הטובים ביותר...

tal901

New member
הטובים ביותר...

לכבוד הפורום החדש בואו נראה מי הטובים ביותר [בעמדתם]. כל אחד ירשום את החמישייה הטובה מבחינת העדפת סיגנון ואופי[משחק עומד,ריצה וכולי] . PG- SG- SF- PF- C-

tal901

New member
שלי...

PG-גייסון קיד:חוץ מהגיל אי אפשר לבקש יותר מרכז [נקודות,אסיסטים,ריבאונדים] SG-טרייסי מקגריידי: כמו קובי אבל עם חצי אגו. SF-לברון גיימס: כל מילה מיותרת. PF-טים דאנקן: יש שיגידו גארנט אבל עם טרייסי ולברון צריך עוד כדור... C-יאו מינג: לדעתי הסנטר הטוב בליגה.

"טרייסי מקגריידי: כמו קובי אבל עם חצי אגו"

ולצערי גם חצי אופי וחצי ברכיים. ואני אומר את זה בתור אוהד יוסטון ואנטי-קובי מובהק.

סלים וארזה

New member
מנהל
מקגריידי גם עם חצי הגנה ושמינית וינריות כל שנה אנחנו מדרגים גבוה את יוסטון בתחזיות שלנו ואיכשהו משהו מתפקשש. זה לא רק הפציעות, אלא שממקגריידי ומיאו אנחנו מצפים ליותר. סטטיסטית הכל נראה אחלה, אבל כנראה הבעיה היא בדברים שלא רואים בסטטיסטיקה כמו אופי והגנה. יוסטון עם הסגל שלה היתה כבר מזמן צריכה להיות בטופ של המערב.

chaiel

New member
החמישייה הפותחת:

C מרכוס קמבי PF קווין גארנט PG ג'ייסון קיד SG קובי בראיינט SF ג'רלד וואלאס

Or Amit

New member
הבחירה שלי

PG - כריס פול SG - בעייתי משהו, אם לבחור את המועדף עלי אז אני הולך עם אלן אייברסון, אם מבחינת התאמה לחמישיה אני אלך עם טי-מאק SF - ג'וש סמית'. אין ספק. מעין שון קמפ בעמדה 3 שנותן הגנה מהגיהנום. אה, והוא גם שמאלי. PF - קווין גארנט. אם אני אנסה ללכת עם חמישיה אז יכול להיות שאני אבחר לצוות לסמית' את אנדריי קירילנקו, כדי ליצור צמד פורוורדים שיודע לעשות הכל על המגרש ושחוסם הרמטית את הרחבה. C - התלבטות קשה בין ההגנה של מרכוס קמבי - לטעמי הסנטר המרשים ביותר השנה - לבין ההתקפה של אמארה סטאודמייר.

itai46

New member
הבחירה שלי

PG - דרון וויליאמס, עונה חלומית שלו, עונה מצויינת גם של כריס פול, אבל של דרון לדעתי יותר. SG - דווין וויד, מחזיק על עצמו את מיאמי ובמשחקים האחרונים יש לו ממוצע מדהים, הוא עושה הכל, עם עוד שחקן אחד שיהיה לידו שהם בטופ, חבל שאין להם את זה ושאק כבר עגלה עם סוסה SF - ג'וש סמית, עושה הכל, בלוקים חטיפות ריבאונד אסיסטים ונקודות, מה עוד אפשר לבקש? PF - קווין גארנט, עם כל האגו שיש בבוסטון הוא היחידי ששם אותו בצד, אם אין לו הוא לא לוקח בכח הוא לא עושה דברים שהוא לא צריך לעשות, והרבה או אם לא כל הקרדיט על ההגנה של הסלטיקס מגיע לו. C - כריס קאמאן, הפתעת העונה לדעתי, יש לו ממוצע של איזה 14 ריבאונד ועוד איזה 4 או 3 בלוקים למשחק, הוא השנה גם מתחיל לקלוע, סנטר מצויין שהשנה רק התחיל לפרוח

