חמאס הוא נכס

הפרבולה1

Well-known member
הוא צודק , ב"זכות" החמאס נמנעה נסיגה חד צדדית מיו"ש כמו שקרה בעזה והקטנת שיטחה של ישראל וחשיפתה לסיכונים גדולים יותר מצד מיזרח.

הוא צודק , ב"זכות" החמאס נמנעה נסיגה חד צדדית מיו"ש כמו שקרה בעזה והקטנת שיטחה של ישראל וחשיפתה לסיכונים גדולים יותר מצד מיזרח.
למה אתם כל כך מטומטמים בימין? זה כמו להגיד: כדי שלא יכנסו אלי הביתה גנבים אני אגדל אריה ושני טיגריסים בבית

הפרבולה1

Well-known member
למה אתם כל כך מטומטמים בימין? זה כמו להגיד: כדי שלא יכנסו אלי הביתה גנבים אני אגדל אריה ושני טיגריסים בבית
אני לא חושב שסמוטריץ התכוון לחזק את החמאס כמו שביבי עשה ( והשמאל תמך בגישה הזאת ), הוא רק ציין שקיומו הוא נכס הסברתי מול אבו מאזן שכביכול מצטייר כמתון אבל תוקף מדינית את ישראל בכל מקום בעולם ( ובנוסף גם מעודד ומממן טרור ).

הנה בקישור הבא סמוטריץ אומר שיש להפיל את החמאס , ציטוט מדבריו ( אחרי מבצע עלות השחר 08/08/2022 )

"עזה בהחלט צריכה שינוי, זה נכון להפיל את שלטון החמאס, לקחת שם אחריות ולאט לאט בתהליך מדורג ובשילוב הקהילה הבינלאומית לעודד שם הגירה"

מוטי חוף

Well-known member
חמס הוא נכס הסברתי שמוכיח/הוכיח שמטרת המחבלים הפלסטינאצים היא השמדת ישראל וכל היהודים בעולם כולו .
חמס הוא נכס הסברתי שמוכיח שצדקתי כאשר דרשתי לכבוש/למחוק אותם עוד מלפני 15 שנה .
# כעת צריך להשמיד את הנכס הזה , ולמחוק אותו מעל פני האדמה לאלתר לצמיתות וישא"ק #

dory30

Well-known member
וטרוריסט שלישי (לא בדיוק, שכן הקודם אינו כזה כמובן) כותב על כך כאן. אכן, לא מפתיע.
עליך המורה שלי למתמטיקה אמרה שיש לך שתי בעיות סותרות- שלשול בפה ועצירות במוח.

Harrington

Well-known member
מנהל
עליך המורה שלי למתמטיקה אמרה שיש לך שתי בעיות סותרות- שלשול בפה ועצירות במוח.
כל אחד והחינוך שהוא קיבל בביתו הוריו ומוריו. אצלנו מעולם לא הגענו למצב בו המורים (או הורים) נאלצו לדבר על ענייני "שלשול ועצירות". אבל כל אחד ומה שעבר בצעירותו, קיבל שם, ומרגיש צורך להכריז בריש גלי בעניין.

אגב אם זאת הליבה שלכם בתחום המתימטיקה, אשרי כל אלו שלא מתקרבים לזה.

מיצינו.

למעלה