חלמתי את החלום הכי מדהים אי-פעם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
נכנסתי לאפליקציה של הבנק והיה לי בעובר ושב סכום של שמונה ספרות. נראה לי זה היה 12 מיליון שקל או אולי 12.5 מיליון שקל בערך. כנראה חלום נבואי 🤷‍♂️

13.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הציור המכוער הזה לא היה בזמני.
אני לא חושב שזה ציור מכוער. אני חושב שזה ציור מצחיק ואני מאוד אוהב אותו. אפילו יש לי חולצה כזאת אתה יודע...

הגאון האופנתי מכה שנית | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

אפשרי התכוונתי אם תעבוד קשה וחכם כמה שנים רצוף...
אני אעשה גם את זה, אבל בלי קשר, אני מצפה בכל מקרה להיות עשיר כבר בעתיד הקרוב. אלו ההורים שלי. אני חושב שאני מתחיל לשבור אותם. אני מרגיש את זה. הם עוד יעבירו לי סכום משמעותי ביותר כבר בשבועות או החודשים הקרובים. עוד הרבה יותר ממה שאני צריך בשביל ההשקעות. זה יכול אפילו להיות סכום של שבע ספרות. אני אומר לך.

אני, כולי מאושר כי הכול מתקדם לפי התוכנית וההורים שלי עומדים להישבר לאחר ששחקתי אותם במשך שנים:

boys-deluxe-king-costume.png

אבל בסופו של דבר, אנחנו לא צריכים להיות מופתעים, זה היה הסוף הידוע מראש, ובמוקדם או במאוחר, מאור פז תמיד מקבל את מה שהוא רוצה.

sooner-or-later-cersei-always-gets-what-she-wants-dvi.jpg

אפילו יש לי חולצה כזאת אתה יודע...
איזה טעם נורא.

שאר החולצות גם מזעזעות בטעם.

ההורים שלי עומדים להישבר לאחר ששחקתי אותם במשך שנים:
אל תשכח שאתה נוגס מהירושה...

אני מבין שאתה בן יחיד אבל בגיל צעיר לא בטוח שכדאי לך לסמוך על עצמך עם כסף.

לא הוכחת שאתה יודע להרויח,לנהל,לשמור ולהגדיל כסף בקטן.

קודם שתדע את זה,יותר נכון תצליח במציאות בזה רק אח"כ כדאי להתעסק עם כסף גדול.

לדעתי מה שיקרה שהם יעבירו לך משהו והמציאות הקשה תתפח על פניך.

תיזהר שלא תיקרע את קיר החלומות בחמת זעם אחרי שתראה שאין לך תוכנית והכסף לא

גדל כמו שאתה חושב.

קיים גם סיכוי קטן מאוד שתצליח כן להגדיל אותו אבל בסוף תפסיד את הרוב.

ז"א גם בסיכוי הקטן שאתה כן מצליח...

מי שהצליחו לנהל כסף בהצלחה ולהגדיל אותו משמעותית בזמן קצר זה רק אנשים אחראיים,רציניים,זהירים,וחרוצים במידת מה.

אבל בעיקר חכמים.

שוב,אני מקווה שהאגו שלך ישרוד את השבר המתקרב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מה תעשה עם כל כך הרבה כסף?
אני לא חושב שזה "כל-כך הרבה כסף". מה שאני אעשה איתו, זה להרוויח עוד הרבה יותר כסף מזה, וכשיהיה לי ממש-ממש המון כסף, אז...

האמת שכבר עניתי על השאלה הזאת פעם :)

עניתי עליה ב-2022, כשמישהו בארצות הברית זכה ב-2.4 מיליארד דולר בלוטו שלהם, ואפרת10512 שאלה בפורום חורזים וכותבים את הגולשים מה הם היו עושים עם סכום כזה :)

תשובתי, המאוד ארוכה וממצה, לפניך :)

1713888837205.png

אני גם מצרף תמונה של קיר המוטיבציה שלי בחדר שלי וקישור לשרשור שפתחתי עליו:

20231111_011725 (1).jpg

יש לי קיר מוטיבציה. יש עליו תמונות של מכונת קפה ב-60,000 שקל, שעון רולקס מצופה זהב ומשובץ יהלומים ב-233,800 שקל, יאכטה ב-750,000 שקל, | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה חכם בלילה, אז היה לך חלום בלילה.
כפי מה שהסברתי לך בשרשור "אני האדם החכם ביותר בתפוז. נקודה. סוף סיפור", לא. אני לא "חכם בלילה". אני חכם מראש. איך אני חכם בלילה אם אני חוזה דברים מראש שוב ושוב? איך אתה חושב שהשגתי לעצמי צבא מעריצים? מחוכמה בלילה? כמובן שלא, אלא מחזייתי מראש דברים שעלו במאות ואלפי אחוזים, מחזייתי את רעידת האדמה בקליפורניה, את ההצפות בילוסטון, את הקריסות בשוק, את בחירתו של טראמפ למועמד המפלגה הרפובליקנית לנשיאות בבחירות 2024, את מחלתו ומותו של המלך צ'ארלס, את אסונות הטבע של 2024 ועוד ועוד ועוד ללא סוף.

ועכשיו תשתחווה, איכר.

תשתחווה בפני המלך שלך.

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

רוב הזמן נח

Well-known member
כפי מה שהסברתי לך בשרשור "אני האדם החכם ביותר בתפוז. נקודה. סוף סיפור", לא. אני לא "חכם בלילה". אני חכם מראש. איך אני חכם בלילה אם אני חוזה דברים מראש שוב ושוב? איך אתה חושב שהשגתי לעצמי צבא מעריצים? מחוכמה בלילה? כמובן שלא, אלא מחזייתי מראש דברים שעלו במאות ואלפי אחוזים, מחזייתי את רעידת האדמה בקליפורניה, את ההצפות בילוסטון, את הקריסות בשוק, את בחירתו של טראמפ למועמד המפלגה הרפובליקנית לנשיאות בבחירות 2024, את מחלתו ומותו של המלך צ'ארלס, את אסונות הטבע של 2024 ועוד ועוד ועוד ללא סוף.

ועכשיו תשתחווה, איכר.

תשתחווה בפני המלך שלך.

למעלה