפי הספורט , חבל שזה ככה אבל זו המציאות. לצערי ולצער כולנו בגלל כמות כותבים נמוכה , ביום חמישי הקרוב יסגר הפורום , ואולי הוא יפתח שוב לקראת פתיחת עונת 2009. בשנה ומשהו שהפורום הזה קיים אני מאוד נהנתי לבקר בו , לכתוב בו , לנהל אותו במשך כחצי שנה ונהנתי לראות שיש עוד אנשים כמוני שמשוגעים לדבר הזה (אולי לא כמוני :) ) , אני רוצה לפתוח קומונה לאוהדי הפורמולה 1 שיהיה לפנו איפה לדבר על סוף העונה המותח שסידרו לנו בפרארי ובמקלארן. אז כל מה שנותר לי לאחל זה : עונה טובה , שנה טובה , ושנתראה רק בשמחות. לירן.

yotamn9

New member
היה כיף

חבל, אבל זו המציאות... תודה רבה רבה לך ולרז על הפורום המעולה הזה. אשמח אם תעדכן לגבי הקומונה (פה או במסר). וכמובן, תהנה בארה"ב!

Thierry Henry

New member
חבל מאוד.

הפכתי עולמות במשך כמעט חצי שנה כדי לפתוח את הפורום הזה ובאמת האמנתי שיש לו עתיד.. לצערי הפגרה הארוכה שהייתה דיי הרסה אותו וגרמה לאיבוד רב של גולשים ולמרות שהנתונים האלו היו ידועים לתפוז כבר מראש, קצת צורם שלא התחשבו בעובדה הזו. לצערי גם הקהילה לא התרוממה פה לגבהים ובקטע הזה אין הרבה מי להאשים, כנראה שתפוז לא בנויי להחזיק פורום כזה עדיין. אולי זה מסמל על רמת הגולשים באשכול הספורט והמוטוריקה, אולי זה באמת לא מעניין אף אחד.. אז, תודה רבה ללירן שהחליף אותי כשלא יכולתי להמשיך. תודה רבה לגולשים שהיו פה במשך השנה בערך שהפורום הזה קיים, לכל מי שלקח חלק בפעילות של הפורום. חבל שלא נותנים לנו לסיים את העונה כפורום.. לירן, תעשה חיים בארה"ב ושנה טובה וחג שמח לכל חבריי הפורום.

lb22

New member
קומונת פורמולה 1

פתחתי קומונת פורמולה 1 שתיהיה שלנו... ובה נדון על עולם הפורמולה 1 ...

../images/Emo41.gif סגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. אנו מודים לib22 על הניהול. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה