הודעה חשובה

**Blue-Lagoon**

New member
הודעה חשובה

התבקשתי לעשות פה קצת פרופגנדה אז הנה
יש סקר חדש יש סקר חדש יש סקר חדש כל מי שמצביע מקבל סוכריה (מי שמצביע אמינם מקבלם אפילו 2! אבל ששש אל תגידו שאני משחדת אתכם) אז קדימה אתם עוד פה? לסקר ! אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם אמינם (אני אמרתי משהו? לא. אם אתם ממש מסרבים להצביע אמינם אני מרשה לכם רובי וויליאמס, רק בגלל שהוא נראה טוב למרות שהשיר החדש שלו עם ניקול קידמן מזוויע פשוט).

ובהמשך לפרופגנדה...../images/Emo123.gif

מה שקורה זה כזה דבר - פרסי ההדרים לשנת 2001 כבר כאן בפורום ! החל מהיום ועד ליום חמישי תוכלו להצביע בקטגורית זמר השנה - 5 הראשונים יעפילו לגמר ! מיום חמישי יועלו לכאן המתמודדות לזמרת השנה ויש לכם עד מוצ"ש !!! (כן, אני יודע שזה יהיה קיילי נגד כולן מרמלד ושות´
חוצמזה - קורבן חדש לדיון : Robbie Williams & Nicole Kidman - Something Stupid

אף מילה רעה - רובי הוא מלך!! ../images/Emo47.gif

אוי צפן, אתה וקורבנותיך... אני אתעלם לרגע מהסקר על דאפט פאנק (פוקימון!?!?! אתה יודע מה יעשו לך בפורום מנגה ואנימה אם ישמעו על זה?) אבל רובי וניקול....? רובי ווילאמס הוא אליל. ידעתי את זה עוד מימיו בטייק דאת הזוועתית. מודה - כשהוא בחר לחדש דווקא את FREEDOM של ג´ורג´ מייקל בתור הסינגל הראשון - קצת התערערה אמונתי, ואז באו שאר השירים, חלקם טובים חלקם רעים, ורובי קצת נשכח אצלי מהתודעה. ואז.. ROCK DJ הופיע עם הקליפ הפרובוקטיזי שלו, האלבום הנרקסיסטי sing when youre winning יצא, רובי וקיילי דיגמנו את גירסת 2000 לגריז, ג´רי הליוואל קיבלה סוף סוף
ונרגעה, בקליפ הבא רובי הפך לאנימציה.. ורובי בשלו, הקפיד לדגמן סטאריות מוחצנת. ואז יצאו "איטרניטי" ו"דה רוד טו מנדליי" עם קליפים תואמים ומלאי נרטיב, ורובי הפרוע ניסה לשכנע את כולם שהוא ילד טוב ורגוע, ואני בעניי רוחי התחלתי לראות את רובי הציני/המצחיק/השחצן הופך לרובי הפאתטי. גם הידיעה שהוא הולך להוציא אלבום קאברים לפרנק סינטרה (?!?) לא ממש עשתה לי טוב. ואז הגיע הקליפ עם ניקול קידמן... לקידמן (שהיא אגב, נ-פ-ל-א-ה במולן רוז´) יש יכולת קולית לא רעה בכלל, וככל הנראה גם חוש הומור מפותח, אם לשפוט מהקליפ הזה. בכלל, היא אוסטרלית וזה הרי ידוע שרובי מעדיף אוסטרליות. היא וויליאמס החליטו לקחת את מוטיב ההתפשטות מהקליפ המשותף שלו עם קיילי צעד אחד קדימה - בגירסא הלא מצונזרת, קידמן נשארת בסוף הקליפ רק עם הענק יהלומים לצווארה. ואם בקליפ לKIDS רובי מראה את הגירסא הסקסית של הצמד ניוטון ג´ון/טרבולטה, הפעם רובי, כמו שרק מלך יודע לעשות, עושה ספין על עצמו. רפרנסים ברורים לקליפ של MILLENIUM, סצינות חדר מיטה, פוקוס על הקעקוע שלו... הלוואי שלכל האמונים יהיה כזה חוש הומור..

מממממ....על רובי ויליאמס...

די הסכמתי עם מה שאמרת. רובי הוא אמן עם חוש הומור של שם זין על אפח´ד, וזה מה שעושה אותו לכל כך מושר
האמת, את דה רוד טו מנדליי לא אהבתי כל כך... שיר מוזר משהו
אבל ROCK DJ היה מצויין, KIDS היה נחמד והכי והכי כמובן שכחת... את... She´s the one שיר מדהים של רובי, מזכר את ETERNITY רומנטיים, שקטים, קלילים..

עוגייה

New member
צודק! רובי הוא מלך!../images/Emo47.gif

אבל הקליפ החדש מממממממש ממממממש מממממממש גרוע!

**Blue-Lagoon**

New member
חחח כמו כולנו...

אבל בכל זאת תצביעו אמינם רובי סתם יפה עם שירים חביבים אמינם גם יפה עם שירים יפים

**Blue-Lagoon**

New member
איכס

לא יודעת מה עם הקליפ כי כל פעם שיש אותו אני מעבירה השיר הכי מעצבן בעולם אבל שוב רובי וויליאמס אחלה יש לי שירים חביבים כאלה (למרות שאני לא פופ גירל במיוחד..)

אין מה להגיד ../images/Emo12.gif

הבחור יודע איך מכינים חביתה ! אני דווקא כן נהנה מהקליפ וגם מהשיר, אמנם אני לא צופה לו עתיד מזהיר בערוצי המוזיקה עקב הסגנון הדי ישן חייבים להודות, אבל בכל פעם שהקליפ עולה אני לא מוצא את עצמי מזפזפ...

למעלה