סלים וארזה

New member
מנהל
הנה החמישיה שאני בוחר PG - כריס פול הוא וינר והוא פשוט ישלוט בקצב של הקבוצה שלו מכל הבחינות. האחוזים של קיד בעייתיים מבחינתי וגם הוא לא מספיק קולע. SG - דויין וייד. קובי ברייאנט מוכשר יותר התקפית והגנתית, אבל וייד לא יפגע במרקם הקבוצתי וישחק עם הקבוצה. SF - שון מריון טוב רק בשלשות וחדירות, אבל ההגנה שלו היא משהו שחייב להיות בקבוצה שלי. לברון מוכשר יותר, אבל אז לא היה צורך בכריס פול. אני רוצה קבוצה מסודרת יותר. גם קארון באטלר הוא מועמד לגיטימי, אך מריון עדיף הגנתית לאין שיעור. אני מחזיר אותו לעמדה 3, למרות שלצד ה-PF שלי הם יתחלפו בעמדות שלהם מפעם לפעם. PF - דירק נוביצקי. היי, לא בחרתי בדאנקן. יש הרבה PF טובים: גארנט, בוזר, ג'יימיסון, ווסט ואחרים, אבל נוביצקי הוא איום התקפי בכל עמדות המגרש. הגובה שלו יעזור בריבאונד. מריון והסנטר שלי יחפו על החולשה ההגנתית שלו. C - מרכוס קמבי. חסימות, ריבאונד, הגנה ובעיקר חוסר אגו שיעזרו לו להשתלב היטב בחמישיה שלי. דוויט הווארד יותר מפלצת אך מאבד המון כדורים, אמארה סטודמייר טוב לצד נאש שהגנתית הוא בעייתי משהו. האופציה היחידה אחרי קמבי מבחינתי היא יאו מינג, אך הוא לא משתלב בקונספט של החמישיה שלי. לדעתי יצרתי חמישיה שהיא גם יודעת ליצור מצבים, גם מאוזנת התקפית והגנתית ובעיקר השחקנים יסתדרו ביניהם בלי משחקי אגו. יש שלשות, חדירות, ניהול משחק של שני שחקנים, יכולת לשחק מהר וגם לאט וגם לא מעט שכל.

WorldCenter

New member
וויד לא יפגע במרקם הקבוצתי, זה נכון אבל

הוא יפסיד עם הקבוצה, הוא לא ווינר לא מנהיג לא אחד שיכול לנצח לבד קבוצות בלי שחקן טוב לידו, הסגל של ההיט העונה טוב משל הסגל שהיה לקובי לפני שנה ושנתיים ובכל זאות קובי הביאט אותם מהמקום 7 לפלייאוף ועוד במערב, וויד מביא אותם למקום האחרון בליגה, נראה לי שהפנטזי השפיע עלייך יסלים.

WorldCenter

New member
מה שאני אומר זה שחסר לך מנהיג בעצם

או שנוביצקי מספיק מתאים לתפקיד.

אז בעצם אפשר לומר

שקובי ו-וייד דומים. שניהם הביאו אליפות כשהיה להם את שאק. ההבדל הוא שבפלייאוף וייד סחב את מיאמי לאליפות ואצל הלייקרס היה זה בעיקר שאק בזמנו. אז אל תגיד שוייד הוא לא מנהיג. לא פחות מקובי זה בטוח.

chaiel

New member
רוצה הבדל?!

מתי שאק היה יותר צעיר, כשהוא היה עם וויד או עם קובי?! ולמי היו יותר שנים כPRO ככדורסלן, לקובי או וויד? (כי וויד היה בקולג' גם) (זה נתון שאני לא יודע אבל אני מניח)

מה הפואנטה שלך?

לוייד 3 שנות קולג', קובי הגיע מהתיכון. וייד זכה באליפות אחרי שנתיים כמקצוען, קובי אחרי 5 או 4, לא זוכר בדיוק. עדיין לא הבנתי מה אתה מנסה לומר? האם זה אותו הדבר מה שאני אמרתי(שוייד היה משמעותי יותר מקובי)?

chaiel

New member
הפואנטה היא:

שאתה צודק, לוויד היה יותר חלק אבל זה כי שאק היה פחות טוב ודומיננטי!

אז השאלה שנשאלת היא

האם קובי היה מצליח לקחת את אותן אליפויות עם שאק פחות טוב ודומיננטי...

chaiel

New member
הולי שיט אתה רציני?!

אתה רוצה להגיד לי שוויד שחקן יותר טוב מקובי?! מילא ג'ורדן, מבינים איכשהוא, אבל וויד?! כ-ן! ב-ר-ו-ר!

OrEl74

Well-known member
מנהל
הבחירות שלי

PG-כריס פול המלך שפשוט עושה הכל מהכל, דומה לקיד רק עם אחוזים הרבה יותר טובים. SG-קובי בראיינט, נכון שאני לא המעריץ הכי גדול שלו אבל כשיוצאים למלחמה לוקחים את הלוחם הכי טוב שאפשר למצוא ואני לא מכיר קילר יותר קטלני מקובי. SF-קצת קשה לא לבחור בלברון אבל אני בכל זאת אעשה זאת ואבחר בג'וש סמית' שנותן עונה אדירה ומגיע לו קצת ריספקט. PF-גארנט אמנם נחלש סטטיסטית העונה אבל הוא מעולם לא היה מנהיג כמו שהוא העונה ועוד שחקן שכיף לצאת איתו למלחמה. C-מרכוס קמבי המקופח הניצחי שאם העונה הוא לא אולסטאר אז מתי כן???

למעלה